Top 10 Zahlemann Und Söhne Spiel – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zygomatic

#ad

Asmodee | Zygomatic | Dobble | Rodinná hra | Karetní hra | 2-8 hráčů | Od 6+ let | 15+ minut | Německy

#ad
Zygomatic #ad - Rozhodněte se při této party hře pro 1 z 5 různých herních variant a začněte. 2 – 8 hráčů | od 6 let | až 15 minut hraní na každé hře | hra v němčině. U dobble musíte najít a pojmenovat jediný symbol zobrazený na dvou kartách rychleji než vaši spoluhráči. Dobble je rychlá a zábavná karetní hra pro velké i malé. Pokrývá karty a rychle se podívá, který symbol je na 2 kartách stejný. Dobble je pozorovací a reakční hra pro celou rodinu, ve které hrají všichni hráči současně. V originální verzi dobble máte symboly z různých oblastí.
ZnačkaZygomatic #ad
VýrobceZygomatic #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost0.55
Šířka3.15
Číslo dílu200960
Modelka200960
ZárukaŽádná záruka

2. Ravensburger

#ad

Desková hra a společenská hra pro dívky a chlapce, napínavý závod se šneky, od 3 let, Ravensburger Dětská hra 21420 – tempo malý šnek, 2–6 hráčů

#ad
Ravensburger #ad - Kdo jako první nakrájí šneka přes cílovou čáru, vyhraje hru. Od roku 1985 je temppo považován malý šnek za klasiku mezi deskovými hrami pro děti a postará se o zábavu a vzrušení při každém herním večeru.

Dětská hra se ideálně hodí jako cestovní hra a jako dárek k narozeninám, vánoční nebo velikonoční dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Hráči nakrájí barevné kostky a táhnou odpovídající šneky dopředu. Oblíbená klasika pro závodní šneky podporuje první porozumění pravidlům, rozpoznávání barev a koncentraci a zajišťuje tak hravý vývoj dětí od 3 let. Díky trvalému napětí, délce hraní 10–15 minut a počtu hráčů 2–6 hráčů se tato vzdělávací hra stane zábavnou dětskou hračkou pro celou rodinu.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška2.17
Délka13.19
Hmotnost0.66
Šířka9.09
Číslo dílu21420 4
Modelka21420
ZárukaZáruka 2 roky

3. Ravensburger

#ad

Od 6 let, hra roku, nejlepší rodinné hry, Ravensburger 26424 – Sagaland – společenská hra pro děti a dospělé, 2–6 hráčů

#ad
Ravensburger #ad - Kouzelná pamatovací a vyhledávací hra pro chlapce, dívky a dospělé: desková hra od 6 let zajišťuje velkou zábavu a nesmí chybět v žádné herní sbírce – jednoduchá pravidla hry a napínavá herní kola zajišťují dlouhotrvající radost ze hry.

Společenská hra patří k nejlepším rodinným hrám od ravensburger a nadchne svými komponenty s dlouhou životností a vysoce kvalitním zpracováním po celá desetiletí herní fanoušky. Každý hráč se tajně vydá hledat před soupeři a s trochou štěstí v zavazadle: Vždy s cílem, spěchat rychle na zámek, aby správně odpověděl na otázky krále o úkrytu. V roce 1982 byla oceněna jako Hra roku.

Naše nejlepší rodinné hry – tyto oblíbené rodinné klasiky přinášejí spoustu zábavy pro velké i malé! S počtem hráčů 2 – 6 hráčů a dobou hraní 30–45 minut je Sagaland hračkou ve dvojím stylu. Tajemství lesa s nejoblíbenějšími pohádkami okouzlí každého hráče a dělají ze Sagaland ideální dárek k narozeninám, vánoční nebo velikonoční dárek pro chlapce a dívky.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška14.69
Délka10.75
Hmotnost0.88
Šířka2.13
Číslo dílu26424 7
Modelka26424 7
ZárukaZáruka 2 roky

4. Ravensburger

#ad

Ravensburger 26737, rodinná hra pro 2-4 hráče, Ravensburger klasika od 6 let, Originální hra Malefiz

#ad
Ravensburger #ad - A když udeří osud, že se nic neztratí tak rychle jako špičková pozice: Pokud se kostkové štěstí přesune ke spoluhráčům, zablokuje ještě blokování rychlé dohánění. Přitom vyvstává otázka: je-li zvolená cesta na herním plánu také ta správná.

