Top 10 Wäscheleine 50m – Šňůry na prádlo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AUTDOOR

#ad

AUTDOOR® Šňůra na prádlo vytahovací s praktickou klikou – extra dlouhá 8m šňůra – perfektní pro kempování a cestování černá/šedá

#ad
AUTDOOR #ad - Svorky odolávají i špatnému počasí a taška umožňuje pohodlnou přepravu. Udržitelné příslušenství pro kempování a cestovní příslušenství – naše vytahovací šňůra na prádlo je dodávána v ekologickém obalu z kartonu a bez plastu. S dostatkem místa pro až 15 kusů oblečení a nosností až 50 kg je ideální pro cestování, kempování nebo balkon.

Pokud nejste s naší šňůrou na prádlo 100% spokojeni, dostanete 60 dní bez problémů své peníze zpět. Tak si můžete být jisti, že budete mít na očích nejen své sušící prádlo, ale také životní prostředí. Příslib kvality autdoor – chceme vám usnadnit rozhodování o nákupu, proto přebíráme za vás veškeré riziko. Tak si můžete být jisti, že vaše oblečení vždy bezpečně visí na šňůře.

Kvalitní karabina pro všechna roční období – naše inovativní karabina se otevírá bez námahy, a to i za chladného počasí a vydrží i za těch nejnepříznivějších podmínek. Praktický design pro pohodlné sušení – šňůru na prádlo lze díky výsuvné klice rychle a jednoduše navinout. Robustní kolíčky na prádlo s taškou na skladování – s 20 kolíčky na prádlo z ušlechtilé oceli a praktickou látkovou taškou jste nejlépe vybaveni.
ZnačkaAUTDOOR #ad
VýrobceAUTDOOR #ad
Číslo dílu003
Modelka2023001

2. H&S

#ad

H&S Šňůra na prádlo s ocelovým jádrem – 50 m dlouhá – extra silná s stálobarevnou povrchovou úpravou Nejen pro váš sušák na prádlo venku

#ad
H&S #ad - Mnohostranně použitelný: tato 4 mm silná šňůra na prádlo odolná proti větru pohodlně a bezpečně schne vaše prádlo a jiné druhy oblečení. Barevně stálé opláštění z vysoce kvalitní PVC vrstvy nezanechává žádné stopy.

Vhodné pro drsné podmínky: vysoce odolná konstrukce z ocelového jádra zaručuje stabilitu při sušení oblečení i při silném větru. Perfektní nápad na dárek: lanku na prádlo lze použít všude. Skvělý nápad na dárek pro každou příležitost nebo pro osoby, které rádi schnou prádlo na čerstvém vzduchu. Klasický a chytrý koncept: větruodolná šňůra na prádlo s tenkým průměrem vám usnadní zastřižení na jakoukoli požadovanou délku.

Výborně se hodí k přivázání na sušák na prádlo, balkon nebo plot. Hodí se také nejlépe na cesty, při kempování a venku nebo v interiéru. Silná a odolná šňůra na prádlo: naše šňůra na prádlo h&s se skládá z ocelového jádra, které ji činí vyloženě roztržení, abyste mohli nosit všechny vaše těžké oděvy a prostěradla. Je velmi odolná proti větru a vydrží až 200 kg tažnou sílu.
ZnačkaH&S #ad
VýrobceH&S Alliance UK Ltd #ad
Číslo díluB07GBK5SQL
Modelka1

3. Brabantia

#ad

šedá, Brabantia 297243 šňůra na prádlo 65 m s klipy

#ad
Brabantia #ad - 2 roky záruka. Ry zůstanou napnuté. S 14 patentovanými plastovými klipy – snadné upevnění. 60 metrů sušené lano vysoké kvality. Náhradní šňůra pro sušák na prádlo s upevňovacími klipsy.
ZnačkaBrabantia #ad
VýrobceBrabantia #ad
Výška1.97
Délka7.09
Hmotnost1.32
Šířka7.09
Číslo dílu297243
Modelka297243

4. Leifheit

#ad

Vodítko odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům, velmi odolné lano na prádlo, Leifheit Šňůra na prádlo 30 m s polyesterovým jádrem a plastovým opláštěním

#ad
Leifheit #ad - Spousta místa na sušení – šňůra na prádlo nabízí díky délce 30 m velkorysé místo pro sušení prádla. Praktický rozsah dodávky – šňůra na prádlo leifheit 30 m, odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům, s polyesterovým jádrem a plastovým opláštěním, cca 3 praní, snadná údržba a odolná proti roztržení, číslo výrobku 81708.

Tak může cca 3 výplně pračky lze perfektně zavěsit. Pohodlná manipulace – cestovní šňůru na prádlo lze snadno čistit. Trvanlivé provedení – vysoce kvalitní a stabilní venkovní šňůra na prádlo je vyrobena z robustního polyesterového jádra, které bylo potaženo odolným plastem.

Odolný design – pro dlouhou životnost je vysoce kvalitní kempinková šňůra na prádlo odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům a lze ji tak bez problémů používat venku. Navíc je velmi odolná proti roztržení a může tak bez problémů nosit i těžké kousky prádla.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška570.87
Délka748.03
Šířka5314.95
Číslo dílu81708
Modelka81708
ZárukaŽádné údaje.

