Top 10 Wasserdichter Und Toaster Set – Topinkovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Russell Hobbs

#ad

Bílá a toustovač Hobbs 24370-56, 1,7 l, energeticky úsporná, Russell Hobbs 24360-70 rychlovarná konvice Inspire White, funkce rychlého vaření, 2400 W, strukturovaný vysoce lesklý plast, vysoce kvalitní

#ad
Russell Hobbs #ad - Produkt 2: nástavec na housky; zásuvka na drobky; funkce zastavení, rozmrazování a zahřívání. Produkt 2: funkce zvedání – pro bezpečné vyjmutí plátků chleba; automatické odstředění chleba. Produkt 2: funkce "lift and look" – umožňuje prohlížení toastu během pražení, aniž by se proces přerušil.

Výrobek 1: automatické zastavení vaření a možnost ručního vypnutí; vnější ukazatel hladiny vody s označením množství náplně; navíjení kabelu na podstavci. Výrobek 1: vyjímatelný filtr vodního kamene; bezdrátový, 360° patice, ideální pro leváky i praváky; ochrana proti nasucho/přehřátí.

Výrobek 2: 6 nastavitelných stupňů opálení; 2 extra široké toustové štěrbiny. Výrobek 1: vylévací hubička perfect-pour – umožňuje vylévání bez kapek; skrytý topný článek; odnímatelné víko. Produkt 1: funkce rychlého vaření na 1, 2 nebo 3 šálky; vaří šálek vody 235 ml za 55 sekund a šetří až 66 % energie při vaření šálku vody 235 ml ve srovnání s 1, 0 l.
ZnačkaRussell Hobbs #ad
Hmotnost2580

2. KHG

#ad

KHG Rychlovarná konvice a toustovač sada 2dílná | 2 200 & 850 wattů | snídaňová sada s kapacitou 1,7 litru a 2 plátky toastu | kuchyňská sada s filtrem vodního kamene a zachycovačem drobků – černá

#ad
KHG #ad - Automatické vypínání a tzv. Ochrana proti chodu nasucho a filtr vodního kamene nabízejí velkou bezpečnost. Oba prvky jsou dodávány v černé barvě a jsou vytvořeny v jednotném stylu. Z toho není vyloučen ani toustovač KHG. Optimální bezpečnost také vaše bezpečnost není u rychlovarné konvice khg zanedbávána.

Tlačítko zastavení, elektronika času pražení a kontrolka vám zajistí pocit bezpečí. Optimální kapacita rychlovarná konvice khg umožňuje objem 1, 7 litru vody. Hladinu vody lze sledovat pomocí indikátoru hladiny vody na straně konvice. Rozsah dodávky po nákupu obdržíte 1 x rychlovarnou konvici a 1 x toustovač značky KHG. Moderní design rychlovarná konvice khg a toustovač jsou k dostání v syté černé barvě. Optimální pohodlí rychlovarná konvice od khg umožňuje díky otvoru víka stiskem tlačítka, 360° patici, centrováním plátků chleba, bezdrátové konvici a tlačítku automatického zapnutí a vypnutí.

Toustovač naproti tomu nabízí místo pro 2 plátky toustů a umístění maximálně 2 housky na nástavci. Obě snídaňové sady jsou k dostání v jednotném stylu a lze je kombinovat s téměř každým stylem zařízení. Také toustovač khg umožňuje vysoký komfort s různými stupni pražení, funkcí rozmrazování a zásuvkou na drobky. Plastová objímka má lesklý povrch a na spodním rámu je vybavena kroužkem z ušlechtilé oceli, který propůjčuje designu optický akcent.
ZnačkaKHG #ad
VýrobceKHG #ad

3. Philips Domestic Appliances

#ad

Funkce zvedání, automatické vypnutí, 8 stupňů, funkce rozmrazování, černý HD2581/90, nástavec na pečivo, Topinkovač Philips – 2 štěrbiny na toustování

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Dodatečná bezpečnost: proces toustování lze kdykoli zastavit tlačítkem Stop – extra ochrana s automatickým vypnutím chrání produkt před zkratem.

