Top 10 Headphones With Microphone For PC – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sennheiser

#ad

Kabelový headset pro uvolněné hraní, jednotná velikost, mikrofon s potlačením okolního šumu, e-learning, skládací – 3,5mm jack konektor, černá, Sennheiser PC 5.2 CHAT, vysoký komfort

#ad
Sennheiser #ad - Pohyblivý mikrofon – vytáhněte mikrofon pro jasnou komunikaci v domácí kanceláři v blízkosti úst a pokud mikrofon nepotřebujete, odsuňte jej až o 180°. Kompatibilita: pc, mac osx, xbox one a ostatní zařízení s 3, 5mm jack vstupem.

Komfortní design – sennheiser pc headset je dimenzován na komfort a přesně padnoucí – bez sklouzávání. 3, 5 mm zdířka – lze bez problémů připojit k přístrojům se standardními 3, 5mm přípojkami. Jsou tak pohodlné, že můžete sluchátka s mikrofonem nosit celý den.

Hlava s potlačením hluku – váš hlas je díky mikrofonu potlačujícímu hluk zřetelně slyšet. Soustředěný při práci – headset s mikrofonem má měkké náušníky. Nastavitelný mikrofon – rameno lze otáčet o 180 stupňů, aby se při nepoužívání nedostalo do cesty. Jednotlivá 3, 5 mm zdířka. Nic vás neodvrátí od vaší práce.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.06
Délka7.68
Hmotnost0.24
Šířka2.95
Číslo dílu508377
Modelka508377
Záruka2 roky

2. Sennheiser

#ad

Sennheiser- sluchatka s mikrofonem k PC 8,barva cerna

#ad
Sennheiser #ad - Lehká usb stereo sada sluchátek s mikrofonem – sluchátka s mikrofonem byla vyvinuta pro maximální pohodlí, abyste se mohli soustředit na svou práci.

Usb + inline zvuková karta s regulací hlasitosti / přepínání hlasitosti – vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk s regulací hlasitosti a ztlumením. Kompatibilita plug-and play – zapomeňte na komplikovanou instalaci. Nestřízený mikrofon – usb headset má flexibilní mikrofon potlačující hluk, který umožňuje jasnou a zřetelnou komunikaci. Dlouhá životnost – pc headset je vyroben z robustních materiálů a je vhodný pro každodenní použití – také v domácí kanceláři. Sluchátka pc 8 jsou kompatibilní jak s PC, tak i s Mac.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.6
Délka8.3
Hmotnost0.19
Šířka2.5
Číslo dílu504197
Modelka504197
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Sennheiser

#ad

EPOS I Sennheiser PC 3.2 Chat; Noise-Cancelling Mikrofon; lehký; uvolněné hraní; vysoký komfort; minimalistický design; ovládání hovorů; skládací mikrofon – 2 x 3,5 mm jack; 3pólová konektivita

#ad
Sennheiser #ad - UnidrekČnÍ mikrofon – pro jasnou komunikaci; natáhněte mikrofon nebo jej otočte až na 180 stupňů z cesty, pokud jej nepoužíváte.

Zůstaňte zaměřeni na vaši práci – duální náušníky nabízejí přesně ten komfort, který potřebujete, abyste zůstali soustředěni po celý den. Výzva k důvěřování – již léta poskytujeme zákazníkům z blízka i na dálku produkty, na které se mohou spolehnout. Noise-cancelling boom arm – vychutnejte si čistý zvuk s technologií potlačení okolního šumu. Plug-and-play – snadné spojení s dvojitými konektory 3, 5 mm.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.06
Délka7.68
Hmotnost0.26
Šířka2.95
Číslo dílu1000447
Modelka1000447
Záruka2 roky

4. NUBWO

#ad

Hovory se zoomem, NUBWO USB headset s mikrofonem pro PC, online konference, počítačová sluchátka s mikrofonem potlačujícím hluk pro kancelářské práce

#ad
NUBWO #ad - Iroká kompatibilita: inline ovládání pro jednoduché ovládání, 5mm zdířka a USB konektor kompatibilita s PC, MAC, 3, notebookem a tabletem. Ergonomický design : počítačová náhlavní souprava pouze 40 g, lehký design pro pohodlné nošení po celý den i s brýlemi.

