Top 10 Apple home Lampe – WiFi žárovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. iLC

#ad

Balení 1 ks, LED žárovka 10 W E27 RGBW

#ad
iLC #ad - Dobrý produkt/servis: 1 x rgbw žárovka, 1 x dálkové ovládání. Funkce časování: vyberte si požadovanou dobu osvětlení běžným časováním nebo časováním cyklu.

Změna barvy: má 4 dynamické režimy blednutí, stroboskop, hladký, blesk, 3 stupně nastavení rychlosti a 12 barev pro změnu režimu RGB. Rgb + w: rgb + bílá, ve srovnání s normálními rgb a w bílé světlo je 100% jasnější. Používá se pro nastavení atmosféry a osvětlení. 30denní záruka vrácení peněz, záruka spokojenosti 2 roky. 2 režimy ovládání: nástěnný spínač a dálkové ovládání s 21 tlačítky. Dual memory: smart, žárovka ilc rgbw připomíná barvu nebo dynamický režim, který jste naposledy nastavili, nemusíte ztrácet čas na resetování.
ZnačkaiLC #ad
VýrobceiLC #ad
Výška5.12
Délka2.36
Hmotnost0.22
Šířka0.01
Číslo díluBR18-SH4Q
ModelkaBR18-SH4Q

2. Govee

#ad

Govee Chytrá žárovka Alexa E27, funkce s aplikací Google Assistant, 54 scén, 2 kusy, 16 milionů DIY barev, WiFi a Bluetooth LED Smart Bulb, změna barvy s lampou pro synchronizaci hudby, RBG

#ad
Govee #ad - Synchronizace hudby: naše stmívatelná žárovka e27 led se mění barvu a jas současně, chytrá žárovka. Inteligentní ovládání: smart žárovka govee se ovládá jednoduchými hlasovými příkazy, smart bulb. Spínací hodiny a časový plán: použití žárovek pro váš všední den je jednoduché, když se probudíte, jako je východ a západ slunce, s funkcí časovače a režimem, aby se světlo rozsvítilo, můžete nastavit, a postupně stmívat, když usnete.

16 milionů diy barev: chytrá žárovka govee e27 má miliony barev a 54 přednastavených scénických režimů, můžete prozkoumat své preferované, LED lampy Govee vám přinášejí skutečný fantastický světelný zážitek AC 220-240 V. S aplikací govee home app můžete svou led žárovku e27 zapínat a vypínat, nastavit jas, žárovku alexa měnit barvy a nastavit scény.

Lampa alexa funguje pouze tehdy, pokud je mikrofon na telefonu rozpoznán zvuky, když mikrofon není obsazený. Skupinové ovládání: wanna manipuluje s chytrými žárovkami a jinými produkty Govee současně? Jednoduše nastavte schéma a přidejte jej, pak je můžete společně ovládat spojte se se stabilním 2, 4 GHz WiFi.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Číslo díluB60083C1DE
ModelkaB60083C1DE

3. Govee

#ad

Govee Chytrá žárovka E27, 16 milionů DIY barev, 54 scén, 1000LM Alexa RGBWW žárovka stmívatelná, Wi-Fi a Bluetooth Smart Bulb 75 W, 1 kus

#ad
Govee #ad - Jednoduché chytré ovládání: se stabilnějším wi-fi a bluetooth připojením můžete chytré žárovky ovládat na dálku přes aplikaci Govee Home nebo ovládat své chytré žárovky prostřednictvím hlasového asistenta Alexa nebo Google Assistant. V hudebním režimu můžete své lampy synchronizovat s hudbou.

Pořiďte si vysoký jas a živé barvy, zatímco ušetříte více na účtech za elektřinu. Chytrá žárovka govee nabízí také možnost nastavení 2700 k – 6500 K, teplé bílé až studené denní světlo pro čtení nebo relaxaci. Můžete také využít časový plán východu a západu slunce, abyste se přizpůsobili vašemu dennímu rozvrhu. 16 milionů diy barev: vyberte si z 16 milionů barev a stmívatelného jasu 1 – 100 %, aby byl váš prostor s 1000 lumenů ještě živější. Tyto žárovky měnící barvu můžete také ovládat společně se svou rodinou, což zajišťuje větší zábavu.

