Top 10 Gemüseerde Torffrei – Zemina

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Seramis

#ad

Balkony a kbelíky, 6 l – jílový granulát, rostlinná zemina náhrada pro skladování vody a živin, Seramis Rostlinný granulát pro záhony

#ad
Seramis #ad - Pro dobrý start je balkonový granulát předem oplodněn asi 4 týdny. Venkovní granulát je ze 100% surového odstínu. Seramis nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních roztoků péče a živin, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin.

Ideální zásobování živinami – granulát pro zásobování vody pro venkovní použití nabízí optimální zásobování kyslíkem. Náhrada zeminy pro květiny tak podporuje růst rostlin. Optimální vlastnosti – kulturní substrát pro balkonové rostliny z přírodního jílu je perfektním zásobníkem vody a lze jej ideálně použít k míchání s květinovou zeminou nebo 100% čisté.

Č. Rozsah dodávky a upozornění – seramis rostlinný granulát pro rostliny záhonů, balkonů a kbelíků v 6l sáčku s držadlem, v barvě jílu. Zboží: 734367. Dokonalá ochrana rostlin – granulát pro rostliny zajišťuje optimální větrání kořenů a předchází napadení škůdci.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceSeramis #ad
Výška14.17
Délka7.87
Hmotnost13.23
Šířka3.54
Číslo dílu734367
Modelka734367

2. Compo

#ad

COMPO SANA zemina pro pěstování a bylinky s 6týdenním hnojivem pro všechny mladé a bylinné rostliny, 20 litrů, kulturní substrát, hnědá

#ad
Compo #ad - Jednoduchá manipulace: snadné uvolnění zeminy, naplnění nádoby zeminou až do cca 1 cm pod okrajem, přesypání tenkou vrstvou zeminy, aplikace výsevu, snadné zavlažování. Speciální zemina připravená k použití včetně počátečního hnojení až na 6 týdnů, ideální pro výsev a rozmnožování rostlin a pro pěstování bylin v květináčích, miskách nebo záhonech.

Compo kvalita: vybrané suroviny podle originální receptury compo, příjemný zápach, přísná kontrola kvality nezávislým vyšetřovacím a výzkumným institutem zemědělské komory LUFA. Bezpečné klíčení a silný růst: optimální zásobování živin díky obsaženému startovacímu hnojení, obzvláště jemná a volná struktura díky perlitovým prodyšným vločkám a speciální úpravě, velmi dobrá absorpce vody, s kořenovým aktivátorem AGROSIL.

Zboží: 10628. Rozsah dodávky: 1 x 20litrový sáček compo sana pěstební a bylinková zemina včetně 6 týdnů zásobování živinami, 5, hodnota pH: 5, 0 - 6, č.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO GmbH #ad
Výška22.05
Délka3.15
Šířka12.6
Číslo dílu1062804
Modelka1062804

3. Humusziegel

#ad

Zemina, vhodná jako palmová zemina, Humusziegel Zemina pro pěstování – 18 l kokosová zemina – 2 × 650 g – substrát na květiny z kokosových vláken – přírodní a bez rašeliny – zemina pro vysoké záhony

#ad
Humusziegel #ad - Bez rašeliny a nehnojené. Bez jakýchkoliv přísad, čistě přírodní produkt z obnovitelných surovin. Již nikdy těžké pytle na květiny v balení: dvojité balení: 2 x 650 gramů – nabobtnané 3–4 l vody vytvoří 18 l volného kokosového humusu.

Stejný materiál jako u známých bobtnavých tablet. Univerzálně použitelné: vytváří jemnou, volnou kokosovou půdu pro vaše rostliny. Jako zemina pro výsev nebo pěstební zemina nebo pro míchání vlastních substrátů pro vysoký záhon, zeleninový záhon nebo truhlík. Zůstává dlouho svěží: zabraňuje plísním, proto se dobře hodí i pro výsev a pěstování exotiky.

