Top 10 Spinning Bike Indoor – Cyklotrenažery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wenoker

#ad

Rotoped s držákem na podložku, nosnost 140 kg fitness kolo doma, Indoor Cycling Bike s LCD monitorem, tichá stacionární jízdní kola do domácnosti, Wenoker rotoped jízdní kolo

#ad
Wenoker #ad - Má silnější, robustní hliníkovou ocelovou konstrukci a aktualizovanou rukojeť na přední tyči řídítek, která zajišťuje, že rotoped stojí pevně na zemi, takže se během jízdy nekývá ani se nekývá. Držák tabletu: můžete sledovat dobu tréninku, spálené kalorie, rychlost, vzdálenost atd. Držák na tablet drží bez problémů mobilní zařízení, takže můžete současně sportovat a bavit se.

140 kg. Nabízíme 3 roky služby výměny komponentů, pokud nejste spokojeni se svým rotopedem, neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv vašimi obavami, protože jsme vždy za vámi. Brzda a odpor: jednoduše otočte knoflíkem, abyste zvýšili nebo snížili nastavení na různé stupně, které vám nejlépe vyhovují. Bez problému, ložiska průmyslové kvality a vylepšenou brzdu s plstěným polstrováním. Vylepšený domácí trenažér a spolehlivá značka po letech výzkumu vydala wenoker toto vylepšené rotopedy. Pohodlné ovládání usnadňuje a zefektivňuje pohyb.

Trénujte své svaly / zhubněte / zlepšete funkci srdce/plic. Neváhejte nás kontaktovat na stránce s podrobnostmi s vaším číslem objednávky. Držák na tablet drží bez problémů mobilní zařízení, rychlost, takže můžete současně sportovat a bavit se. Stabilnější, zbytky řemenů spadnou nebo je slyšet hlasitý zvuk plstěného polstrování staré verze, spadne řemen, že se roztrhne řemenice, má domácí trenažér wenoker řemenici z materiálu ABS, tišší a hladší tento setrvačník se zvýšenou setrvačností pro vnitřní kola zajišťuje tichý, rovnoměrný pohyb.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška44.88
Délka42.91
Hmotnost65.69
Šířka20.08
Číslo díluLeegosun

2. Wenoker

#ad

Domácí trénink, Wenoker Domácí trenažér, domácí trenažér, vnitřní fitness kolo, nosnost 160 kg, trénink, jízdní kolo s magnetickým odporem, jízdní kolo, kardio, fitness kola

#ad
Wenoker #ad - Sedák je pohodlný, 43 – 1, lze jej pohybovat nahoru/dolů nebo dopředu/dozadu. Perfektní přístroj na čištění v interiéru pro použití v domácí kanceláři. Držák na tablet bezpečně udrží váš mobilní telefon nebo iPad a umožňuje vám zábavu během tréninku. Silný magnetický odpor a extrémně tichý nejnovější ergometr rotoped kolo s magnetickým odporem od wenoker má magnetický odporový systém, který vytváří silné síly, aniž byste si museli dělat starosti s hlukem nebo rušit ostatní.

Tlaková nouzová brzda kolo okamžitě zastaví, aniž by se dotýkal setrvačníku. Naše magnetické kolo je vhodné pro uživatele s tělesnou výškou 1, 92 m a hmotností do 160 kg. Efektivní rotoped jízdní kolodíky integrovaným přepravním kolům lze kolo velmi pohodlně pohybovat, ale také předcházet zraněním. Jízda na kole je cvičení s nízkým zatížením, zlepšení nálady a posílení sebevědomí. Můžete si vychutnat klidný, bezproblémový cyklistický zážitek, což zajišťuje rovnováhu a bezpečnost kola.

Lcd displej a držák ipad lcd monitor na rotopedu může v reálném čase sledovat dobu tréninku, rychlost, vzdálenost, počítadlo kilometrů a spálené kalorie. S těmito funkcemi můžete rozpoznat svůj pokrok a přizpůsobit svůj tréninkový plán včas. Vytvořte si svůj tréninkový plán použití tohoto fitness kola pro včasné zaznamenávání vašeho tréninkového plánu může nabídnout několik výhod. Stacionární kola mají řídítka a sedla s nastavitelným odporem, vhodné na doma, aby vyhovovala uživatelům různého tělesného těla a vyhovovala jak začátečníkům, ve fitness studiu nebo v kanceláři.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška7.48
Délka41.34
Šířka29.92

3. Tunturi

#ad

Nosnost, ergometr s ovládáním aplikací Tunturi Routes & Zwift | domácí trénink jízdního kola s 32 stupni, senzor srdeční frekvence, jízdní kolo s LCD monitorem, Tunturi Domácí trenažér FitCycle 50i

#ad
Tunturi #ad - MĚŘenÍ = znalosti díky špičkovému vybavení a lcd displeji s funkcemi jako ergometr, čas, držákem na tablet a láhev na vodu, rychlost, srdeční frekvence a srdeční rytmus. V zimě a při špatném počasí je vaše kolo Exercise perfektní. Fitness kolo na doma boduje 32 stupni odporu, 20 programy, kalorie, watty, vzdálenost, přepravní kola.

