Top 10 Schrittzähler Uhr Ohne App Und Handy – Krokoměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Omron

#ad

Omron krokoměr Walking Style IV, černá

#ad
Omron #ad - Paměť na 7 dní. Režim akcí: samostatné měření individuálně definovaných aktivit. 3d senzor pro nejvyšší přesnost měření. Režim aerobiku: automaticky rozpozná rychlejší kroky a vykazuje je samostatně. Indikace každodenních kroků, vzdálenosti a spálených kalorií.
ZnačkaOmron #ad
VýrobceOmron #ad
Výška2.24
Délka1.65
Hmotnost0.05
Šířka0.51
Číslo díluHJ-325-EBK_schwarz
ModelkaHJ-325-EBK

2. Gzvxuny

#ad

USB nabíjecí krokoměr pro chůzi s velkým displejem, přesný krokoměr sledujte kroky – bílý, krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, 3D krokoměr s klipem a popruhem

#ad
Gzvxuny #ad - Velký lcd displej může zobrazit až 99 999 kroků. Pokud nechcete komplikované nastavení, je to nejjednodušší krokoměr. Nízká spotřeba energie – krokoměr automaticky přejde do klidového stavu, když se nepohybujete, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, když se opět pohybujete.

Při plném nabití můžete pracovat až 5 měsíců, což je perfektní pro dlouhodobé cestování. Jednoduché a snadné ovládání – 3d krokoměr je jednoduchý krokoměr, ženy, který se snadno používá pro muže, děti a starší osoby. Neexistuje žádný komplikovanější postup, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně. To je velká motivace pro ty, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. Přesné naměřené hodnoty – krokoměr gzvxuny používá pokrokovou 3d tříosovou technologii senzoru, takže je mnohem přesnější než většina krokoměrů.

Sledujte své každodenní kroky – krokoměr od gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, takže můžete svůj pokrok kdykoli a kdekoli zkontrolovat. Vestavěný usb konektor a jednoduché nabíjení – tento krokoměr lze zcela jednoduše nabíjet každým usb adaptérem nebo počítačem bez nutnosti nabíjecího kabelu nebo nabíjecí stanice. Pomocí klipů a řemínků můžete připnout do kapsy nebo boků, abyste mohli zavěsit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad

3. 3DActive

#ad

3DActive 3D-FitBudJednoduchý krokoměr se svorkou a šňůrkou, A420S černý s klipem

#ad
3DActive #ad - Krokoměr automaticky spí, když se nepohybujete, a automaticky se probudí a počítá kroky, když se opět pohybujete. Díky jednoduché funkci a designu jsou uživatelsky příjemné pro muže, ženy, kteří chtějí sledovat své kroky a zůstat motivovaní k dosažení svého fitness cíle.

Jednoduché a snadné použití – 3d krokoměr pouze pro kroky. Extra velký ukazatel číslic – s celoplošným zobrazením můžete čísla jasně a jednoduše přečíst na první pohled. Baterie součástí dodávky – vychutnejte si vynikající výdrž baterie. Sledujte své každodenní kroky – s jednoduchostí, což vás motivuje k dosažení svého fitness cíle. Několik možností nošení – sponky na tašce nebo bocích, dolů, že nabízí vynikající přesnost při čtení kroků v každé poloze – nahoru, abyste mohli nosit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky.

Je připraven k použití přímo z obalu. Jedná se o nejjednodušší krokoměr pro začátek, děti a starší lidi, pokud nechcete komplikované nastavení. Přesné měření – disponuje pokrokovou 3d triosovou senzorovou technologií – mnohem přesnější než většina krokoměrů. Technologie 3d triosy senzorů je známá tím, plochých na boku nebo v každém úhlu. Už žádné další komplikované programy, abyste mohli vidět svůj pokrok i na cestách, ale efektivně počítejte své kroky, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně.
Značka3DActive #ad
Výrobce3DActive #ad
Výška1.5
Délka2.36
Hmotnost0.05
Šířka0.47
Číslo díluGM-MI44-U8RE
ModelkaA420S

4. Gzvxuny

#ad

3D krokoměr Clip On, krokoměr s velkým LCD displejem, muže, sledování kroků černý, jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, děti, přesný krokoměr, pro ženy

#ad
Gzvxuny #ad - Více možností nošení krokoměr gzvxuny se dodává s odnímatelnou sponou a popruhem na zavěšení a umožňuje vám jej připevnit na kapsu nebo boky, abyste jej mohli nosit na krku nebo uložit do kapsy nebo tašky. Již žádné komplikované programy, abyste mohli vidět svůj pokrok na cestách. Počítá efektivně vaše kroky a vy můžete snadno ukázat svůj pokrok ve svém fitness cíli.

Je to skvělý motivátor pro ty, jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně pro spuštění. Extra velký displej krokoměr má velký displej, což je pro seniory velmi příjemné. Jednoduché resetování krokoměru jedním tlačítkem jednoduše stiskněte tlačítko reset vpravo nahoře na obrazovce po dobu 3 sekund, když se nepohybujete, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, číslo na displeji krokoměru se vymaže a resetuje na nulu. Krokoměr automaticky přejde do režimu spánku, když se opět pohybujete.