Warrenty : nubwo nabízí globální zákaznický servis s 12měsíční zárukou a 24hodinovým online zákaznickým servisem, který je připraven odpovědět na všechny vaše dotazy. Styl nošení s polstrováním do uší. Vynikající kvalita zvuku : usb headset profesionální ovladač nabízí vysoce kvalitní zvuk a chrání sluch před poškozením při každodenním používání a kancelářské práci. Mikrofon lze otáčet o 270° a lze jej nosit na levém nebo pravém uchu. Jednosměrný mikrofon potlačující hluk : zajišťuje vždy jasnou konverzaci.
ZnačkaNUBWO #ad
VýrobceNUBWO #ad
Výška6.3
Délka5.12
Hmotnost1.19
Šířka19.65
Číslo díluHW02
ModelkaHW02
Záruka12 měsíců

5. New bee

#ad

Skype chat, online kurzy 1 kus, prezentace webinářů, New bee PC headset s mikrofonem USB/3,5 mm Business Headset Noise Cancelling a čistý stereo zvuk pro telefonní konference Call Center Office

#ad
New bee #ad - Iroká kompatibilita: usb a 3, mac os x, android, 5mm možnosti připojení umožňují použití na celé řadě zařízení. International products have separate terms, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, labeling or instructions.

Komfort po celý den: sluchátka new bee h360 z kvalitního materiálu abs a měkkých proteinových náušníků nabízí ultralehké usazení a je tak pohodlná, že ji lze nosit po celý den, zejména pro uživatele náročné na telefon, včetně zákaznických středisek/organizací, informačních míst. Zaměřeno na práci: Čip zabudovaný do business headset průběžně filtruje zvuky a opravuje hlasy. Upozornění: funkce vypnutí zvuku pouze v režimu USB.

Kromě toho zajišťuje otočný obloukový mikrofon přesné umístění a optimální potlačení hluku, takže je možná efektivní konverzace. Multiovládací panel: tato pc náhlavní souprava používá ovládací panel v režimu usb. Kompatibilní s windows 2000/7/8/10 / XP / Vista, iOS, telefon tablet. Praktický spínač hlasitosti a vypnutí mikrofonu/reproduktoru vám pomohou lépe vést rozhovory se zákazníky a přáteli.
ZnačkaNew bee #ad
VýrobceNew Bee #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost0.55
Šířka3.94
Číslo díluH360
Modelka1 pièce
Záruka3 roky

6. DuKabel

#ad

DuKabel USB In Ear sluchátka PC Headset s mikrofonem a regulátorem hlasitosti USB Gaming Headset pro PS4 PS5 PC Laptop Desktop Skype Office Live

#ad
DuKabel #ad - Upozornění: uchovávejte mikrofon přímo před ústy, ps4, ps5 a jiná zařízení s usb a není kompatibilní s autem, televizorem, počítačové hry, stolní počítač, konferenční hovory, aby Vám ostatní mohli jasně porozumět. Díky zabudovanému čipu dac budou dukabel usb pc sluchátka automaticky rozpoznána systémem během několika sekund.

Tak si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu bez poruch. Váhání? obraťte se na náš přátelský zákaznický servis support@dukabel. Com. 14, windows surface 3 pro, mac os x, které poskytují neuvěřitelně silné basy a optimalizovaný herní zvuk. Perfektní ergonomický design: s designem do uší 45° jsou sluchátka dukabel in ear vhodná speciálně pro lidský zvukovod, výrazně snižují obtíže při delším nošení, maximalizují komfort a poskytují bezpečné usazení pro efektivní blokování redukce hluku.