Mnohostranně použitelný, čisté použití: lze použít čistě nebo smíšeně. Nejlépe se hodí pro bylinky a zeleninu. Odvětrává půdu a umožňuje tak dobrý růst kořenů, usnadňuje vstřebávání živin pro rostlinu. Etří místo a lze jej dlouho skladovat. Kokosová zemina během zpracování neušpiní ruce. Posiluje kořeny a koření: velmi dobrý tlumič vody.
ZnačkaHumusziegel #ad
VýrobceHumusziegel #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.43
Šířka8.27
Číslo dílu2x650gHumusziegelPrime

4. Compo

#ad

Compo Sana®, univerzální substrát s jedinečným složením pro optimální růst rostlin, Hnědá, kvalitní substrát, 5 l

#ad
Compo #ad - Zdravý a silný růst rostlin: optimální zásobování živinami díky obsaženému startovacímu hnojení, ideální absorpce vody díky perlitovým dýchacím vločkám a kvalitním použitým látkám, posílení růstu kořenů díky aktivátoru kořenů AGROSIL.

Jednoduchá manipulace: snadné uvolnění zeminy, plnění zeminou až 1 cm pod okrajem, naplnění nádoby zeminou a zasazení rostliny včetně kořenových balů, lehké přitlačení. Rozsah dodávky: 1 x 5litrový sáček compo sana kvalitní substrát pro květiny včetně 12 týdnů zásobování živinami, hodnota pH: 5, 0 - 6, 5, č. Výr. K použití, univerzálně použitelná kvalitní substrát včetně startovacího hnojení po dobu až 12 týdnů, není vhodná pro rostliny rašelinišťových záhonů, ideální pro všechny pokojové rostliny, balkónové a zahradní rostliny, výsev a orchideje.

Compo záruka kvality: vybrané suroviny podle originální receptury compo, příjemný zápach, přísná kontrola kvality nezávislým vyšetřovacím a výzkumným úřadem zemědělské komory LUFA.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška1.93
Délka13.39
Hmotnost1.76
Šířka8.66
Číslo dílu1112102
Modelka11121

5. Floragard

#ad

Floragard Zemina pro květiny, 40 litrů

#ad
Floragard #ad - S hlínou a extra stopovými živinami pro strážní chleby od samého začátku. Vhodné také pro zahradní rostliny. S 8 týdny dlouhodobého hnojiva pro nádherné květy. Univerzální zemina s redukcí rašeliny pro balkonové, kbelíkové a pokojové rostliny. Se zeleným kompostem a bio dřevěnými vlákny.
ZnačkaFloragard #ad
VýrobceFloragard #ad
Výška3.35
Délka30.91
Hmotnost33.07
Šířka15.16
Číslo dílu118382
Modelka118382

6. Compo

#ad

COMPO Bio zemina pro citrusové rostliny, země vhodná také pro středomořské rostliny, 10 litrů, bez rašeliny

#ad
Compo #ad - Bio půda připravená k použití včetně zásobování živinami až 5 týdnů, ideální pro všechny citrusové a středomořské rostliny. Compo - kvalita: vybrané suroviny podle originální receptury compo, specifický pro produkt, přísná kontrola kvality nezávislým vyšetřovacím a výzkumným institutem zemědělské komory LUFA.

Pro zdravé rostliny a plody: 100% přírodní a obnovitelné suroviny bez rašeliny, vzdušná struktura a vynikající kapacita pro udržení vody, volná, obzvláště vysoký podíl humusu a vydatná směs přírodních hnojiv.

Výr. Rozsah dodávky: 1 x compo bio zemina pro citrusové rostliny, vhodná také pro středomořské rostliny, 10 litrů, bez rašeliny, č. Vykopávání díry na rostliny dvojitá velikost kořenového balíku, zakopávání země a formy zalévání okraje, zakrytí půdy pro rostliny zeminou, vložení rostliny, plnění otvoru pro rostliny zeminou, následně zalévání.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška2.17
Délka18.11
Hmotnost9.7
Šířka11.02
Číslo dílu28227
Modelka28227

7. Humusziegel

#ad

Humusziegel 70 litrů kokosové zeminy – zemina pro květiny z kokosového vlákna – vysoký květináč – kokosová cihla lisovaná – přírodní & bez rašeliny – vhodná jako palmová zemina, rostlinná zemina, půda pro pokojové rostliny

#ad
Humusziegel #ad - Kokosový substrát. Snadné použití: jednoduše nabobtnejte vodou. Vhodné pro bylinky, ovoce, okrasné rostliny, exotiky atd. Istý a praktický: snadno se přenáší a dobře skladuje.

