Top 10 Warmhaltebox für Essen – Izolované sklenice na potraviny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Funkelfuchs

#ad

FUNKELFUCHS® Termo nádoba na jídlo pro děti – 500 ml, růžový jednorožec – 100% zabezpečená proti vytečení – nádoba na udržování teploty na jídlo z ušlechtilé oceli – termopohárek na jídlo – dětský

#ad
Funkelfuchs #ad - Víko a uzávěr jsou vyrobeny z kvalitního plastu a silikonu. Pro udržování teplých sklenic na dětskou kaši. Všechny materiály jsou testovány podle aktuálních směrnic EU na škodlivé látky a neobsahují BPA. S vaší pomocí vytváříme nejen změny, ale také nová pracovní místa pro místní obyvatele.

Alternativně udrží nádoba na udržování teploty studené pokrmy studené až 14 hodin. Ke každému hrnku dostanete navíc náhradní těsnění zdarma! Všechny produkty funkelfuchs jsou baleny 100% bez plastů. Praktický uložený ve víku se nachází skládací stolek z ušlechtilé oceli. To se perfektně hodí např. Víko zároveň slouží jako mísa na polévky, dětskou kaši nebo jiné teplé pokrmy.

Navíc jsou stromy vysazeny pro objednávky v rozvojových zemích a plast se z moře odstraňuje. Díky inovativní dvouplášťové izolaci z ušlechtilé oceli udrží jídlo teplé až 10 hodin. Termo nádoba je vyrobena z nerezové oceli ss304. Jedinečný koncept těsnění se skládá z hladkého pevného silikonového těsnění v kombinaci s dvojitě šroubovaným víkem zaručuje bezstarostnou přepravu jídel a nápojů bez vytékání.
ZnačkaFunkelfuchs #ad
VýrobceFunkelfuchs #ad
Výška6.3
Délka3.94
Hmotnost0.87
Šířka3.94
Číslo díluThermobehälter für essen pink
ModelkaThermobehälter für essen pink

2. Thermo Future Box

#ad

Termobox z EPP expandovaný polypropylen, 42litrový boxer, černý, Thermo Future Box Čtvercový přepravní box GN 1/1 Premium pro udržení teploty a izolační box s víkem

#ad
Thermo Future Box #ad - Kvalita – robustní, s dlouhou životností a lehký, výsledek kvalitního a detailního zpracování – stohovatelné s krabicemi EN! Izolace – nejlepší izolační vlastnosti od -40 do +120 °C. Rozměry - vnější rozměr 60 x 40 x 29 cm - vnitřní rozměr 54 x 34 x 23 cm! Objem – objem 42 l vám poskytne spoustu místa pro vaše potraviny. Rukojeť – šikovné úchopové prohlubně a těsnicím tlustým tělem vám umožní pohodlnou přepravu.
ZnačkaThermo Future Box #ad
VýrobceBarth #ad
Výška11.42
Délka23.62
Hmotnost2.2
Šířka15.75
Číslo dílu10383
Modelka10383

3. Milu

#ad

650 ml, Milu® Termo nádoba 450, 800 ml | nerezová nádoba na udržování teploty | nádoba na jídlo | nádoba na jídlo pro dětskou výživu | nádoba na jídlo | termo krabička na oběd | müsli na cesty |

#ad
Milu #ad - Zřekněte se obtěžujících chladicích tašek a ušetřete si nepříjemná hotová jídla. Pičková izolace: díky dvoustěnné vakuové izolaci zůstane vaše oblíbené jídlo teplé až 9 hodin nebo až 16 hodin chladné.

Gravírování: termo nádoba je k dostání také s rytinou, klikněte na barevnou variantu "+Name" a vyberte si požadovanou rytinu. Protiskluzové dno zajišťuje bezpečné stání a těsnicí kroužek pro suchou přepravu v kapsách. Snadné čištění šetří vaše nervy. Přepravní taška pro ochranu před poškrábáním a dlouhou radost. Komfort: velký otvor pro snazší plnění. Koláci se radují, když vše bez námahy funguje.