Chytrý a přesný krokoměr má pokrokovou 3d tříosou technologii senzoru – mnohem přesnější než většina krokoměrů. 3d tříosá senzorová technologie je známá tím, dolů, že nabízí vynikající přesnost při čtení kroků v každé poloze – nahoru, naplocho na straně nebo v každém úhlu. Sledujte své každodenní kroky krokoměr gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. Pro resetování jednoduše stiskněte tlačítko vpravo nahoře. Může počítat až 99 999, čísla na něm jsou na první pohled jasná, aby plně splnil vaše požadavky.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad

5. AVTREK

#ad

AVTREK Přesný 3D krokoměr Mini krokoměr pro chůzi nebo běh venku, turistické aktivity černý

#ad
AVTREK #ad - Jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu: jednoduchý krokoměr s uživatelsky přívětivým rozhraním, není nutné nabíjet a není nutné stahovat aplikaci do vašeho smartphonu. Připevněte jej k pasu kalhot nebo opasku, noste jej kolem krku nebo jej uschovejte v tašce.

Výměna baterie je snadná. Kompaktní velikost a nízká hmotnost. Skvělý způsob, jak sledovat své každodenní fitness cíle. Světlé led podsvícení: s naším mini krokoměrem můžete i po setmění číst kroky nebo čas LED podsvícení funguje pouze od 18:00 do 6:00 hodin. Precizní a pohodlný: 3d krokoměr s klipem používá vysoce spolehlivý senzor, který se vyrábí v usa. Přesný čas: s tímto krokoměrem fitness trackerem nemusíte nosit svůj telefon při tréninku, jednoduše krátce stiskněte tlačítko pro kontrolu času 12 nastavitelných 24 h.

Roubovák pro otevření přihrádky na baterie je součástí dodávky. Dlouhá životnost baterie: vysoce výkonná baterie japan maxell cr2032 má životnost cca jeden rok na základě průměrného používání 8 hodin denně. Senzor disponuje pokročilým algoritmem pro korekci chyb, který je přesnější než většina krokoměrů.
ZnačkaAVTREK #ad
VýrobceAVTREK #ad
Výška0.79
Délka2.17
Hmotnost0.09
Šířka1.65
Záruka6 měsíců

6. Gzvxuny

#ad

Jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, 3D krokoměr, přesný krokoměr sledujte kroky modrá, USB nabíjecí krokoměr, krokoměr pro chůzi s velkým displejem

#ad
Gzvxuny #ad - Sledujte své každodenní kroky – krokoměr od gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, takže můžete svůj pokrok kdykoli a kdekoli zkontrolovat. Pomocí klipů a řemínků můžete připnout do kapsy nebo boků, abyste mohli zavěsit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky.

Při plném nabití můžete pracovat až 5 měsíců, což je perfektní pro dlouhodobé cestování. Pokud nechcete komplikované nastavení, který se snadno používá pro muže, je to nejjednodušší krokoměr. Jednoduché a snadné ovládání – 3d krokoměr je jednoduchý krokoměr, ženy, děti a starší osoby. Přesné naměřené hodnoty – krokoměr gzvxuny používá pokrokovou 3d tříosovou technologii senzoru, takže je mnohem přesnější než většina krokoměrů. Neexistuje žádný komplikovanější postup, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně.

Nízká spotřeba energie – krokoměr automaticky přejde do klidového stavu, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, když se nepohybujete, když se opět pohybujete. Velký lcd displej může zobrazit až 99 999 kroků. Vestavěný usb konektor a jednoduché nabíjení – tento krokoměr lze zcela jednoduše nabíjet každým usb adaptérem nebo počítačem bez nutnosti nabíjecího kabelu nebo nabíjecí stanice. To je velká motivace pro ty, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad
Hmotnost0.11

7. PULOX

#ad

Krokoměr Krokoměr PULOX PS-100 jednoduchý s 3D senzorem v zelené barvě

#ad
PULOX #ad - Až 99 999 kroků, resetovací tlačítko pro reset. Chcete-li zkontrolovat, zda je krokoměr správně umístěn, postupujte 100 kroků a počítejte s ním. Tak můžete ideálně kontrolovat, kolik se pohybujete po celý den a získáte lepší povědomí o svém chování při pohybu.

Včetně baterie a popruhu. Pulox 3d krokoměr s akcelerometrem pro počítání kroků a pro jednoduchou, rychlou kontrolu pohybu v každodenním životě. Krokoměr motivuje k dalšímu pohybu tím, že ukládá vaše kroky a zprostředkuje tak přímý zážitek z úspěchu. Pokud krokoměr ukazuje výsledek +/- 10 kroků, funguje správně. Pokud by odchylka byla větší a znovu umístěte krokoměr, počítejte znovu. Přístroj automaticky zabraňuje počítání nesprávně provedených kroků. Noste jej při sportu, při nakupování nebo práci.
ZnačkaPULOX #ad
VýrobcePulox #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo dílu20173333
ModelkaPS-100

8. LEBEXY

#ad

Bez Bluetooth/aplikace/mobilu, ovládání, klip, vítěz testu krok/vzdálenost/kalorie/počítadlo, LEBEXY Krokoměr, 3D krokoměr s velkým displejem, fitness tracker, jednoduchý krokoměr

#ad
LEBEXY #ad - Protokol paměti 7 dní na velkém, snadno čitelném displeji můžete zobrazit jasný přehled o výsledcích posledních sedmi dní. Sledujte své každodenní kroky, kalorie, vzdálenost. Porovnejte své výsledky a uvidíte zlepšení.