Kromě toho je hra s kostkami skvělým dárkem k narozeninám nebo k Vánocům. Malefice: klasika ravensburger spojuje štěstí v kostkách, taktiku a sílu nervů. Mnoho cest vede k cíli. Součástí je srozumitelný návod na hraní pro originální a rychlou malefici. Napínavá výzva pro všechny fanoušky her, skvělá zábava pro 2 – 4 děti nebo dospělé, ideální pro každý herní večer.

Hra nadchne mladé i staré již po mnoho generací. Hra spojuje jednoduchost s napětím a štěstím, zábava pro celou rodinu od 6 do 99 let. Malefiz dokazuje, je pozice pólů bleskově opět pryč. Při deskové hře musí hráči malefiz rychle analyzovat dění hry a neustále měnit svou taktiku. Další blokování a uložení kamenů do cesty, aniž byste přitom ztratili zábavu ze hry.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška13.27
Délka9.25
Hmotnost1.28
Šířka2.2
Číslo dílu26737
Modelka26737
ZárukaZáruka 2 roky

5. Ravensburger

#ad

Ravensburger 23119, Max Mümmelmann, kompaktní formát, cestovní hra, zajíc, hra z cesty pro 2–4 hráče, dětská hra od 4 let

#ad
Ravensburger #ad - Nejprve se nazývá kostky a tahání, kolik kostky ukazuje oči. Dětská hra s jednoduchými pravidly nejen dělá spoustu zábavy, ale současně hravě podporuje koncentraci těch nejmenších.

Sběratelská hra pro 2–4 hráče je skvělou činností pro všechny děti od 4 let. Perfektně se hodí jako dárek k narozeninám nebo vánoční dárek pro všechny fanoušky zajíců. U hry ravensburger max mümmelmann se každý hráč pokouší shromáždit rodinu zajíců. Hry z cesty od ravensburger jsou speciálně přizpůsobeny různým věkovým skupinám a přesvědčí vysokou kvalitou.

Kompaktní formát se obzvláště dobře hodí na cesty nebo na cesty. Ale sdružit celou rodinu zajíců není vůbec snadné, protože drzý Max se mezi nimi vždycky posere. Když se na mapě objeví Max, dostanete kartu od spoluhráče. Poté je karta vytažena ze stohu, zajíc max je na plánu upřednostňován tolik polí, na které se nachází Max.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška7.09
Délka1.57
Hmotnost0.02
Šířka4.72
Číslo díluRAV23119
ModelkaRAV23119
ZárukaZáruka 2 roky

6. Asmodee

#ad

Next Move Games | UNBOX NOW | Azul | Základní hra | Rodinná hra | Hra roku 2018 | 2–4 hráči | od 8+ let | 30-45 minut | německy

#ad
Asmodee #ad - Azulejos, ozdobné dlaždice, byly dovezeny maury. V konkurenční hře na pokládky azul, jsi obkladač. Portugalský král Manuel I. Portugalský král tě pověří, hra roku 2018, abys ozdobil stěny svého paláce azulejosem.

Byl ohromen krásou dlaždic a nechal jimi ozdobit stěny svého paláce. Pouze kompletní řady dávají body. Vyberte si barvu a vezměte všechny dlaždice této barvy. Položte své sebrané dlaždice do řady vzorů. Aby obraz na stěnu ukázal svou plnou krásu, existuje mnoho bodů pro sousedící dlaždice. 2 – 4 hráči | od 8 let | 30–45 minut hraní na hru | Autor: Michael Kiesling | Hra v němčině. Plachta strategicky, abyste ve správný čas dostali ty nejlepší dlaždice z manufaktury. Dejte pozor, dlaždice se mohou rozbít.
ZnačkaAsmodee #ad
VýrobceNext Move Games #ad
Výška10.31
Délka10.31
Šířka2.95
Číslo díluNMGD0003
ModelkaNMGD0003
ZárukaFALSE

