Top 8 Sprühfolie Schwarz Matt – Krycí a čirý nátěr na vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Foliatec

#ad

černá matná, plechovka 400 ml, Fólie ve spreji od Foliatec

#ad
Foliatec #ad - Velmi dobrá krycí schopnost, vysoce elastická a snadno se nanáší. Sprej stříká také přes hlavu. Obsah: 1x sprej 400 ml. Barva: Černá matná. Maximální vydatnost díky prázdnému postřiku plechovky. Je ideální pro automobily, hobby, dům a zahradu. Fólie ve spreji lze snadno opět sundat.
ZnačkaFoliatec #ad
VýrobceFoliatec #ad
Výška7.09
Délka1.57
Hmotnost0.88
Šířka1.57
Číslo díluFT2065
Modelka2065
Zárukazákonná záruka

2. mibenco

#ad

Mibenco 71410000 Tekutá guma ve spreji, matný, černá

#ad
mibenco #ad - Vyvětrat. Použití: optimální teplota zpracování stříkací fólie mibenco je 21–23 °c. Min. Mibenco tekutá guma spray / stříkací fólie, 400 ml, černá matná. Vyrobeno v Německu.

Mezi vrstvami 10–15 min. 1 dóza mibenco tekuté gumy spray je dostatečná pro ráfek do 17 palců. 5 vrstev s odstupem cca 20 cm rovnoměrně nastříkejte pro optimální opětovné odstranění a krycí sílu. Rozprašovací fólie chrání ráfek před odlétáním kamínků, solí, poškrábáním. Oblíbené je lakování ráfků. Myčku lze po 2 týdnech doby vytvrzování opět vyjet.

Nelepte a zakryjte plochy, které nemají být potaženy. Stříkací fólie musí 6–7 h vytvrdit. Odstraňte lepicí pásku a kryt i za mokra. K dostání ve 13 standardních matných a lesklých barvách. Povrch, který má být potažen, musí být urychleně předem vyčištěn bez prachu a mastnoty! Tekutou gumu ve spreji dobře protřepejte.
Značkamibenco #ad
Výrobcemibenco #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.5
Šířka3.94
Číslo dílu71429005
ModelkaMIB71429005

3. K2

#ad

K2 Color flex sprej fólie, 400 ml, tekutá guma, lze opět odstranit, stříkací guma, sklo a plast, černá matná, hliník, ideální pro kov, dřevo

#ad
K2 #ad - K2 color flex je nádherná stříkací fólie, zředěnými kyselinami, vlhkostí, která se používá ke změně barvy vozidla nebo určitých autodílů, boční prahy nebo boční díly. Může způsobit ospalost a závratě.

Nevdechujte prach/kouř/plyn / mlhu/páru/aerosol. Chraňte před horkými povrchy, ani po použití. Nesmí se dostat do rukou dětí. Ráfky, oleji a tuky. Extrémně hořlavý aerosol. Opakovaný kontakt může vést ke křehké nebo popraskané pokožce. Nestříkejte na otevřený plamen nebo jiný zdroj zapálení. Způsobuje těžké podráždění očí. Nekuřte. Nepropichujte ani nespalujte, mějte po ruce obal nebo etiketu.

Vedle optického zlepšení povrchu nabízí také ochrannou vrstvu, nárazníky, rzí, která chrání povrch před poškrábáním, nečistotami, jako např. Nebezpečí obsahuje: ethylacetát, aceton. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Pokud je nutná lékařská pomoc, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.
ZnačkaK2 #ad
VýrobceK2 #ad
Hmotnost0
Číslo díluL343CM

4. ViD

#ad

400 ml, tekutá fólie | matná, černá | fólie na ráfky, ViD® VMD Skin, snímatelná fóliový sprej, tekutá fólie, elastická snímatelná stříkací fólie

#ad
ViD #ad - Vmd ecodegreaser a otřete čistým hadříkem. Laboratoř se neustále zabývá zkoumáním a vývojem inovativních konceptů. Kvalita: všechny produkty jsou v naší společnosti zpracovávány, vyvíjeny a realizovány.