Nákup s důvěrou: o našem výrobku jsme přesvědčeni a nabízíme proto 12měsíční záruku a 100% záruku vrácení peněz s prodloužením 18 měsíců. Ideální pro skype chat, ps3, call centra, domácí kanceláře, laptop, vzdělávání na dálku nebo živé vysílání. Bezkyslíkaté měděné kabely zajišťují křišťálově čistou kvalitu zvuku a bezproblémový přenos. Snadná obsluha: dukabel in ear sluchátka s integrovaným mikrofonem a inline ovladačem vám umožňují uskutečňovat jasné hovory, hrát hry, volně a příjemně poslouchat hudbu. Kompatibilní s Windows 10/8.
ZnačkaDuKabel #ad
VýrobceDuKabel #ad
Hmotnost0.06
Číslo díluPB-USBEAR-180B-DE
ModelkaDUSBEAR-180B
ZárukaZáruka 18 měsíců po registraci u dukabel.com. Dotazy? Kontaktujte náš zákaznický servis DuKabel 24 hodin: [[email protected]]

7. Logitech

#ad

Logitech Sluchátka 960, stereo sluchátka, integrovaný regulátor hlasitosti, USB přípojka, PC/Mac/laptop – černá, kabel 2,4 m, vypnutí zvuku, nastavitelný mikrofon s potlačením šumu

#ad
Logitech #ad - Praktická a pohodlná: lehká sluchátka na uši s mikrofonem a měkkými náušníky poskytují vysoký zvuk a komfort při nošení. Doporučujeme také: naše náhlavní souprava Logitech H600 pro bezdrátové připojení.

Praktické: díky integrované regulaci hlasitosti a vypnutí zvuku si zachováte produktivní pracovní tok a požitek z hudby. Jednoduchá manipulace: pro spuštění stačí připojit USB kabel náhlavní soupravy Logitech 960 s vaším počítačem. Ať už hovoříme o konferenci, webináři nebo hudbě: s USB sluchátky Logitech si užijete nejlepší stereo zvuk. Dobrá kvalita zvuku: nastavitelný držák mikrofonu lze snadno pohodlně umístit pro optimální snímání hlasu a díky potlačení šumu zajišťuje srozumitelnost.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška9.45
Délka8.46
Hmotnost0.22
Šířka3.15
Číslo dílu981-000100
Modelka981-000100
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

8. Sennheiser

#ad

Integrovaná regulace hlasitosti, mikrofon potlačující hluk, jednotná velikost, více barev, sluchátka s kabelem, Sennheiser PC 8.2 USB-On-Ear Headset PC, pro online výuku hovorů

#ad
Sennheiser #ad - Lehká sada sluchátek stereo s mikrofonem – sluchátka s mikrofonem mají bezpečně sedící hlavovou ramínku a měkké náušníky, které se příjemně nosí – tak se můžete plně soustředit na svou práci.

Usb připojení – náhlavní soupravu pc 8. 2 lze bez problémů připojit přes usb-A k PC a Mac, takže instalace je rychlá a snadná. Jasná komunikace – pc náhlavní souprava má mikrofon potlačující hluk. Sada usb sluchátek s nepříhodným mikrofonem – pokud nepotřebujete hlasový chat, rameno mikrofonu jednoduše otočíte libovolným směrem. Sada sluchátek usb + zvuková karta v linii s regulací intenzity hluku a ztlumení zvuku – s dodávanou zvukovou kartou můžete ovládat hlasitost a ztlumit. Díky tomu můžete jasně komunikovat s přáteli, dalšími hráči a kolegy v domácí kanceláři.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.06
Délka7.68
Hmotnost0.29
Šířka2.95
Číslo dílu1000446
Modelka1000446
Záruka2 roky výrobce Warranty