7. Mattel Games

#ad

Scrabble Junior slovníková a dětská hra, design se může lišit, dětské hry stolní hry vhodné pro 2–4 děti od 6 let, Mattel Games Y9670

#ad
Mattel Games #ad - Pro 2 až 4 hráče; od 5 let. Scrabble junior je hra pro tvorbu slov pro malé. Pokud jsou všechny hrací kameny umístěny na hrací desce, hráč vyhrál s většinou čipů. Na zadní straně hrací desky se nachází obtížnější varianta, při které hráči tvoří svá vlastní slova. Slova vhodná pro děti a barevné obrázky se postarají o zábavu při odkládání písmen, aby odpovídala slovům na hrací desce.
ZnačkaMattel Games #ad
VýrobceMattel #ad
Výška14.61
Délka10.55
Hmotnost1.32
Šířka1.89
Číslo díluY9670
ModelkaY9670
ZárukaZáruka 2 roky

8. Play-Doh

#ad

Hasbro Kristallica, dovednostní hra vhodná pro děti od 3 let

#ad
Play-Doh #ad - Dětská hra vhodná pro děti již pro nejmenší. Skvělá zábava při klepání ledu. Podporuje jemnou motoriku. Vhodné od 3 let. 2–4 hráči.
ZnačkaPlay-Doh #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.51
Délka2.52
Hmotnost1.15
Šířka10.51
Číslo díluC2093100
ModelkaC2093100

9. Hasbro

#ad

Jednotná velikost, dospělí, Hasbro Gaming 15692399 Looping Louie dětská hra, zábavná společenská a rodinná hra, vícebarevná, party hra pro dětské narozeniny, od 4 let

#ad
Hasbro #ad - Skvělý nápad na dárek: velcí i malí ocení veselou 3d hru, ale také dávku dovednosti, ve které potřebuje nejen rychlé reflexy, aby chránili své herní čipy před padajícím Louie.

Oblíbená dětská hra klasika: looping louie zaručuje akci pro celou rodinu a dělá dospělým při hraní alespoň tolik zábavy jako malé na dětských narozeninách. Slepice se smějí: brumpilot louie a jeho letadlo na baterie se při této hře vrhají na kurník, aby chránili slepice a odvrátili Louie kolébkou. Se 2 úrovněmi dovednosti: rozhodněte se sami, jaké tempo se společenská hra na baterie ubírá a díky bleskovým reflexům udržujte všechna slepice u tyče. Rozsah dodávky: 1 x looping Louie, dětská klasika na hraní Hasbro.
ZnačkaHasbro #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.47
Délka10.47
Hmotnost0.02
Šířka3.9
Číslo dílu15692399
Modelka15692399
Záruka2 year manufacturer

10. Jumbo

#ad

Jumbo Hry Original Rummikub XXL – klasika mezi společenskými hrami ve velkém formátu – pro dospělé a děti od 7 let

#ad
Jumbo #ad - Jednoduchá pravidla: snadno srozumitelný herní princip umožňuje rychlý start hry pro 2–4 osoby. Plně krásné a jasné: zde se ptáme skutečné chytrosti – s Rummikubem to zaručeně nebude nudné, protože kombinace hracích kamenů představuje skutečnou výzvu.

OriginÁl: rummikub patří k celosvětové herní klasice a je také ve verzi XXL skutečným megahit mezi společenskými hrami. Darujte radost: ideální také jako dárek k vánocům nebo k narozeninám, tato kombinovaná hra v cestovním formátu zaručeně vykouzlí úsměv na každé tváři. Ale pozor: tato hra může být návyková. Extra velký: tato varianta strategické hry nabízí díky obzvláště velkým číselným kamenům příjemnou čitelnost pro celou rodinu.
ZnačkaJumbo #ad
VýrobceJumbo Spiele Gmbh #ad
Výška13.19
Délka10.63
Hmotnost3.03
Šířka2.17
Číslo díluJUM03819
ModelkaJUM03819
ZárukaZáruka výrobce 2 roky