Top 10 VW Schlüsselhülle – Schránky na klíče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CYK www. CoverYourKey .de

#ad

Pouzdro na klíče VF pro 3 tlačítka Auto Klíč Silikon Cover Pouzdro na klíče Etui Ochranné pouzdro černá bílá

#ad
CYK www. CoverYourKey .de #ad - Pogumované silikonové pouzdro je odolné proti roztržení a neklouzavé. Flexibilní silikon: silikonové pouzdro od finest-folia je pouzdro, které se díky poddajnému silikonu přizpůsobí vašemu 3tlačítkovému klíči od auta VAG.

1st pro life business family style tech max pros tour / Škoda Enyaq a Octavia IV od 2019 limuzína a Combi First Edition Active Ambition Style 1. 0 tsi 1. 5 tsi 2. 0 tdi, id. 4 pure, performance, Pro. Tlačítka a rádio: všechna tlačítka lze nadále ovládat a stisknout jako obvykle, všechny rádiové signály fungují bez problémů.

Kompatibilita: silikonové pouzdro na klíče je kompatibilní se seat: leon mk4 kl od 2020 5d sportstourer fr xcellence style reference 1. 0 tsi 1. 5 tsi etsi 2. 0 tdi, tarraco modelový rok 2020 fr xcellence style 1. 5 tsi act dsg 2. 0 tdi si 2. 0 tdi, ateca modelový rok 2020 fR XCELLENCE Style Reference 1. 5 tsi act dsg 2. 0 tsi 2.
ZnačkaCYK www. CoverYourKey .de #ad
VýrobceFinest-Folia GmbH #ad
Číslo díluHf-g10353

2. Audi

#ad

Audi collection 3181900603 Audi A3 kožený přívěsek na klíče černá/stříbrná

#ad
Audi #ad - Včetně děleného kroužku. Gravírovaný nápis Audi A3. Materiál: hovězí kůže, kov. Trojrozměrné kovové tělo v kombinaci s černou hovězí kůží. Audi přívěsek na klíče A3.
ZnačkaAudi #ad
VýrobceAudi Sport GmbH #ad
Číslo dílu3181900603
Modelka3181900603

3. OATSBASF

#ad

Obal na klíče pro VW Polo, Škoda, OATSBASF Pouzdro na klíče od auta VW, pouzdro na klíče kompatibilní s VW Golf 7 pouzdro na klíče, Tiguan, MK7 3 tlačítka C-černá

#ad
OATSBASF #ad - Kompatibilní s těmito modely: vw, arona, seat leon 5f sc st cupra, t-roc, polo 2g 6r 6c, tiguan, ibiza 6f, Golf 7 + Variant, ateca, Škoda Octavia 5E III 3 RS Superb Kodiaq dbejte na tvar vašeho klíče.

Rozsáhlá ochrana: all-inclusive design, ochrana proti odkapávání a proti poškrábání, chrání efektivně klíče od auta. Různé barvy: různé barvy, které obohatí vaše barevné potřeby. Silikonové pouzdro na klíče od auta je přitom odolné proti roztržení a protiskluzové. Flexibilní a elastický: tpu silikonový ochranný kryt je kryt, který se přizpůsobí vašemu klíči zapalování díky ohebnému silikonu. Silný signál: kvalitní tpu materiál pro dobrý příjem signálu. Dné blokování signálu.
ZnačkaOATSBASF #ad
Výrobce1 #ad
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka1

4. kwmobile

#ad

Umělá kůže ochranné pouzdro na klíč Don't Touch My Key bílá černá, kwmobile Pouzdro na klíče od auta kompatibilní s Renault 4 tlačítky Smartkey od auta pouze Keyless Go

#ad
kwmobile #ad - Komfort obsluhy: taška je praktickým chráničem a ochranou pro klíče tvého vozidla. Prstoklad: ponurý smajlík na tomto obalu je na jedné straně vážným varováním, na druhé straně veselý komiks.

Kdo má rád emodži a emotikony, bude toto ochranné pouzdro milovat. Všechna tlačítka vašich autoklíčů lze bez překážek ovládat. Příjemná haptika: díky strukturovanému povrchu nabízí pouzdro na klíče nejen ochranu krytu klíče, ale je také velmi příjemné na dotyk. Kompatibilita: kompatibilní s renault clio / master bus / sandero / espace 5 / megane iv/4 / captur / arkana / Koleos 2 / scenic 4 / Grand Scenic IV/4 / twingo / arcan / talisman / kangoo / Kadjar / zoe / Laguna - Dacia Duster 2 200 18 1.