9. Stynice

#ad

Stynice Herní headset s mikrofonem pro Xbox One / PS4 / PS5 / PC/Nintendo Switch – stereo surround sluchátka s kabelem a LED – sluchátka s potlačením hluku

#ad
Stynice #ad - Kůže šetrná k pokožce má silný odvod tepla, aby se snížil hluk, takže se můžete více soustředit na svou hru. Pouze s jedním headsetem získáte rozmanitý herní zážitek. Vynikající kvalita zvuku – audio výstup herní náhlavní soupravy je velmi sytý. Mikrofon flexibilní o 120° dokáže velmi citlivě zachytit zvuky a potlačit zvuky, takže můžete ve hře jasně odesílat nebo přijímat zprávy.

Vynikající řemeslné umění a módní vzhled – decentní luxusní kvalita s inspirací hadí hlavy. Upozornění: usb konektor je určen pouze pro LED světlo. Mikrofon má funkci potlačení hluku, která dokáže efektivně eliminovat aktuální hluk a izolovat okolní hluk. Ivý design a oslňující LED světla podtrhují atmosféru hry. Ivé zvukové pole vytváří šokující skutečnou herní scénu a zajišťuje podmanivý herní zážitek. Díky tomu je týmová práce příjemnější. Plně ovinuté kožené chrániče uší mají dobré utěsnění, která je lehká a prodyšná.

Přizpůsobitelný mikrofon s potlačením hluku – skvělá herní náhlavní souprava s mikrofonem pro chatování hráčů. Kompatibilní s více platformami – tato kabelová sluchátka přes uši podporují playstation 4/5, nový xbox one, tablet, nintendo 3ds, počítač a mobilní telefon. Vybaven vysoce přesným 50mm neodymovým magnetickým ovladačem zajišťuje vyvážený a jasný zvukový výstup, hluboké basy, jasné, prostorový zvuk a úžasné zvukové detaily, které vám pomohou přesněji lokalizovat a střílet nepřátele.
ZnačkaStynice #ad
VýrobceShenzhen Huafeng Chuangfu Trade Co., Ltd #ad
Výška3.94
Délka8.27
Hmotnost1.04
Šířka7.48
Číslo dílu303277300546
ModelkaGH-2

10. Wantek

#ad

Wantek 602F Headsety s kabelem Noise Cancelling mikrofon, call centra, USB 3,5 mm konektor a adaptér typu C pro počítače, PC, domácí kancelář, notebooky

#ad
Wantek #ad - Stabilní a rychlé ovládání fyzická tlačítka v řídicí jednotce mohou mnohem usnadnit procesy, spuštění nebo ukončení telefonátu. Pohodlné nošení měkké a prodyšné náušníky zajišťují příjemný pocit při nošení po celý den.

Každý detail byl promyšlen a prezentován na sluchátkách Wantek 602F s mikrofonem. Dné problémy nebo dokonce rozpaky, jako je nastavení hlasitosti, na které byste pravděpodobně narazili při používání bezdrátového zařízení. Profesionální náhlavní souprava call center headset tento pár sluchátek je koncipován speciálně pro call centra a online komunikaci. Iroká kompatibilita headset wantek 602f s mikrofonem a konektorem usb/3, notebooky, 5 mm, tablety, telefony Android s 3, adaptér typu c funguje s téměř všemi vašimi zařízeními, jako jsou počítače se systémem Windows, 5mm portem a Apple zařízení s portem typu c.

Lehký a kompaktní design sluchátka wantek 602f s mikrofonem noise cancelling lze pohodlně uložit do normálního batohu, protože jejich délka činí pouze 15 centimetrů a váží pouze 80 gramů. Výložník mikrofonu je otočný o 270 pro rychlé nastavení.
ZnačkaWantek #ad
VýrobceWANTEK #ad
Výška4.72
Délka4.33
Hmotnost0.29
Šířka1.97
Číslo díluLS-602FUSB
Modelka602FUSB
Záruka2 roky