Top 9 Troll Kostüm – Paruky a příčesky pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Balinco

#ad

Tyrkysové a zelené jako doplněk ke kostýmu troll na masopustu a karnevalu růžová, dívky a chlapce v růžové, Paruka Troll pro děti

#ad
Balinco #ad - Materiál: 100% polyester. Karnevalu ve školce – všechny děti tyto paruky milují. Ať už k dětským narozeninám nebo masopustu, resp. Ideální doplněk ke kostýmu trolls vašeho dítěte vhodný od cca 5 let až 12 let nebo také pro dospělé s malými hlavami. Různé barvy na výběr: růžová, tyrkysová a zelená. Skvělá troll paruka pro dívky a chlapce.
ZnačkaBalinco #ad
VýrobceBalinco #ad

2. Thombase

#ad

Thombase Kinder Trolls Poppy Prinzessin Kostüm Halloween Cosplay Kostüme mit Perücke style1, 5-6 Jahre

#ad
Thombase #ad - Jetzt kann ihr kind wirklich in charakter mit unserem trolls prinzessin Poppy Kostüm, das über ein blaues knielanges Kleid mit Netz-Rändern und Ärmeln verfügt, die sogar eine charakteristische rosa Trolls-Perücke mit Blumen enthält.

Geeignet für halloween, Rollenspiele, verkleiden, Cosplay, Mottoparty, Fotografie, Urlaub usw. 2 schichten kleid, top mesh schicht, 1 schicht satin mit Rüschen Saum Passend zu einer Perücke. Nur handwäsche. Dieses kostüm wird mit kleid und Perücke geliefert für ein komplettes und tragfertiges Set. Lassen sie ihr mädchen zu dem animierten Charakter werden, das sie wollen.
ZnačkaThombase #ad
Výška0.39
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílupart_B0895TB4BR
Modelkapart_B0895TB4BR

3. Hasbro

#ad

Pro dívky od 4 let, veselé sluneční brýle na hraní inspirované filmem Trolls World Tour, DreamWorks Trolls Poppys Rockige Troll-Bbrýle

#ad
Hasbro #ad - InspirovÁ dÍlem film: v tomto pokračování k DreamWorks Trolls se Poppy vydává na trolltastickou cestu, aby zachránil hudbu. Poppys rockÉ troll-brille: s těmito slunečními brýlemi hračkami se děti vklouznou do role Poppy, s barevnými vlasy a brýlemi ve tvaru srdce zajišťují brýle Troll dobrou náladu.

Skvělá hračka na kolečka: vhodné k filmu, vhodné také jako karneval, jsou tyto sluneční brýle na hraní skvělým dárkem pro dívky od 4 let, masopustní a halloweenský kostým. Pro děti od 4 let: skvělý dárek k narozeninám nebo vánocům pro fanoušky filmů DreamWorks Trolls, abyste vklouzli do role své oblíbené postavy a mohli si přehrávat scény z filmu nebo vymýšlet vlastní příběhy.
ZnačkaHasbro #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.51
Délka1.3
Hmotnost0.25
Šířka8.86
Číslo díluE7330
ModelkaE73305L00

4. SUNRIZ

#ad

špičaté, 1 pár polovičních elfí uší + 1 pár plné elfí ucho, elfí uši pro Halloween, cosplay, SUNRIZ Sada elfských uší, latexové, 2 páry elfských uší, karneval, masopustní kostým, latexové

#ad
SUNRIZ #ad - Barva se může měnit: původní barva je světlá, můžete použít tekutý základ pro změnu barvy. Materiál: měkké uši z latexu.

Množství: 2 páry latexových elfských uší v různých designech – velké a malé, velikost je vhodná pro většinu lidí a uši vypadají opravdu hezky. Uši lze použít opakovaně. Perfektní elf cosplay pro halloween, party na šaty, Vánoce, karneval, party, maškarní akci, Cosplay, foto shooting. Elfí uši, skřítky, víly, mohou maskovat elfy, skřítky a další; můžete je použít i na svém kostýmovém setkání. Uši elfí lze velmi snadno nasadit na ucho a jsou velmi příjemné a ohebné.
ZnačkaSUNRIZ #ad
VýrobceSUNRIZ #ad

5. Funidelia

#ad

Příslušenství pro dospělé, Funidelia | Paruka duhové trolly pro pány a dámy Trolls, příslušenství ke kostýmu, barevné, film a seriály

#ad
Funidelia #ad - Ideální doplněk pro váš kostým: viděli jste tento film tak často, že ho znáte zpaměti? Perfektní pestré příslušenství pro tvůj kostým. U funidelia navrhujeme nejoriginálnější kostýmy pro vaše nejzábavnější večírky.

Materiál 100 Polyethylentereftalát. Obsahuje: příslušenství pro kostým pro dospělé. Identifikace nejžádanějších produktů zákazníků nám umožňuje rychle a exkluzivně je vyrobit a nabídnout nejlepší poměr ceny a výkonu u produktů nejdůležitějších licencí světa. Naše značka made by funidelia je zárukou exkluzivity a kvality.