Ušlechtilý vzhled kůže: pouzdro na klíče od auta v designu don't touch my key v bílé černé barvě je vyrobeno z robustní umělé kůže a chrání tvůj klíč zapalování před nečistotami.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0.95
Délka7.8
Hmotnost0.09
Šířka4.21
Číslo dílu44637.01
Modelka44637.01_m000781

5. kwmobile

#ad

Pouzdro na klíče Don't Touch My Key bílá černá červená, kwmobile Pouzdro na klíče od auta kompatibilní s VW Golf 8 3tlačítkový kryt na klíče od auta

#ad
kwmobile #ad - Flexibilní a elastické: silikonové pouzdro je kryt, který se díky poddajnému materiálu přizpůsobí vašemu klíči zapalování. Kryt na klíče navíc zabraňuje případným škrábancům.

Příjemná haptika: díky strukturovanému povrchu je ochranné pouzdro na klíče od auta nejen příjemné, ale nabízí také komplexní ochranu krytu klíče. Kompatibilita: kompatibilní s volkswagen golf 8 včetně gte / gti - id. 3 - id. 4 | seat leon mk 4 / kl - tarraco - ateca 2020 | Škoda Octavia 2020 | Cupra Formentor - Leon 2020 Měkké silikonové pouzdro je přitom odolné proti roztržení a protiskluzové. Individuální: tento design podporuje individuální vzhled – pro větší šarm a osobnost! Komfort obsluhy s krytem: všechna tlačítka klíče od auta lze bez překážek ovládat i s pouzdrem na klíče.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0.51
Délka4.92
Hmotnost0.04
Šířka4.33
Číslo dílu52651.01
Modelka52651.01_m001787

6. OATSBASF

#ad

Pouzdro na klíče od auta pro A1 A3 A4 A6 Q3 Q5 Q7 S3 R8 TT Silicone TPU ochranné pouzdro C-černá, OATSBASF Pouzdro na klíče vhodné pro Audi

#ad
OATSBASF #ad - Silikonové pouzdro na klíče od auta je přitom odolné proti roztržení a protiskluzové. Vezměte prosím na vědomí tvar svého klíče. Dné blokování signálu.

Tato elegantní taška pro vaše autoklíče přesvědčí kromě toho svým moderním vzhledem. Rozsáhlá ochrana: all-inclusive design, ochrana proti odkapávání a proti poškrábání, chrání efektivně klíče od auta. Kompatibilita: vhodné pro mnoho typů klíčů: a3 s3 / q7 / a4 s4 rs4 / a6 s6 rs6 / tt tts / R8 atd. Silný signál: kvalitní tpu materiál pro dobrý příjem signálu. Různé barvy: různé barvy, které obohatí vaše barevné požadavky. Flexibilní a elastický: tpu silikonový ochranný kryt je kryt, který se přizpůsobí vašemu klíči zapalování díky ohebnému silikonu.
ZnačkaOATSBASF #ad
Výrobce1 #ad
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka1

7. kwmobile

#ad

Umělá kůže ochranné pouzdro pouzdro na klíče Cover Don't Touch My Key šedé, kwmobile Pouzdro na klíče od auta kompatibilní s VW Golf 8 3tlačítkový autoklíč

#ad
kwmobile #ad - Vzhled ušlechtilé nubukové kůže: pouzdro na klíče od auta v designu don't touch my key v šedé barvě se skládá z robustní umělé kůže se vzhledem nubukové kůže a chrání tvůj klíč zapalování před nečistotami.