Bez bluetooth a mobilního telefonu a aplikacejednoduché nastavení, můžete trávit čas cvičením, místo učení nových technik. Velký displej krokoměr má velký displej, čísla na něm jsou na první pohled jasná, velmi příjemný pro seniory. To je nejlepší způsob, jak udržet vysokou motivaci pro vás. Krokoměr lebexy s technologií 3d senzoru chůze, takže žádné kroky nejsou nesprávně počítány a svůj krokoměr můžete umístit kdekoliv – na boku, v tašce nebo tašce s dodávanou silnou sponou a popruhem.

Dlouhá životnost baterie dodávaná baterie vydrží až 9 měsíců. Přesnostmnohem přesnější než většina krokoměrů. Pokud jste dosáhli svého cíle kroku, existují akustické a vizuální pokyny. Krokoměr může zvýšit vaši chuť při běhu nebo také pomoci při hubnutí.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad
Hmotnost0.11
ZárukaMalý

9. Gzvxuny

#ad

Přesný krokoměr sledujte kroky černý, USB nabíjecí krokoměr, jednoduchý krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, krokoměr pro chůzi s velkým displejem, 3D krokoměr

#ad
Gzvxuny #ad - Vestavěný usb konektor a jednoduché nabíjení – tento krokoměr lze zcela jednoduše nabíjet každým usb adaptérem nebo počítačem bez nutnosti nabíjecího kabelu nebo nabíjecí stanice. Pomocí klipů a řemínků můžete připnout do kapsy nebo boků, abyste mohli zavěsit krk nebo zasunout do kapsy nebo tašky.

Nízká spotřeba energie – krokoměr automaticky přejde do klidového stavu, když se nepohybujete, a automaticky se probudí a začne počítat vaše kroky, když se opět pohybujete. Neexistuje žádný komplikovanější postup, takže můžete svůj pokrok kdykoli a kdekoli zkontrolovat. Sledujte své každodenní kroky – krokoměr od gzvxuny se snadno ovládá a počítá vaše kroky, kteří chtějí dosáhnout svých fitness cílů. Pokud nechcete komplikované nastavení, který se snadno používá pro muže, ženy, je to nejjednodušší krokoměr.

Při plném nabití můžete pracovat až 5 měsíců, což je perfektní pro dlouhodobé cestování. Jednoduché a snadné ovládání – 3d krokoměr je jednoduchý krokoměr, děti a starší osoby. To je velká motivace pro ty, pro spuštění jednoduše stiskněte tlačítko na zadní straně. Přesné naměřené hodnoty – krokoměr gzvxuny používá pokrokovou 3d tříosovou technologii senzoru, takže je mnohem přesnější než většina krokoměrů. Velký lcd displej může zobrazit až 99 999 kroků.
ZnačkaGzvxuny #ad
VýrobceGzvxuny #ad
Hmotnost0.11

10. Kaimeilai

#ad

Kaimeilai 3D digitální krokoměr, sportovní chůze, krokoměr, běh, krokoměr, krokoměr, fitness, běh, běh, pro dámy, přenosný, pány, outdoor, s klipem, sportovní příslušenství

#ad
Kaimeilai #ad - Tento krokoměr lze zasunout do kapsy, tašky nebo batohu. Trvalé používání. Snadné ovládání: přenosný krokoměr se snadno používá, můžete stisknout libovolné tlačítko pro probuzení krokoměru; jakmile rozpozná trénink, začne počítat kalorie, kroky a vzdálenost, aby vám pomohl změřit množství absolvovaných tréninkových jednotek.

Pokud máte problém, můžete se na nás kdykoliv obrátit. After ales: děkujeme za váš nákup. Přenosný krokoměr bez aplikace a mobilního telefonu, mini řetěz krokoměru, materiál dodává pocit pohodlí, když se ho dotknete. Vysoce kvalitní materiály: vyrobeno z importovaných ekologických abs materiálů.

Oblast platnosti: 3d krokoměr s klipem, můžete si sednout na pohovku a pak spojit krokoměr, vzdálenost počítače, když jdete domů, s elektronikou a lanem, abyste viděli ujetou vzdálenost. Slibujeme vám uspokojivá řešení do 24 hodin. Snadné nošení: malá velikost, nízká hmotnost, upevnit na boky nebo tkaničky a zasunout do tašky, snadno se umístí kamkoli.
ZnačkaKaimeilai #ad
VýrobceKaimeilai #ad
Číslo díluKML-062808
ModelkaKML-062808