Náš jízdní kolo ergometr lze snadno pohybovat i při jízdě, protože díky integrovaným kolečkům lze tento ergometr na rozdíl od mnoha jiných fitness kol po tréninku pohodlně posouvat a tento cyklistický trenažér je dostatečně malý pro vaši kancelář nebo domov, ať už v domácí kanceláři, obývacím pokoji nebo ložnici. Ergonomické držení díky vertikálně i horizontálně pohodlnému sedlu, abyste mohli zlepšit svou kondici, několika pozicím rukojeti a pedálům s poutky na nohy pro optimální držení na vašem kole, domácím trenéru, aniž byste doma museli dělat bolesti zad díky neergonomickému sportovnímu vybavení.

Ergometer domácí trénink pro interaktivní sport doma se stylem – tunturi fitcycle 50i je vaše neúnavné a stylové vnitřní kolo, se kterým se budete vyzývat, posouvat hranice a dosahovat svých fitness cílů. Vizuální zážitek s lcd displejem, aplikací nebo tabletem s bluetooth – naše domácí kolo s aplikací vás nadchne, protože s Tunturi FitCycle jako rotopedem a bezplatným ergometrem Tunturi Routes nebo Zwift udělá toto indoorové cyklistické kolo váš domácí trénink optickým požitkem.
ZnačkaTunturi #ad
VýrobceTunturi #ad
Výška51.97
Délka39.76
Hmotnost66.34
Šířka20.47
Číslo dílupart_B09HDPR56G
Modelkapart_B09HDPR56G

4. Sunny Health & Fitness

#ad

Geräuschloser Riemenantrieb, Sunny Health & Fitness SF-RB4616 Heimtrainer mit Lehne mit Magnetwiderstand, Monitor, Ergometer, Pulsfrequenz, 136 kg max. Gewicht, verszellbarer Sitz, Handpulssensoren

#ad
Sunny Health & Fitness #ad - StÜtzen: stabilisieren sie das Gerät mit den integrierten Ausgleichssockeln, damit der Hometrainer stabil steht. Passen sie die fußschlaufen für einen sicheren Halt Ihrer Füße an. Einfaches anpassen des sitzes: stellen sie ihren sattel mit der leicht verstellbaren Vorrichtung vor oder zurück, während Sie bequem auf Ihrem Hometrainer sitzen bleiben können.

Doppelte griffe: genießen sie flexibilität während Ihrer Trainingseinheit mit an beiden Seiten sowie vorne montierten Griffen. Nutzen sie die pulssensoren, um Ihre Herzfrequenz während Ihrer Trainingseinheit zu messen.

Digitaler monitor mit pulsanzeige: verfolgen sie Ihren Trainingsfortschritt auf dem Fitnesscomputer, Kilometerzähler, Geschwindigkeit, der folgende Kategorien anzeigt: Durchlaufanzeige Scan, Distanz, Trainingszeit, Kalorienverbrauch, Herzfrequenz. Widerstand: passen sie die intensität Ihres Trainings Ihrem Fitnessniveau an, indem Sie den 8-stufigen magnetischen Widerstand nutzen.
ZnačkaSunny Health & Fitness #ad
VýrobceSunny Health & Fitness #ad
Výška42.9
Délka56.3
Hmotnost58.7
Šířka26.3
Číslo díluSF-RB4616S
ModelkaSF-RB4616S

5. JOROTO

#ad

JOROTO Ergometer domácí trenažér X2 – domácí trenažér jízdní kolo se silnou magnetickou brzdou a řemenovým pohonem Speedbike Indoor Cycling Bike Ink. LCD displej zobrazení v KM – nosnost cca 150 kg

#ad
JOROTO #ad - Vhodná délka kroku: max. Se silným řemenovým pohonem nabízí neuvěřitelně plynulou a bezhlučnou jízdu, je to ideální tréninkový přístroj pro vytrvalostní trénink. Díky své tiché funkci nikdy neruší ostatní členy rodiny nebo spolubydlící a nevyžaduje téměř žádnou údržbu, nemusí se mazat jako např.