Snadné čištění: vyjímatelná zásuvka na drobky pro snadné čištění – protiprachový kryt udržuje štěrbiny při nepoužívání bez prachu. Teplý toast během sekundy: funkce zahřívání zahřeje tousty během několika sekund – díky funkci rozmrazování můžete chléb rozmrazit a opékat v jednom kroku. Správné nastavení pro každý vkus: 8 stupňů opečení pro individuální preference. Křupavý, zlatohnědý toust: topinkovač philips daily collection nabízí místo pro 2 plátky každé velikosti a nezávisle na typu chleba se každý den postará o perfektní výsledky toustování.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška6.14
Délka7.4
Hmotnost2.36
Šířka10.83
Číslo díluHD2581/90
ModelkaHD2581/90
Záruka24 měsíců.

4. Arendo

#ad

Tepelně izolační pouzdro, Arendo, Toustovač z ušlechtilé oceli, nástavec na housky, dlouhý rozparek, 4 plátky, Cool Grey, odmrazování, displej, zásuvka na drobky, 1500 W

#ad
Arendo #ad - Pro dosažení optimálního výsledku opálení doporučujeme používat pro toasty a sendviče stupně 1-4. Topinkovač má dvě štěrbiny, do kterých se vejdou celkem čtyři plátky toustu. Bez sady na housky, 5 x 38, v x š x l: 19, 5 x 19 cm délka síťového kabelu: 88 cm /průměr kabelu: 6 mm hmotnost: g materiál: umělá hmota a kartáčovaná nerezová ocel rozsah dodávky: Arendo ruční 4kotoučová nerezová ocel s dlouhým rozparkem toustovač + návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Design přístroje šetří místo a opticky elegantní. Nejisté čekání jako u jiných přístrojů patří minulosti. Stupeň opečení můžete pohodlně nastavit v šesti stupních a dosáhnout tak optimálního výsledku opálení.

Funkce odmrazování/rozmrazování s modrým kontrolním světlem led / tlačítkem pro obnovení / cancel/stop tlačítko otočný regulátor pro stupně opečení 1-6 displej s ukazatelem zbytkového času a zvoleným stupněm toustování, integrovanou sadou na drticí zásuvku, navíjení kabelu. Centrování plátků chleba zajišťuje rovnoměrné zhnědnutí obou stran chleba. Díky displeji s ukazatelem zbytkového času budete plně vědět, jak dlouho trvá aktuální opékání.
ZnačkaArendo #ad
VýrobceArendo #ad
Výška7.48
Délka7.48
Hmotnost4.19
Šířka14.96
Číslo dílu304281
Modelka304281
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. Arendo

#ad

Toustovač z ušlechtilé oceli, 4 plátky – funkce rozmrazování – tepelně izolační kryt – s integrovaným nástavcem na pečivo – 1500 W – zásuvka na drobky – displej s ukazatelem, dlouhý rozparek, Arendo

#ad
Arendo #ad - Pro dosažení optimálního výsledku opečení doporučujeme použít pro toasty a sendviče stupně 1 – 4. Výkonný toustovač 1500 w má dva otvory, do kterých se vejdou celkem čtyři plátky toustu. Certifikováno GS. Tak toustování jde s komfortem: díky displeji s ukazatelem zbytkového času přesně víte, jak dlouho aktuální proces opékání ještě vydrží.

Z toho se těší u dvojitého toustovače frukost celá rodina, protože přístroj vás hned zásobuje 4 plátky toustu pro každý proces toustování. Rozměry bez nástavce na pečivo, v x Š x d: 19, 5 x 38, 5 x 19 cm | délka síťového kabelu: 88 cm / průměr kabelu: 6 mm | hmotnost: 1938 g | materiál: Plast a kartáčovaná ušlechtilá ocel | Rozsah dodávky: Arendo Frukost 4kotoučový toustovač s dlouhým rozparkem + návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Design přístroje šetří místo a opticky elegantní. Nejisté čekání jako u jiných zařízení patří minulosti.

Vlastnosti: funkce odmrazování/rozmrazování s modrou kontrolkou led / tlačítko reheat / tlačítko cancel/stop | otočný regulátor pro stupně opečení 1 – 6 | displej se zobrazením zbytkového času a stupněm toustování | integrovaný nástavec na pečivo | zásuvka na drobky | navíjení kabelu | gumové nožky | dvojité pouzdro. Centrování plátku chleba zajišťuje rovnoměrné zhnědnutí obou stran chleba. Ať už jemně opečené, křupavé nebo křupavé: stupeň opečení můžete pohodlně nastavit v šesti stupních a dosáhnout tak optimálního výsledku opečení.
ZnačkaArendo #ad
VýrobceArendo #ad
Výška7.48
Délka7.48
Hmotnost6
Šířka14.96
Číslo dílu84341331
Modelka722304282722
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců.