Skupinové ovládání: vlastníte více než jednu led lampu od govee? vytvořte skupinu pro ovládání více chytrých žárovek současně odkudkoli přes stabilní 2, 4 GHz Wi-Fi. Upozornění: uložení přednastavení je možné pouze tehdy, pokud jsou chytré žárovky připojeny k Wi-Fi. Vyšší jas: s více než 1000 lumeny mohou tyto chytré žárovky prosvětlit velké prostory ve vašem domě. Spínací hodiny a časový plán: s aplikací govee home app máte přístup až k 54 scénickým režimům pro vaše wi-fi žárovky.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Číslo díluH60063C1DE
ModelkaH60063C1DE

4. HUTAKUZE

#ad

9 W 806LM WLAN vícebarevná stmívatelná žárovka, HUTAKUZE Žárovky Alexa E27 Smart LED, Google Home, není potřeba rozbočovač, teplé, ovládání přes aplikaci, kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa Echo

#ad
HUTAKUZE #ad - Jas lze nastavit od 1 % do 100 %. Hlasové ovládáníjednoduché hlasové ovládání se všemi chytrými žárovkami díky integraci v amazon alexa nebo google home. Můžete například říci "alexa, změňte chytrou lampu na žlutou" nebo "Ok Google, zapněte světla". Tuto chytrou žárovku můžete ovládat na dálku přes svůj chytrý telefon, aby vypadala, když odjíždíte z domova přes časové plány a časovač.

2 roky záruka lampa alexa prošla certifikací ce a rohs, že kvalita výrobku je velmi bezpečná, garantujeme, a pokud máte dotazy do 2 let, nabízíme vám nejlepší zákaznický servis a technickou podporu. Perfektní světlo pro večírky, abyste okamžitě změnili vzhled a atmosféru svého pokoje. Vyberte si z 16 milionů barev a jemné bílé, vytvářejte vlastní scény a uvolněte svou kreativitu. Tyto ovládací prvky zahrnují zapnutí/vypnutí nebo stmívání / zesvětlení a scény pro vaše osvětlení.

Stmívatelný jas, světlo a úspora energie naše chytrá lampa používá led technologii, která vám nabízí výkon 10 w, což odpovídá běžné 90W žárovce. Dálkové a skupinové ovládánímějte tuto chytrou lampu připojenou k domácí síti 2, jako by se v domě nacházeli lidé, 4 ghz wlan 5 ghz momentálně není podporováno. S funkcemi skupinového ovládání můžete pomocí stejných příkazů ovládat více než jednu chytrou lampu současně. To šetří až 80 % energie a vydrží až 30 000 hodin.
ZnačkaHUTAKUZE #ad
VýrobceHUTAKUZE #ad
Výška0.46
Délka2.36
Hmotnost0.26
Šířka2.36
Číslo díluBA60H-W0080-RCB-E7
ModelkaE27
Záruka24 měsíců.

5. Fitop

#ad

Fitop Alexa žárovka G45 E27 4,9 W 470 lm, kompatibilní s Alexa/Google Home, studená bílá, stmívatelná vícebarevná a teplá bílá, hlasové ovládání, 4 kusy, ovládání přes aplikaci, chytrá Wi-Fi LED lampa

#ad
Fitop #ad - Jas chytré žárovky je nastavitelný od 1 % do 100 %, aby chránila vaše oči a splnila vaše každodenní potřeby. Rychlejší a stabilnější spojení– chytrá led žárovka aktualizovala způsob připojení, celý proces je řízen během 30 sekund. Chytrá žárovka může být dálkově ovládána přes mobilní aplikaci Fitop APP, nemusíte vstávat, abyste světlo zapínali a vypínali.

Chytré žárovky se používají pouze jako dodatečné osvětlení ne jako hlavní osvětlení a mohou sloužit jako osvětlení nočního stolku. Snažíme se vám nabídnout pohodlný životní styl. Teplotu barvy lze měnit od 2700 k do 6500 k, aby se vytvořilo studené bílé a teplé bílé světlo. Naplánujte si osvětlení doma předem, po který se má WiFi lampa zapnout nebo vypnout, abyste se nemuseli bát návratu do tmavé místnosti a ušetřete na účtu.

Na rozdíl od svítidel, která podporují pouze wi-fi nebo bluetooth, aplikace automaticky rozpozná světlo Alexa a umožňuje rychlé spojení přes Bluetooth a Wi-Fi, umožňuje možnost připojení rychlejší a stabilnější spojení. Není nutný rozbočovač. Rovky pro dodatečné osvětlení– led žárovky alexa 4, 9 w 470 lm, což odpovídá 50w žárovce. Hlasové ovládání a dálkové ovládání pomocí aplikace přes aplikaci– alexa žárovka g45 je kompatibilní s hlasovými asistenty alexa a google assistant pro hlasové ovládání pouze 2, 4 GHz WiFi.
ZnačkaFitop #ad
VýrobceFitop #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluEBE-BGW506-4.9WE27
ModelkaEBE-BGW506-4.9WE27

6. SSC-LUXon

#ad

SSC-LUXon Balení 2 ks smart E14 Filament Vintage svíčka LED kompatibilní s Alexou, Siri & Google – žárovka WLAN stmívatelná CCT 2200-5500K

#ad
SSC-LUXon #ad - Led světlo smart home se snoubí s vintage designem – ovládejte ve svém domě světlo pomocí chytrého telefonu nebo hlasového příkazu přes WiFi. Všechny světelné zdroje eyla od ssc-luxon jsou kompatibilní s amazon Alexa Echo od 2.