Bezplatné náhradní díly jsou pro vaše joroto speedbike garantovány po dobu 1 roku! servisní tým vám odpoví v případě dotazů nebo problémů do 24 hodin! Usilujeme o 100% spokojenost zákazníků, neváhejte se kontaktovat v případě dotazů nebo problémů!70 cm. Stabilní konstrukce – av rám s 50 mm zesílenou rámovou trubkou, 16 kg těžký pochromovaný setrvačník a možná hmotnost uživatele do 150 kg zajišťují realistický zážitek z řidiče! 4 intergované výškové vyrovnání mezi předními a zadními nožními trubkami zajišťují bezpečné stání indoorového cyklistického kola. Digitální lcd monitor sleduje vaše tréninkové údaje v kilometrech ne v mílích!, a díky 2 přepravním kolečkům můžete svůj vnitřní cyklus velmi snadno a jednoduše pohybovat.

Plně nastavitelné – pohodlné široké sedadlo a řídítka jsou obě nastavitelné ve 4 polohách, výborně se přizpůsobí uživateli s různými velikostmi těla. Multifunkční držák na přání upevní váš tablet, telefon, láhev na vodu atd. Náš slib – nástroje pro stavbu tohoto fitness kola jsou součástí balení. Bezpečné a praktické – tlačítko nouzového brzdění a trubky nastavitelné na řidítka zajišťují vaši bezpečnost.
ZnačkaJOROTO #ad
Výška42.52
Délka42.91
Hmotnost93.92
Šířka19.69
Číslo díluX2
ModelkaX2 Exercise bike

6. Schwinn Fitness

#ad

Max. hmotnost uživatele 136 kg, 18 kg PWD, držák na tablet, bezdrátové měření srdeční frekvence, Fitness kolo Speedbike IC7 od Schwinn, stabilní rámová konstrukce, setrvačník

#ad
Schwinn Fitness #ad - Perimetrický setrvačník 18 kg hlavní hmotnost leží na vnějšku - tím více klidného chodu. Emenový pohon pro optimální přenos síly. Lcd displej: Čas/rychlost, vzdálenost/kalorie/RPM/srdeční frekvence odpočinkový popruh. Spd clickpedály s fixací řemene pro intenzivní Cardio Workout. Multipolohovatelná řídítka / Smartphone a držák na tablet / držák láhve.
ZnačkaSchwinn Fitness #ad
VýrobceNautilus Inc #ad
Výška49.8
Délka21.18
Hmotnost101.41
Šířka48.7
Číslo dílu700IC
Modelka700IC

7. ANCHEER

#ad

LCD displej, ANCHEER Profesionální rotující kolo, maximální nosnost 120 kg černá, nastavitelný odpor, nastavitelné sedlo, fitness jízdní kolo, se setrvačníkem 18 kg

#ad
ANCHEER #ad - Vítejte na naší domovské stránce pro další fitness tipy. Přizpůsobte a změřte měření měření srdeční frekvence. Během tohoto období dodáváme náhradní díly zdarma. Solidní a vysoce kvalitní konstrukcecvičné kolo prošlo normou astm a certifikátem sgs. S dárkovým držákem na telefon si můžete současně užívat cvičení a hudbu, tep, což usnadňuje trénink.

Zintenzivněte svůj trénink a spálte více kalorií tím, což vám nabízí zážitek z jízdy na kole. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Můžete zvýšit nebo snížit odpor kola, že budete jezdit na kole s vysokou úrovní odporu. Multifunkční digitální monitor lcd monitor domácího tréninku zaznamenává váš čas, skenování, spálené kalorie a počítadlo kilometrů, vzdálenost, rychlost, aby vám pomohl sledovat váš pokrok.44cestné polstrované sedadlo má propustnost vzduchu a propustnost pro odvod tepla, abyste si mohli zvolit jiný stupeň tréninku s jednoduchým otáčením.

Nastavitelný odpor a polstrované sedadlo cvičné kolo má jedinečný design odporu. Vynikající servis nabízíme bezstarostný servis a návod k instalaci videa, toto tréninkové kolo má nosnost až 330 lb, protiskluzové nastavitelné pedály, máme roční záruku kvality výrobků. Pohybujte sedadlem jednoduše dopředu/dozadu a nahoru / dolů pro větší komfort. Protiskluzové nastavení ve 2 směrech, monitorování srdeční frekvence je naší jedinečnou výhodou, můžete vidět výsledky Vašeho monitorování srdce, abyste je udrželi motivovaní a v rytmu.
ZnačkaANCHEER #ad
VýrobceANCHEER #ad
Výška47.24
Délka47.24
Hmotnost264.55
Šířka16.93

8. Ultrasport

#ad

Skládací domácí trenažér s osmi stupni odporu, černá/červená, Ultrasport F-Bike 200B, použitelný jako ergometr, fitness přístroj pro vytrvalostní trénink šetrný ke kloubům, rotoped

#ad
Ultrasport #ad - Kompaktní & prostorově úsporný hometr: pokud fitness kolo není potřeba, lze jej díky dvěma lehce jezdícím kolečkům zasunout do rohu nebo jej pomocí praktické skládací funkce postavit úzce na stěnu. Nákupem produktů ultrasport si ušetříte své měsíční poplatky za studio.