6. Arendo

#ad

Automatický toustovač, zásuvka na drobky, funkce zahřívání a rozmrazování, stupeň opečení 1 – 6, certifikováno GS, až čtyři sendviče a plátky toustů, 1630 W, 4 plátky z ušlechtilé oceli, Arendo

#ad
Arendo #ad - Funkce zahřívání umožní již opečený chléb stiskem tlačítka opět svěží a teplý, aniž by to příliš ovlivnilo stupeň opečení. Tím je zaručen vysoký standard kvality a bezpečnosti. Testovaná bezpečnost gs: náš produkt byl pečlivě testován a certifikován celosvětově uznávanou bezpečnostní značkou GS.

Pomocí tlačítka "rozmrazování" lze zmrazený chléb rozmrazit přímo v přístroji. U 1 – 2 plátků toustu použijete jednoduše jednu jednotku. Topinkovač pro celou rodinu: se svými čtyřmi přihrádkami zajišťuje Breakfast X2 u snídaňového stolu rychlé doplnění a uspokojí všechny dobroty zároveň. Dvě vyjímatelné zásuvky na drobky umožňují snadné a rychlé čištění.

303874. Centrování plátku chleba zajišťuje, že plátky budou rovnoměrně opečené z obou stran. Spotřeba proudu pak činí pouze cca 710 W. Díky samostatným kusům zůstává přístroj energeticky efektivní. Jemně opečené, křupavé nebo křupavé? s regulátorem stupně pražení můžete nastavit stupeň opečení ve stupních 1 – 6 a dosáhnout tak přesně požadovaného opečení.
ZnačkaArendo #ad
VýrobceArendo #ad
Výška7.48
Délka10.24
Hmotnost4.74
Šířka11.02
Číslo dílu654868846
Modelka654868846
Záruka3 roky záruka výrobce.

7. Russell Hobbs

#ad

2400 W Inspire bílá s vysoce kvalitní strukturou s vysokým leskem funkce rychlého vaření, ukazatel hladiny vody,, Russell Hobbs Rychlovarná konvice 1,7 l, vyjímatelný filtr vodního kamene

#ad
Russell Hobbs #ad - Objem 1, 7 l; povrch z vysoce kvalitního strukturovaného vysoce lesklého plastu s chromovanými plastovými aplikacemi. Vyjímatelný filtr vodního kamene; bezdrátový, 360° podstavec, ideální pro leváky i praváky; ochrana proti suchu/přehřátí.

Automatické zastavení vaření a možnost ručního vypnutí; vnější ukazatel hladiny vody s označením množství náplně; navíjení kabelu na podstavci. Funkce rychlého vaření na 1, 2 nebo 3 šálky; uvaří jeden šálek vody 235 ml za 55 sekund a ušetří až 66 % energie při vaření šálku vody 235 ml ve srovnání s 1, 0 l. Perfect-pour hubička – umožňuje vylévání bez kapek; skrytý topný článek; odnímatelné víko. 2 400 w.
ZnačkaRussell Hobbs #ad
VýrobceRussell Hobbs #ad
Výška9.45
Délka10.04
Hmotnost2.2
Šířka7.09
Číslo dílu24360-70
Modelka24360-70
ZárukaZáruka 2 roky + 1 rok extra záruka při online registraci.

8. Steinborg

#ad

Steinborg Toustovač s dlouhým rozparkem | digitální displej s odpočítáváním | podsvícená tlačítka | 4 plátky toustovače | XXL toustovač | 1630 wattů | nástavec na pečivo | funkce rozmrazování |

#ad
Steinborg #ad - Detaily: pevný napájecí kabel: cca 110 cm, napájení 230 v, 50/60 hz, 1630 wattů. Tím vám toustovač umožňuje individuální opékání pro každý vkus a díky flexibilní zásuvce na drobky je čištění výrazně jednodušší. Rozměry: cca 28, 5 × 26 × 18 cm Š × H × V.