Komfort obsluhy: taška je praktickým chráničem klíče od vozidla. Příjemná haptika: díky strukturovanému povrchu nabízí pouzdro na klíče nejen ochranu krytu klíče, ale také dobře padne do ruky. Kdo má rád emodži a emotikony, bude toto ochranné pouzdro milovat. Kompatibilita: kompatibilní s volkswagen golf 8 včetně gte / gti - id. 3 - id. 4 | seat leon mk 4 / kl - tarraco - ateca 2020 | Škoda Octavia 2020 | Cupra Formentor - Leon 2020 . Prstoklad: ponurý smajlík na tomto obalu je na jedné straně vážným varováním, na druhé straně veselý komiks. Všechna tlačítka vašich autoklíčů lze bez překážek ovládat.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0.96
Délka7.8
Šířka4.21
Číslo dílu52653.05
Modelka52653.05_m001787

8. kwmobile

#ad

Pouzdro na klíče Don't Touch My Key bílé černé, kwmobile Pouzdro na klíče od auta kompatibilní s VW 3 tlačítky od auta pouze Keyless Go pouzdro

#ad
kwmobile #ad - Kryt na klíče navíc zabraňuje případným škrábancům. Příjemná haptika: díky strukturovanému povrchu je ochranné pouzdro na klíče od auta nejen příjemné, ale nabízí také komplexní ochranu krytu klíče.

Flexibilní a elastické: silikonové pouzdro je kryt, který se díky poddajnému materiálu přizpůsobí vašemu klíči zapalování. Dbejte prosím na tvar svého klíče. Individuální: tento design podporuje individuální vzhled – pro větší šarm a osobnost! Komfort obsluhy s krytem: všechna tlačítka klíče od auta lze bez překážek ovládat i s pouzdrem na klíče. Kompatibilita: kompatibilní s vw: passat b8 / polo / Arteon / scirocco / Beetle / amarok / Touareg / T-Rock / touran / Tiguan CC atd. Měkké silikonové pouzdro je přitom odolné proti roztržení a protiskluzové.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0.47
Délka4.77
Hmotnost0.04
Šířka4.39
Číslo dílu44706.01
Modelka44706.01_m000646

9. kwmobile

#ad

Kwmobile Silikonové pouzdro na auto klíče kompatibilní s VW Golf 8 3 tlačítkové autoklíče, pouzdro na klíče v černé a bílé

#ad
kwmobile #ad - Pouzdro navíc zabraňuje případným škrábancům. Lehká a neklouzavá: taška je absolutně lehká pod ochrannými pouzdry a díky tomu skvěle padne do ruky. Komfort obsluhy: všechna tlačítka klíče od auta lze bez překážek ovládat.

Flexibilní & elastické: obal na vw golf 8 3tlačítkový autoklíč je kryt, který se přizpůsobí vašemu klíči. Kompatibilita: kompatibilní s volkswagen golf 8 včetně gte / gti - id. 3 - id. 4 | seat leon mk 4 / kl - tarraco - ateca 2020 | Škoda Octavia 2020 | Cupra Formentor - Leon 2020 Příjemná haptika: díky strukturovanému povrchu je kryt na klíče do auta nejen měkký na dotek, ale nabízí také komplexní ochranu krytu klíče, protože je odolný a odolný při každodenním používání. Pogumované ochranné pouzdro je odolné proti roztržení a protiskluzové.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0.5
Délka4.92
Šířka4.41
Číslo dílu55583.02
Modelka55583.02_m001787

10. OATSBASF

#ad

Škoda, pouzdro na klíče kompatibilní s VW Golf 7 pouzdro na klíče, MK7 3 tlačítka stříbrná barva s okrajem šedá, OATSBASF Pouzdro na klíče od auta VW, box na klíče pro VW Polo, Tiguan

#ad
OATSBASF #ad - Dné blokování signálu. Rozsáhlá ochrana: all-inclusive design, ochrana proti odkapávání a proti poškrábání, chrání efektivně klíče od auta. Flexibilní a elastický: tpu silikonový ochranný kryt je kryt, který se přizpůsobí vašemu klíči zapalování díky ohebnému silikonu.

Silný signál: kvalitní tpu materiál pro dobrý příjem signálu. Vezměte prosím na vědomí: Každý výrobek má trochu jiný vzor. Kompatibilní s těmito modely: vw, golf 7 + variant, ateca, ibiza 6f, seat leon 5f sc st Cupra, polo 2g 6r 6c, T-Roc, tiguan, arona, Škoda Octavia 5E III 3 RS Superb Kodiaq dbejte na tvar vašeho klíče. Silikonové pouzdro na klíče od auta je přitom odolné proti roztržení a protiskluzové. Různé barvy: různé barvy, které obohatí vaše barevné potřeby.
ZnačkaOATSBASF #ad
VýrobceOATSBASF #ad
Číslo díluJXY-B
ModelkaJXY-B
ZárukaBezplatná náhrada v případě problémů s kvalitou během jednoho roku