Generace. Echo, echo studio, echo show, Echo Dot, Google Nest nebo Appel Siri. Design led vintage filament žárovky s jantarovým skleněným tělem je nejen trendy, ale je také absolutně nadčasový. Rovka e14 nepotřebuje žádný bridge ani hub – jednoduše spárujte a ovládejte pomocí Wi-Fi 2, 4 Ghz a bezplatné aplikace Smart Life český jazyk nelze zaručit. Jednoduše otočte do objímky lampičky na noční stolek nebo lampu na psací stůl a díky nastavitelné barvě světla a jasu si užívejte nejkrásnější světelné atmosféry.
ZnačkaSSC-LUXon #ad
VýrobceSSC-LUXon #ad
Výška4.72
Délka1.38
Hmotnost0.2
Šířka1.38
Číslo dílu2590
Modelka2590

7. Tapo

#ad

TP-Link Tapo L530E alexa žárovka E27, kompatibilní s Alexou, Google Assistant, vícebarevná stmívatelná chytrá Wi-Fi žárovka, úspora energie, procesy a časové plány,, příslušenství smart home Alexa

#ad
Tapo #ad - Funguje pouze s 2, 4 ghz wlan. Postupy a časové plány – naplánujte si určité časy pro zapnutí nebo vypnutí žárovek; režim východu a západu slunce – aktivujte režim východu a západu slunce pro přirozené osvětlení. 2021, německo. Režim nepřítomnosti – nechte své osvětlení automaticky zapnout a vypínat v různých časech, abyste simulovali přítomnost osoby.

Tp-links byl od společnosti chip oceněn "top smart Home poskytovatelem osvětlení interiéru". Kontrola je možná jednoduše hlasem. Vícebarevné – vícebarevné – zcela jednoduše vytvořte scénáře pro svou každodenní rutinu nebo aktivity úpravou jasu, teploty světla a barev – s 16 000 000 barevnými odstíny na výběr; úspora energie – stejný jas s nízkou spotřebou energie 8, 7 W ve srovnání s běžnou 60W žárovkou.

Vzdálený přístup – ovládejte svou chytrou žárovku pohodlně přes smartphone s aplikací Tapo – kdekoli a kdykoli. Apple home není podporován. Kroky k resetování žárovky tapo WLAN na tovární nastavení najdete na tp-link. Comdesupportfaq2753. Hlasové ovládání – propojte svou chytrou žárovku s Amazon Alexa nebo Google Assistant. Není nutný rozbočovač – propojte chytrou žárovku přímo s vaší domácí Wi-Fi.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.4
Délka4.76
Hmotnost0.15
Šířka2.36
Číslo díluTapo L530E
ModelkaTapo L530E
Záruka2 roky.

8. Fitop

#ad

Wi-Fi žárovka LED kompatibilní s Alexa/Google Home, 9 W, stmívatelná, není nutný rozbočovač, Fitop Chytrá žárovka Alexa E27, teplá bílá studená bílá a vícebarevná žárovka, 2, ovládání pomocí aplikace

#ad
Fitop #ad - B. Pokud narazíte na problémy, ohlaste se prosím přímo u aplikace nebo nás kontaktujte. Můžete například říci "alexa, takže světla můžete ovládat pouze hlasem, např. Smart žárovky s funkcemi skupinového ovládání můžete ovládat několik inteligentních žárovek současně pomocí stejných příkazů.

Biologické rytmy a skupinová kontrola e27 smart led lampa má funkce časování a biorytmie, pomocí kterých lze světlo automaticky zapnout nebo vypnout v závislosti na přednastaveném čase, jasu a teplotě barvy. 16 milionů barev & 8 scén-e27 wifi led žárovka s 16 miliony barev. Energeticky úsporné a bezhlučnéŽárovky led alexa e27 používají pokrokovou led technologii s 9w 806 lm, což odpovídá 80w žárovce. Zapnutí/vypnutí, 4 GHz. Nastavení jasu a hudební rytmus – jas stmívatelné žárovky lze nastavit od 1 % do 100 %, filmy, kterou mikrofon rozpozná, aby splňoval vaše požadavky na jas a chránil vaše oči.