Nejdůležitější vlastnosti f-bike: cyklistický trenažér zajišťuje díky výškově nastavitelnému, širokému a pohodlnému sedlu a protiskluzovým pedálům s nastavitelnými poutky na nohy o komfort a bezpečné držení při fitness tréninku. Perfektní značka pro fitness: již více než 15 let a s více než 5 miliony prodaných produktů je ULTRASPORT exkluzivní fitness značkou na Amazonu. Funkce lcd displeje: namontovaný počítač s velkým displejem zobrazuje během tréninku všechny relevantní údaje, jako je čas, spotřeba kalorií, km/h, vzdálenost a tepová frekvence pomocí senzorů na řídítkách Speedbike.

Technické detaily: rozměry fitness kola d × š × v: v rozloženém stavu cca 94 × 46 × 122 cm, složená cca 51 × 46 × 139, 5 cm – vhodné pro uživatele s hmotností do 110 kg – barva: černo-červená. Univerzální multifunkční přístroj: s 8 stupni odporu je možný individuální vytrvalostní trénink pro posílení kardiovaskulárního systému – ideální pro začátečníky a pokročilé.
ZnačkaUltrasport #ad
VýrobceUltrasport #ad
Výška48.03
Délka37.01
Hmotnost30.86
Šířka18.11
Číslo dílu331100000348
Modelka331100000348

9. UREVO

#ad

UREVO Exercise Bikes, Stationary Bikes for Fitness Gyms Training Comfortable Seat Cushion, 10 kg Flywheel Indoor Cycling Bike for Home Workout with 260LBS Weight Capacity

#ad
UREVO #ad - A good choice for home use gym equipment. Stable home exercise bike exercise bike se roztáhne do trubky a zablokuje nestálé defectování většiny silničních motocyklů. Personalizovaná státní bike dlouhá nastavitelná samostatná podpora pro obě strany, 7 – 39, 2cestné nastavitelné non-slip a 4 way seat for people inseam height 32, 4 palce.

Nezbytně se stáhne vaší rodiny, když budete při burning calories. Wheels help you to move the cycle bike easily. Co dělá urevo indoor exercise bike, uživatelský manuál, floor mat, uREVO kolo otevřou 12měsíční párty a můžete je ušetřit během 24 hodin.

Rychlé a pohodlné jízdní kolo s 22lbs flywheel a silentně osvětluje, toto kolo vám poskytne neuvěřitelnou hladkou a silnou jízdu. Solidní montáž, hmotnost cca 260 kg. Lcd monitor a floor matlcd monitor na externí čtení vašich tib, rychlostí, vzdálenosti, kalibrování a odometru. Package comes with floor mat helps protect floors and carpets from the impact of heavy equipment.
ZnačkaUREVO #ad
VýrobceUREVO #ad
Výška39.4
Délka19.7
Hmotnost52.91
Šířka39.4
Číslo díluT1
ModelkaT1

10. YYFITT

#ad

YYFITT Zusammenklappbarer Fitness-Heimtrainer mit Widerstandsbändern, 16 Stufen Widerstand und Handy-/Tablet-Halterung nur aufrechter Rahmen

#ad
YYFITT #ad - Anzeigt. Aber es ist immer noch faltbar und die Sitzhöhe verstellbar. Benutzer können ein reibungsloses und ruhiges Zyklustraining zu Hause haben. Die integrierte handy-/Tablet-Halterung kann all diese Geräte aufstellen.

Innovation: 16-stufige magnetische Spannung bietet präzise Anpassungen. Es verfügt über ein zusätzliches rückenpolster, um Ihren Körper zu stabilisieren und einen gepolsterten Sitz mit mehr Kissen und Rückprallleistung. Trackable: verfolgen sie ihren fortschritt mit einem großen Monitor, der Zeit, Entfernung, Puls, Geschwindigkeit usw. Unterschied: dies ist ein aufrechtes Rahmenmodell, der Rahmen bleibt nur aufrecht. Ergonomisch: beinlänge des benutzers ab 72 cm mit 120 kg tragkraft. Zusätzliche armübung: mit starken Widerstandsbändern trainiert Ihr Oberkörper, um ein Ganzkörpertraining zu machen.
ZnačkaYYFITT #ad
VýrobceYYFITT #ad
Délka96
Hmotnost39.68
ModelkaFolding Exercise Bike