Užitečné je vnější víko, které můžete optimálně použít jako misku při výletech. S individuálními a personalizovanými rytinami se tento termohrnek stane vynikajícím dárkem. 100% zabezpečená proti vytečení. Doplňky: skládací lžíce je prostorově úsporná. Vychutnejte si zdravé jídlo všude. Při rodinných túrách. Kojenecké láhve lze ohřívat i na cestách.
ZnačkaMilu #ad
VýrobceMilu #ad
Výška7.68
Délka4.13
Hmotnost1.01
Šířka4.13

4. Blockhütte

#ad

Termo krabička na oběd pro děti, dětská kaše udržovací box na polévku To-Go, Blockhütte Termo nádoba na jídlo z ušlechtilé oceli I 730 ml I se lžičkou, dospělé, termobox oběd, polévky

#ad
Blockhütte #ad - Nádoby na zmrzlinu jsou ideální pro každodenní použití a pro různé potraviny, zmrzlina nebo polévky. Velmi snadné čištění – naše izolační nádoby na potraviny a termonádoby lze mýt v myčce a dodávají se s kartáčem na lahve s přírodními štětinami, jako jsou müsli, jogurt, který umožňuje snadné a důkladné čištění.

Protiskluzová spodní strana a snadno otevíratelný uzávěr termomisky umožňují snadnou a bezpečnou manipulaci. Praktický design – termohrnky na polévky a jídlo jsou vybaveny integrovanou lžící G, takže si můžete jídlo vychutnávat kdykoli a kdekoliv. Perfektně se hodí do každé tašky nebo batohu a jsou tak perfektním společníkem do školy, práce nebo na cesty. Nepropustné a bez plísní – díky jedinečnému konceptu těsnění zůstanou vaše pokrmy v naší ohřívací nádobě na jídlo, termosky na jídlo, termosky, termoska pro miminka, termo svačinové dózy a nádoby na jídlo vždy čerstvé a bezpečné.

Inovativní izolace udrží vaše pokrmy studené po dobu 19 hodin a 14 hodin teplé, nádoba na udržování teploty jídla, termo nádobu na jídlo nebo termonádoba na jídlo. Perfektní velikost na cesty – s objemem 530 ml, 730 ml a 1 l jsou naše termoplasty na obědy a ohřívací boxy na jídlo ideální pro každodenní použití. Inovativní izolace – náš box na oběd thermos je ideální pro celou řadu pokrmů, jako jsou polévky, takže se perfektně hodí pro použití jako termody pro udržování tepla, termopohárek na polévku, dušené pokrmy nebo saláty. Vychutnejte si bezstarostné jídlo bez vytékání nebo tvorby plísní.
ZnačkaBlockhütte #ad
VýrobceBlockhütte GmbH #ad
Výška5.51
Délka7.68
Hmotnost0.87
Šířka4.33
Číslo díluBH0021
Modelka24oz

5. Thermos

#ad

Nerezová nádoba na jídlo Thermos King, 0,47 l, nerezová ocel, 9,3 × 9,3 × 14,2 cm

#ad
Thermos #ad - Materiál: nerezová ocel. Objem lahve: 0, 47 litru. Vlastnosti láhve: bez bpA, velký otvor, lze mýt v myčce. Vybavení lahve: s pohárkem na pití.
ZnačkaThermos #ad
VýrobceTHERMOS #ad
Výška5.59
Délka3.82
Hmotnost0.8
Šířka3.82
Číslo dílu4001.248.047
Modelka4001.248.047
ZárukaKeine garantie.

6. Thermos

#ad

470ml, Thermos Stainless King Lebensmittelbehälter, Duck Egg, Edelstahl Silikon Kunststoff

#ad
Thermos #ad - Die thermos-vakuumisolationstechnologie hält Getränke 9 Stunden heiß oder 14 Stunden kalt. Isolierter edelstahldeckel dient auch als Servierschüssel und breite Öffnung bedeutet, dass Sie direkt aus dem Behälter essen können, leicht zu reinigen und zu befüllen. Inklusive faltbarem Edelstahllöffel in voller Größe. Innen- und außenseite aus robustem Edelstahl. Fühlt sich kühl an bei heißer Flüssigkeit, schweißfest bei kalter Temperatur.
ZnačkaThermos #ad
VýrobceUK Thermos Ltd #ad
Výška5.67
Délka3.7
Hmotnost0.84
Šířka3.7
Číslo dílu170347
Modelka170347

7. Thermos

#ad

9,3 × 9,3 × 14,2 cm, nerezová ocel, 0,47 l, Nerezová nádoba na jídlo Thermos King

#ad
Thermos #ad - Objem lahve: 0, 47 litru. Materiál: nerezová ocel. Vybavení lahve: s pohárkem na pití. Vlastnosti láhve: bez bpA, velký otvor, lze mýt v myčce.
ZnačkaThermos #ad
VýrobceTHERMOS #ad
Výška5.59
Délka3.82
Hmotnost0.8
Šířka3.82
Číslo dílu4001.205.047
Modelka4001.205.047
ZárukaBez záruky.