Používejte pouze síť 2, stmívání / zesvětlení nebo výběr scén pro vaše osvětlení. Jas a barvu nastavíte nastavením světla pomocí bezplatné aplikace "fitop". Lampa e27 wlan alexa mění barvu podle hudby, vhodná pro rodinné oslavy, učiní váš domov kreativnějším a propůjčuje mu osobnost, čtení nebo hry. Existuje několik scénických režimů, které odpovídají vašim požadavkům na osvětlení míčů, večeří, her a jiných scénářů. S nejnovější světelnou technikou nevznikají během používání žádné zvuky.
ZnačkaFitop #ad
VýrobceFitop #ad
Výška2.36
Délka4.21
Hmotnost0
Šířka2.36
Číslo díluBA60H-W0080-RCBW-E7
ModelkaBA60H-W0080-RCBW-E7

9. ANTELA

#ad

2 ks, ANTELA Žárovka Alexa E14 LED Smart WLAN stmívatelná žárovka RGB 16 milionů barev 2700 – 6500 K, hlasové ovládání, kompatibilní s Google Home, není nutný rozbočovač, dálkové ovládání

#ad
ANTELA #ad - Lze jej nainstalovat jednoduchým otočením. Rgb & studená bílá a teplá bílá led žárovky mají 16 milionů barev a mohou být studené bílé 2700 k – teplá bílá 6500 K. Můžete přizpůsobit světlo a vytvořit nejvhodnější barevný prostor.

Režim hudby světlo žárovky e14 se mění podle rytmu hudby. 4, 5 w odpovídá 50 w, rozsvítí se ranní světlo, lampa se automaticky vypne, ušetřete 90 % energie. Snažíme se vám nabídnout pohodlný životní styl. Když usnete, můžete se probudit v měkkém světle. Hlasové ovládání přes alexa Žárovka alexa funguje s amazon alexa a Google Home. Dálkové ovládání přes aplikacijednoduše použijte aplikaci "smart life" nebo "tuYA Smart" pro dálkové ovládání všech chytrých žárovek.

Perfektní pro večírky. Snadná instalace wlan žárovka e14 je k dispozici pouze pro sítě 2, 4 GHz a nevyžaduje žádný zdvih. Nastavení času a úspora energie nastavuje několik plánů pro listování světla podle potřebného času. Pomocí spínače můžete ovládat jas a barvu inteligentní WiFi žárovky pomocí hlasu.
ZnačkaANTELA #ad
VýrobceANTELA #ad
Výška4.33
Délka1.46
Šířka1.46
Číslo díluSmart-LB201WF5-4.5W
ModelkaSmart-LB201WF5-4.5W

10. Fitop

#ad

Stmívatelná žárovka 4,9 W, hlasové ovládání,, 470 lm + 2700 – 6500 K+RGB, kompatibilní s Alexa/Google Home, Fitop Chytré žárovky Alexa, 16 milionů barev, ovládání přes aplikaci, E14 Wlan LED žárovky

#ad
Fitop #ad - Můžete například říci "Alexa, 4 GHz. Pokud narazíte na problémy, ohlaste se prosím přímo u aplikace nebo nás kontaktujte. Lampa e14 wlan alexa mění barvu podle hudby, vhodná pro rodinné oslavy, filmy, čtení nebo hry. Etří až 85 % energie. Million colour change -e14 wifi led žárovka s 16 miliony barev.

Ovládání biorhytem a skupinou led žárovka e14 smart led má funkce časování a biorytmie, pomocí kterých lze světlo automaticky zapnout nebo vypnout v závislosti na přednastaveném čase, jasu a teplotě barvy. Smart žárovky s funkcemi skupinového ovládání můžete ovládat několik inteligentních žárovek současně pomocí stejných příkazů. S nejnovější světelnou technikou nevznikají během používání žádné zvuky. Používejte pouze síť 2, změňte chytrou lampu na žlutou" nebo "OK Google, např.

Nastavení jasu a stmívání hudby – jas stmívatelné žárovky lze nastavit od 1 % do 100 %, učiní váš domov kreativnějším a propůjčuje mu osobnost, kterou mikrofon rozpozná, aby splňoval vaše požadavky na jas a chránil vaše oči. Jas a barvu nastavíte nastavením světla pomocí bezplatné aplikace "fitop". Nebojte se spát v temné noci. Existuje několik scénických režimů, které odpovídají vašim požadavkům na osvětlení míčů, her a jiných scénářů.
ZnačkaFitop #ad
VýrobceFitop #ad
Výška1.7
Délka4.5
Hmotnost0.18
Šířka3.18
Číslo díluC37-PA-WIFILIC-TY-RGBCW 4.9W 230V
ModelkaE14