Paruka. Kromě toho použij pro svůj kostým paruku s drážkovou barvou trollu. Příslušenství trolls různé a jedinečné pro karneval, halloween, kostýmní party a narozeniny. Barevné barvy. Paruky animovaný film & Trolls pro doplnění každého kostýmu. Doplňky pro tvůj kostým jsou detaily, díky nimž bude váš outfit vypadat jedinečně a zcela osobně.
ZnačkaFunidelia #ad
VýrobceFuniglobal #ad
Číslo díluUNIV0023

6. Funidelia

#ad

L, velikost M, kostým pro dospělé & převleky na večírky, Funidelia | Branch kostým, Trolls 3 pro pány animovaný film, Trolls, karneval & Halloween, modrá, film a seriály

#ad
Funidelia #ad - Obsahuje: kostým pro dospělé. Have fun! Nejzábavnější a nejoriginálnější kostým: viděli jste tento film tak často, že ho znáte zpaměti? BRANCH KOSTÝM - TROLLS 3 pro pány a proměň se v hlavní postavu svého oblíbeného filmu.

Materiál 90 % polyester 10 % nylon. Velikost: m - l. Pokud jste velmi vysoká, je nejvhodnější zvolit větší velikost, korpulentní osoba nebo máte pochybnosti mezi dvěma velikostmi, protože by se měla normálně cítit volně. Převlek animovaný film & trolls v plných doušcích si užívejte jako film a seriály. U funidelia navrhujeme nejoriginálnější kostýmy pro vaše nejzábavnější večírky. Naše značka made by funidelia je zárukou exkluzivity a kvality.

Není součástí dodávky: Paruka. Barvy modrá. Tričko s vestou, kalhotami a punčochami. Identifikace nejžádanějších produktů zákazníků nám umožňuje rychle a exkluzivně je vyrobit a nabídnout nejlepší poměr ceny a výkonu u produktů nejdůležitějších licencí světa. Kostýmy trolls různé a jedinečné pro karneval, halloween, kostýmní party a narozeniny.
ZnačkaFunidelia #ad
VýrobceFuniglobal #ad
Číslo díluUNIV0017-M-L

7. Disguise

#ad

Erwachsenenkostüm und Kopfbedeckung Kostüme in Erwachsenengröße, offizielles Welttour-Film, Medium 8-10 US, Blau, Disguise Trolls Mohnblumen

#ad
Disguise #ad - Echte erwachsenen-prinzessin mohnblumen-kostüm – Seien Sie wie die Königin der Trolls mit diesem Prinzessin Poppy Outfit für Frauen und Jugendliche. Mohnblumen-outfit kommt mit zubehör – enthält einen Mohnblumen-Haar-Kopfschmuck, Ohren und Filzkrone, um den Look dieses tollen Kostüms zu vervollständigen.

Offizielles mohnblumenkleid – dieses niedliche, gut gemachte Kleid verfügt über Poppys blumige Kunstwerke auf der Unterseite und ein Paillettenbesatz-Design. Authentische trolle-kostüme für damen – Ob als Halloween-Kostüm oder Verkleiden unter Freunden, dieses Outfit wird sicher beeindrucken. Make-up nicht im Lieferumfang enthalten. Hochwertige kostüme für glückliche menschen: um dieses Mohnblumen-Kostüm für Erwachsene gut zu halten, wird empfohlen, es von Hand zu waschen oder Flecken zu reinigen.
ZnačkaDisguise #ad
VýrobceDisguise #ad
Výška3
Délka16
Hmotnost1
Šířka13
Číslo díluDI105189
Modelka105189B

8. Funidelia

#ad

Film a seriály, modrá, Trolls, Funidelia | Větev kostým Trolls 3 pro chlapce animovaný film, velikost 3-4 roky, kostým pro děti & převlek na večírky, karneval & Halloween

#ad
Funidelia #ad - Kostýmy trolls různé a jedinečné pro karneval, halloween, kostýmní party a narozeniny. Tričko s vestou, kalhotami a punčochami. Pokud jste velmi vysoká, korpulentní osoba nebo máte pochybnosti mezi dvěma velikostmi, je nejvhodnější zvolit větší velikost, protože by se měla normálně cítit volně.

U funidelia navrhujeme nejoriginálnější kostýmy pro vaše nejzábavnější večírky. Materiál 90 % polyester 10 % nylon. Naše značka made by funidelia je zárukou exkluzivity a kvality. Identifikace nejžádanějších produktů zákazníků nám umožňuje rychle a exkluzivně je vyrobit a nabídnout nejlepší poměr ceny a výkonu u produktů nejdůležitějších licencí světa.

Není součástí dodávky: Paruka. Barvy modrá. Převlek animovaný film & trolls v plných doušcích si užívejte jako film a seriály. Nejzábavnější a nejoriginálnější kostým: viděli jste tento film tak často, že ho znáte zpaměti? BRANCH KOSTÝM TROLLS 3 pro chlapce a proměň se v hlavní postavu svého oblíbeného filmu. Obsahuje: kostým pro děti. Have fun! Velikost: 3–4 roky.
ZnačkaFunidelia #ad
VýrobceFuniglobal #ad
Číslo díluUNIV0018-3-4

9. WIG ME UP

#ad

Paruka 91062-PC2B, ohnivý čert, pánská, tulipán, karneval, cosplay, žlutá s vysokým stupněm, květina, halloween, démon Loki, dámská, WIG ME UP

#ad
WIG ME UP #ad - Slo výrobku: 91062-pC2BJ277. Velmi neobvyklá party paruka pro dámy a pány. Velikost: cca 30 cm vysoká, cca Rozpětí 40 cm. Značka: wig mE UP. Paruka pro dospělé. Kód barvy: PC2B. Díky vysoce stylizovaným žlutým vlasům je tato paruka vhodná pro převlečení jako ďábel ohně, květiny, severského podvodníka boha Lokiho, démona, tulipánu atd.
ZnačkaWIG ME UP #ad
VýrobceVK Event Fashion #ad
Délka0
Číslo dílu91062-PC2B(J277)
Modelka91062-PC2B(J277)