8. Thermos

#ad

0,47 l, nerezová ocel, 9,3 × 9,3 × 14,2 cm, Nerezová nádoba na jídlo Thermos King

#ad
Thermos #ad - Objem lahve: 0, 47 litru. Materiál: nerezová ocel. Vlastnosti láhve: bez bpA, velký otvor, lze mýt v myčce. Vybavení lahve: s pohárkem na pití.
ZnačkaThermos #ad
VýrobceTHERMOS #ad
Výška5.59
Délka3.82
Hmotnost0.84
Šířka3.82
Číslo dílu4001.256.047
Modelka4001.256.047
ZárukaBez záruky.

9. STANLEY

#ad

Spülmaschinenfest, Hammertone Green, Stanley Classic Legendary Thermobehälter für Essen mit Göffel 400 ml, Hält 7 Stunden Heiß oder Kalt, BPA-Frei, Edelstahl Warmhaltebehälter Essen

#ad
STANLEY #ad - And is designed with a leak-resistant lid with a pressure-release valve for easy opening, so you can put it in your backpack on-the-go without worrying about any spills. Keeps hot or cold + integrated spork: the compact stanley food jar with integrated spork keeps food hot or cold for 7 hours.

Every piece of this stainless steel food flask is dishwasher safe. The wide mouth helps with easy filling, pouring and cleaning in the dishwasher. Multi-purpose leak proof lid: the stanley food thermos with integrated spork is designed with a leakproof lid; The wide mouth of the food container helps with easy pouring and cleaning. Durable and safe: this stanley food flask is built to last with 18-8 high-quality food-grade stainless steel construction that’s rugged and rust-proof; It’s also made with BPA-Free materials, keeping its contents safe to consume.

Dishwasher safe: the wide mouth opening of the vacuum insulated food jar makes filling, pouring, and cleaning easy. Built for life: 'built for life' has been the Stanley promise since 1913, manufacturing rugged, high-performance products that last a lifetime; Stanley products have a lifetime warranty against manufacturing defects.
ZnačkaSTANLEY #ad
VýrobcePacific Market International #ad
Výška5.31
Délka4.21
Hmotnost0.75
Šířka3.4
Číslo dílu10-09382-004
Modelka10-09382-004
ZárukaLifetime warranty.

10. Thermos

#ad

Termoska z ušlechtilé oceli, müsli, Thermos Nádoba na potraviny Stainles King FoOD JAR 0,71 l, 14 h horká/24 h studená, do hrnce, termonádoba na jídlo,, Midnight Blue, absolutně těsná na polévku

#ad
Thermos #ad - Velký otvor a servírování bobu: jednoduché plnění pro velký požitek! Víko funguje stejně dobře jako Serving Bowl není izolováno. Dobrá chuť: bez vnitřní vrstvy, bez bpa.

Konstrukce pro zatížení: robustní ušlechtilá ocel 18/8 a perfektně zpracované komponenty. S izolačním výkonem thermos zůstává jídlo spolehlivě 14 h horké nebo 24 h studené. Kdo jednou sáhne k originálu, už by nechtěl postrádat spolehlivé a trvanlivé společníky. Bezpečně se dotýká zvenčí. I horká polévka je zde bezpečně zabalena. Tak si ho můžete užívat zcela bez obav na cestách. Absolutně těsné: žádné vytékání, žádné kapky. Připraveno k použití: dny nezdravých hotových jídel jsou sečteny. Zde je čistá chuť v popředí! také opticky má nádoba na jídlo s ikonickým designem co nabídnout.
ZnačkaThermos #ad
VýrobceTHERMOS #ad
Výška7.68
Délka4.02
Hmotnost0.9
Šířka3.94
Číslo dílu4001.256.071
Modelka4001.256.071