5. Leifheit

#ad

šňůra na prádlo pro všechny modely Linotrend, vysoce kvalitní a stabilní lano na prádlo, Leifheit Náhradní šňůra na prádlo 62 m délka na sušení v modré barvě

#ad
Leifheit #ad - Ideální náhrada – šňůra na prádlo je vhodná pro všechny modely Leifheit Linotrend. Velká suchá plocha – s délkou 62 metrů nabízí náhradní šňůra na prádlo hodně suché plochy pro sušení prádla venku a hodí se pro různé kusy prádla.

Díky náhradnímu lanku je tak možné kdykoliv pověsit prádlo na sušák na prádlo. Robustní design – šňůra na prádlo leifheit se skládá z odolného polyesterového jádra, které bylo opláštěno plastem a zajišťuje tak pevné provedení. Odolné vodítko – venkovní šňůra na prádlo je odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům a snadno se čistí a je tak ideální pro použití venku.

Praktický rozsah dodávky – leifheit náhradní šňůra na prádlo 62 m, vodítko z polyesteru a plastu, pro všechny modely Leifheit Linotrend, modrá, odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům, číslo výrobku 85610.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška4999.99
Délka472.44
Hmotnost1.37
Šířka4645.66
Číslo dílu85610
Modelka85610

6. Everlasto

#ad

Polyvinylchlorid Polypropylen, grün, EVERLASTO Orient Wäscheleinen, 20 m

#ad
Everlasto #ad - Stark – hergestellt mit einem starken 3-strängigen Polypropylenkern. Dicke – 4, 8 mm durchmesser, einer der dicksten auf dem Markt, hält einen Hering gut. Bunt – erhältlich in 5 hellen, durchscheinenden Farben. Everlasto 20 m "orient" Wäscheleine aus Kunststoff. Hochwertiges everlasto-Produkt von James Lever of Bolton.
ZnačkaEverlasto #ad
VýrobceJames Lever Ltd #ad
Číslo díluCLA13_GRN
ModelkaCLA13_GRN

7. Corderie Italiane

#ad

20 m, Corderie Italiane 006043607 Wäscheleine Stahl messingiert 6 mm

#ad
Corderie Italiane #ad - Transparente PVC-Beschichtung. Wäscheleine besteht aus mehreren vermessingten Stahlstücken, die sich miteinander verdrehen, um einen einzigartigen und robusten Körper zu bilden.
ZnačkaCorderie Italiane #ad
VýrobceFiltrex #ad
Výška2.36
Délka7.09
Hmotnost1.1
Šířka7.09
Číslo dílu006043607
Modelka006043607

8. homeXpert

#ad

Šňůra na prádlo 305xxx 50, 3,5

#ad
homeXpert #ad - Dlouhá životnost a robustní – s naší šňůrou na prádlo investujete do kvality. Extrémně odolná proti roztržení – naše 50 metrů dlouhá šňůra na praní proti bouřce byla vyvinuta tak, aby odolala i těžkým nákladům. Testováno na ostrov severního moře – naše šňůra na prádlo byla vyvinuta speciálně pro použití v drsném prostředí a úspěšně obstála náročnými testy na ostrovech Severního moře.

Spolehněte se na kvalitu a spolehlivost, bez ohledu na to, v jakém prostředí se nacházíte. Vychutnejte si dlouhou životnost a trvalou spolehlivost. Upravte šňůru na prádlo vašim individuálním potřebám a spolehněte se na její dlouhou životnost, a to i za extrémních povětrnostních podmínek. Flexibilně použitelná a odolná vůči uv záření – naše šňůra na prádlo se dá mnohostranně používat a odolává i nejintenzivnějším slunečním paprskům.

Díky vysoké odolnosti proti roztržení, která je zaručena celým ocelovým jádrem, můžete prádlo bez obav zavěsit. Je nejen dlouhá, ale také mimořádně robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům a mechanickému namáhání. I při nepříznivých povětrnostních podmínkách zůstává nerezavějící a zachovává si optimální funkčnost. Díky své odolnosti vůči uv záření si zachovává kvalitu a sílu i při dlouhodobém slunečním záření. Nerezová a odolná proti povětrnostním vlivům – šňůra na prádlo je vyrobena z kvalitního plastového opláštění.
ZnačkahomeXpert #ad
VýrobceHANSI Siebert GmbH & Co. KG #ad
Délka50
Číslo dílu305550
Modelka305550

9. JUWEL

#ad

62 m, plast, JUWEL 30024 náhradní vodítko náhradní šňůra na prádlo pro sušák na prádlo, transparentní

#ad
JUWEL #ad - Náhradní lano je obaleno polyesterovým pletivem. Ra na prádlo s vysoce pevným kompozitním. Chráněno čirým, odolným proti povětrnostním vlivům a nešpinavým pláštěm. Rozsah dodávky: náhradní lanko na prádlo 62 m plast. Náhradní lano na prádlo, vhodné pro sušáky na prádlo Juwel.
ZnačkaJUWEL #ad
VýrobceJuwel #ad
Délka62
Hmotnost0.02
Číslo dílu3253589
Modelka30024

10. Corderie Italiane

#ad

Stahl, Corderie Italiane 006074182 Cavetto stendibiancheria Wäscheleine kunststoffbeschichtetem, Diametro 5 mm-Lunghezza 50 metri, Aus transparentem Messing

#ad
Corderie Italiane #ad - Hochwertige Produkte. Produkte und zubehör für alle Bedürfnisse. Leistungsstarke Materialien. Kreatives Design. Entwickelt, um das Produkt langlebig zu machen.
ZnačkaCorderie Italiane #ad
VýrobceFILTREX SRL #ad
Výška3.54
Délka6.3
Hmotnost3.31
Šířka6.3
Číslo dílu006074182
Modelka006074182