Možnosti použití: používá se k ochraně a barvení kovových nebo plastových povrchů. Produkt je po 24 hodinách zcela suchý a lze jej opět stáhnout. Vlastnosti: vmd skin je elastická ochranná pryskyřice, kterou lze po úplném vyschnutí opět odstranit z filmu. Sprej protřepejte několik kusů v intervalech cca Nastříkejte 60 minut.

Vmd skin je obzvláště vhodný pro nové lakování nebo obnovení spoilerů, ráfků a nárazníků. Obsah: 400 ml, barva: černá | matná. Použití: ošetřený povrch důkladně očistěte a odmastěte nejlépe použijte čisticí prostředky např. Ideální pro lakování ráfků a krytek kol automobilů, tlumičů, motocyklů atd.
ZnačkaViD #ad
VýrobceViD #ad
Číslo díluVMDSKIN
ModelkaVMDSKIN

5. DUPLI-COLOR

#ad

DUPLI-COLOR 388033 Sprej plast černý matný 400 ml

#ad
DUPLI-COLOR #ad - Vysoká kvalita. Nelze použít na porézní povrchy, beton, nesavých plochách, kámen. Vhodné pro lakování předmětů v interiéru i exteriéru. Nepoužívejte na 1k laky, ale pouze na holý kov, 2K lakování, originální autolaky. Použitelné na všech hladkých, např. Kov, tvrdé plasty odolné vůči lakům a rozpouštědlům. Dřevo, hliník, např. Ochranná vrstva proti úderům kamenů, škrábancům, nečistotám, vlhkosti.
ZnačkaDUPLI-COLOR #ad
VýrobceEuropean Aerosols GmbH #ad
Výška7.6
Délka2.72
Hmotnost0.89
Šířka2.72
Číslo dílu388033
Modelka388033

6. DUPLI-COLOR

#ad

DUPLI-COLOR Sada 388101 Sprej plast černý matný 2 x 400 ml

#ad
DUPLI-COLOR #ad - Ochranná vrstva proti nárazům kamenů, škrábancům, nečistotám, vlhkosti. Nepoužívejte na laky 1k, 2k lakování, ale pouze na holý kov, originální lakování vozidel. Lze použít na všechny hladké, např. Nelze použít na porézní povrchy, nesavé plochy, beton, kámen. Kov, lakované a odolné proti rozpouštědlům. Vysoká kvalita. Dřevo, hliník, např. Vhodné pro lakování předmětů v interiéru i exteriéru.
ZnačkaDUPLI-COLOR #ad
VýrobceEuropean Aerosols GmbH #ad
Výška9.25
Délka3.15
Hmotnost2.07
Šířka5.71
Číslo dílu388101
Modelka388101

7. Ludwiglacke

#ad

Ludwiglacke Černá matná 6 autolaků se sprejem po 400 ml s rukojetí ve spreji Držadlo

#ad
Ludwiglacke #ad - Vždy 400 ml. Dobrá krycí schopnost. Dobrý průběh, hladký povrch, rychleschnoucí. Odolné proti poškrábání, nárazům a úderům. Odolné vůči povětrnostním vlivům.
ZnačkaLudwiglacke #ad
VýrobceLudwiglacke #ad
Číslo dílu188260

8. NIGRIN

#ad

Chrání ráfky a karoserii před korozí, NIGRIN Lak ve spreji, rychleschnoucí, 6 × 400 ml, matně černý autolak

#ad
NIGRIN #ad - Autolak je rychleschnoucí, odolný vůči mytí v myčce a odolný proti povětrnostním vlivům. Chrání spolehlivě před korozí a úderem kamínků. Rozsah dodávky: 6 x 400 ml nigrIN lak ve spreji černý matný. Vytváří matně černý povrch. Má vynikající adhezní vlastnosti. Ideální pro lakování karoserie a ráfků.
ZnačkaNIGRIN #ad
VýrobceNIGRIN #ad
Číslo dílu20853
Modelka20853
ZárukaZákonná záruka.