Praktická alternativa k těžkým zemním pytlům: zemina na květiny 70 l – šetří místo, vyrobeno z kokosového humusu. Optimální chování při zásobování vodou, zeleninu, uvolňuje půdu. Perfektní pro rostliny v nádobě, pokojové rostliny, balkonové boxy a zahradní záhony. Mnohostranně použitelný: kokosová půda pro pěstování / výsev. Bez uměleckých přísad: bez rašeliny, nehnojené, z obnovitelných surovin. Lze rozdělit na 4 bloky. Určeno jako příměs do zeminy vysokého záhonu/balkonu. Působí proti plísním, bez přísad, jako jsou hnojiva nebo konzervační látky.
ZnačkaHumusziegel #ad
VýrobceHumusziegel #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka5.12
Číslo dílu5kg-fein-p
Modelka5kg-fein-p

8. yayago

#ad

Humusová zemina I kokosová zemina pro rostliny 2 x 650 g I zemina z kokosových vláken I 100% přírodní a biologicky odbouratelná I pěstební půda s nízkým obsahem živin bez rašelinových a nehnojených záhonů a terárií

#ad
yayago #ad - Optimální dodávka – naše kokosová půda neobsahuje chemikálie, je vyrobena ze 100% obnovitelných surovin a nabízí vašim rostlinám optimální zásobování živin od výsevu až po sklizeň. Snadná práce na zahradě – s přídavkem 8 l vody nabobtná 2 x 650 g cihla z kokosového vlákna na 18 l zeminy rostlin – stohovatelné kokosové cihly zaručují dlouhé a prostorově úsporné skladování.

Zdravé zahradní a pokojové rostliny – naše kokosová půda pro rostliny, která je ideální pro výsev a pěstování, podporuje svou volnou strukturou větrání kořenů a růst kořenů. Také ideální jako půdní základ pro terárium a jako podestýlka pro hlodavce.

Naše zemina z celého kola je bez rašeliny a plísní a lisovaná z kokosových vláken s vysokou kapacitou zásobníku vody. Humuserde – již mnoho let vyrábíme udržitelné produkty jako kokosové zeminy, palmové desky a zavlažovací pytle. Naši zákazníci profitují z ekologických alternativ s vysokými standardy kvality.
Značkayayago #ad
Výrobce4055047978573 #ad
Výška1.97
Délka6.69
Hmotnost1.43
Šířka1.97
Číslo dílu2905

9. Floragard

#ad

Floragard Aktivní zahradní rostlinná zemina 50 litrů – půda s dlouhodobým hnojivem pro pěstování dřevin, keřů, živých plotů a trvalek

#ad
Floragard #ad - S bio dřevěnými vlákny. Zemina pro pěstování stromů, trvalek, keřů a živých plotů s redukcí rašeliny. Se zeleným kompostem pro dobré zásobování živinami. S 6 týdny dlouhodobého hnojiva pro zdravé pěstování.
ZnačkaFloragard #ad
VýrobceFloragard #ad
Výška3.94
Délka30.91
Hmotnost32.89
Šířka15.16
Číslo dílu118394
Modelka118394

10. Floragard

#ad

Floragard Aktivní rajčata a zeleninová zemina 20 litrů zeminy, zemité barvy

#ad
Floragard #ad - Silné rostliny díky cennému přírodnímu hnojivu Guano. Vysoce kvalitní speciální půda pro bezpečný růst ovocné zeleniny potřebné živiny. Optimální absorpce vody i po delším vyschnutí díky Aqua-Plus. Díky zásobníku aktivního hnojiva žádné další hnojení během prvních 6 měsíců.
ZnačkaFloragard #ad
VýrobceFloragard #ad
Výška6.69
Délka7.87
Hmotnost11.79
Šířka11.81
Číslo dílu114842
Modelka114842