Nabízí vám široké otvory pro celkem 4 plátky toustů/chleba. Elegantní, ušlechtilý design nabízí kryt Cool-Touch nebude teplý a dodává vám chutné zlatohnědé toasty. Přednosti: 1630 w 4 plátky dlouhý rozparek toustovač s nástavcem na pečivo, variabilní funkce centrování. Optimálně se přizpůsobí každé velikosti! funkce odlomení, snadno vyprázdnitelný plech na drobky, 2 x digitální displeje s funkcí odpočítávání rozmrazování, LED indikační světla, tepelně izolovaný kryt.

Všechna nastavení jsou viditelná na 2 digitálních displejích. Zvláštností je, že 2 pravé štěrbiny lze nastavit odděleně od 2 levých drážek. Topinkovač má rovněž funkci rozmrazování a led indikátor na jednotlivých tlačítkách. Tento dlouhý toustovač s 1630 w opéká váš chléb, housky a jiný chléb všeho druhu, přičemž lze individuálně nastavit nejen stupeň opečení. Dodávaný nástavec na pečivo lze volitelně nasadit a v případě potřeby jej lze opět odstavit.
ZnačkaSteinborg #ad
VýrobceSteinborg #ad
Výška7.09
Délka10.24
Hmotnost4.63
Šířka11.22
Modelka2080

9. Arendo

#ad

Toustovač, 800 W, dotykový panel z ušlechtilé oceli, 2 plátky, paměťová, integrovaný nástavec na pečivo, dvojitý kryt, centrování plátku chleba – zobrazení zbytkového času, 7 stupňů opečení, Arendo

#ad
Arendo #ad - Top komfort: dotykové ovládání s 5 tlačítky senzoru: intuitivní ovládání a díky hladkému povrchu se snadno a rychle čistí. Centrování plátku chleba zajišťuje rovnoměrné pražení obou stran. 7 stupňů opečení: ať už jemně opečené, křupavé nebo křupavé: stupeň opečení můžete jemně nastavit v sedmi stupních.

Na led displeji se zobrazí zbývající čas opékání nebo aktuálně zvolený stupeň toustování. Rozměry bez nástavce na pečivo: délka 26, 5 cm x výška 19, 5 cm x šířka 17 cm | délka síťového kabelu: 90 cm | hmotnost: 1530 g | materiál: Plast a kartáčovaná ušlechtilá ocel | Rozsah dodávky: Topinkovač Arendo 2 kotouče Frukost Touch Compact + návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Přehled: 7 stupňů opečení | funkce rozmrazování a zahřívání | led displej se zobrazením zbytkového času a zvoleným stupněm toustování | paměťová funkce pamatuje si naposledy nastavený stupeň opečení | integrovaný nástavec na pečivo | 5 senzorových tlačítek | zásuvka na drobky | navíjení kabelu | protiskluzové nohy | kryt s dvojitou stěnou.

305933. Všechny funkce jsou nyní k dispozici přes ovládací panel: 7 stupňů opečení, nová generace toustovače. Díky senzorovým tlačítkům se perfektně ovládá, zobrazení zbytkového času a funkce rozmrazování a zahřívání. Frukost touch, navíc hygienické používání a opticky elegantní. Gs – ověřená bezpečnost.
ZnačkaArendo #ad
VýrobceArendo #ad
Hmotnost3.37

10. Russell Hobbs

#ad

6 stupňů opečení + funkce rozmrazování a, Russell Hobbs Toustovač na 2 plátky Inspire černý s vysoce kvalitní strukturou s vysokým leskem extra široké štěrbiny na tousty, vč. nástavce na housky

#ad
Russell Hobbs #ad - Funkce "lift and look" – umožňuje prohlížení toustu během pražení bez přerušení procesu. Povrch z vysoce kvalitního strukturovaného vysoce lesklého plastu s chromovanými plastovými aplikacemi, 1 050 W. Funkce zastavení, funkce rozmrazování, funkce zahřívání, navíjení kabelu.6 nastavitelných stupňů opečení, 2 extra široké otvory na tousty pro 2 plátky. Funkce zvedání – pro bezpečné vyjmutí krajíců chleba, automatické centrování chleba, nástavec na pečivo a zásuvka na drobky.
ZnačkaRussell Hobbs #ad
VýrobceRussell Hobbs #ad
Výška9.53
Délka13.39
Hmotnost3.19
Šířka8.07
Číslo dílu24371-56
Modelka24371-56