Top 10 Spielküche Kinder – Sady do dětské kuchyňky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Coffee Shop Kinder Kaffeemaschine aus Holz | Holzspielzeug Küchenzubehör für Spielküche ab 3 Jahre | Kaffeemaschine Kinder für Kinderküche | Barista Zubehör | Kinderküchen Geräte Holz

#ad
Melissa & Doug #ad - Liebevoll designtes, hochwertiges spielzeug: für melissa und doug dreht sich alles um bereichernde Spielerlebnisse, damit Kinder ihre Fähigkeiten entdecken können – ob mit dem Kaffee Set Kinder Spiel, Kinderküche Zubehör oder anderen Lernspielen. Kaffeemaschine und kÜchenzubehÖr kinder: das 36-teilige kaffeehaus küchenset Kinderspielzeug enthält eine Kinder Espressomaschine, Milchschäumer, einen Getränkespender, Holz Lebensmittel & Zubehör.

Kinder nehmen bestellungen auf, bereiten mit dem Kaffeevollautomat Spielzeug Kinderkaffee zu und kassieren. Wie in einem richtigen coffee shop! robustes kÜchenspielzeug aus holz: die kinder spielküche und das Kinder Küchenzubehör sind aus solidem Holz gefertigt und halten daher auch einem aufgeweckten Spiel stand. KÜchenset kinder montessori spielzeug: das küchenspielzeug für Kinder ist ein tolles Spielzeug zur Frühförderung.

Beim bedienen der kinder küchengeräte üben sie ihr motorisches Geschick und das dialogbasierte Cafe Spiel fördert die Sprachentwicklung. So haben groß und Klein lange Freude mit dem Kaffeemaschine Kinderspielzeug. SpielkÜche zubehÖr fÜr rollenspiele: dieses barista set bietet vielfältiges Kinderküchen Zubehör für fantasievolles, interaktives Spiel. Außerdem lässt der Kreditkartenterminal Kinder realistische Verkaufserlebnisse simulieren.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška25.3
Délka10.3
Hmotnost3
Šířka11.5
Číslo dílu30602
Modelka30602

2. Green Toys

#ad

Spielküche, nachhaltiges Küchenspielzeug für Kinder ab 24 Monaten, Green Toys, 17-teilig, Rollenspiel, Teeservice für Kinderküche

#ad
Green Toys #ad - Ajový servis. Se skládá z 17 hracích prvků. Věk: 2 + let. Hodiny dlouhou veselý zelený zábava zaručena. Průměr čajové konvice: 115 mm.
ZnačkaGreen Toys #ad
VýrobceGreentoys #ad
Výška10.24
Délka12.2
Hmotnost0.95
Šířka4.33
Číslo díluTEA01R
ModelkaTEA01R
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

3. KidKraft

#ad

Hračka pro děti od 3 let, 63186, KidKraft Deluxe sada na vaření z kovu s potravinami na hraní pro dětskou kuchyni, příslušenství na hraní

#ad
KidKraft #ad - Neomezené potěšení ze hry – 11dílná sada obsahuje dvě kovové pánve dětské velikosti, hrnec s víkem, obracečku a naběračku. Celkem 11 dílů. Kompletní sada na vaření – toto luxusní nádobí se ideálně hodí do dětské hrací kuchyně; s našimi potřebami z pravého kovu mají malí kuchaři. Není nutná montáž – hrací potraviny jsou okamžitě připravené k použití a nemusí se skládat; zábava ze hry může začít přímo! Snadné čištění – setřete sadu po hraní jednoduše vlhkým hadříkem.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška5.83
Délka10.39
Hmotnost1.21
Šířka2.64
Číslo dílu63186
Modelka63186
ZárukaZáruka výrobce omezená na 90 dní

4. Learning Resources

#ad

Learning Resources New Sprouts kuchyňská sada pro skupiny,

#ad
Learning Resources #ad - Podporuje komunikační schopnosti. Podporuje vynalézavost při hraní. Velké díly jsou ideální pro malé dětské ruce. Z robustního plastu. Podporuje hraní v malých skupinách.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška9
Délka14
Hmotnost2.95
Šířka12
Číslo díluLER9262
ModelkaLER9262

5. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Vánoční hračka sada cukroví ze dřeva | vánoční dárek | vánoční hračka | hračka na roli | potraviny na hraní | 3+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Vysoce kvalitní materiály zajišťují trvanlivost a bezpečnost. Obsahuje další herní nápady, které vedou k pedagogicky správnému a nápaditému hraní. Sušenky lze uchovávat v odolném "válečku". Hrajte si "sladký" úvod do kuchyně. Obsahuje "váleček na těsto" s 12 krájecími kousky pečiva a 12 ozdobami cukroví, plech na pečení ze dřeva, k tomu rukavici do trouby, nůž a špachtli. Perfektní vánoční dárek pro děti každého věku.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška34.29
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka26.67
Číslo dílu15158
Modelka15158

6. FLORMOON

#ad

Dívky, realistická – nádobí pro děti nádobí sada na hraní pro děti, 3+, ekologická, FLORMOON Nádobí hračka – 25 kusů hraček na hraní rolí – bezpečná, chlapce

#ad
FLORMOON #ad - Více zábavy – rozvíjejte komunikační, spolupráci a spolupráci a podporujte důvěru. Pestrý sortiment nádobí inspiruje vaše dítě k tomu, aby se bavilo s rodiči a přáteli.

Perfektní dárek – tyto pokrmy na hraní rolí jsou skvělým dárkem pro vaše dítě! Ať už se jedná o narozeniny, závěr, cenu, jednu atd. Realisticky vypadající – herní pokrmy působí díky designu opravdově, a proto jsou u dětí velmi oblíbené, protože je používají přesně jako u dospělých. Bezpečný a trvanlivý materiál – vyrobeno z ekologických materiálů, trvanlivého, včetně skutečně silného recyklovaného plastu, netoxického a originálního materiálu ABS.

Představivost a kreativita – podporuje imitativní a imaginární hru, rozvíjí koordinaci ruka-oko, hraní rolí a kreativitu, podporuje vyprávění fantasy příběhů, podporuje fantazii a zkoumá řadu životních lekcí.
ZnačkaFLORMOON #ad
VýrobceFLORMOON #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.44
Šířka1.97
Číslo díluSUM-10054-20190106US

7. Airlab

#ad

Pop-up toustovač, dětská hračka s plátky chleba, dárek pro vzdělávací výuku, dřevo, dřevěná hračka toustovač pro děti, hračka na role, Airlab Sada toustovačů pro děti, hrací kuchyně, příslušenství

#ad
Airlab #ad - Proto se skvěle hodí pro dívky a chlapce jako dárek k narozeninám, Vánocům, Velikonocům atd. Sada toustovačů pro děti od airlab nabízí dětem ty nejpravdivější zkušenosti z vizuálních a sluchových zdrojů. Byla certifikována podle en71 a jemně leštěná, takže citlivé dětské ruce jsou dobře udržovány.

Děti mohou díky zacházení s různými kuchyňskými spotřebiči a potravinami zažít rozmanité herní zážitky. Základní kuchyňské spotřebiče: tyto dřevěné hračky jsou skvělým doplňkem k hraní rolí pro děti. Pedagogicky cenné: kuchyňská hračka airlab podněcuje fantazii dětí jako malých kuchařů a děti rozvíjejí své kulinářské schopnosti díky imitačním hrám. Při přípravě snídaně se výrazně zlepší sociální dovednosti, jemná motorika a koordinace rukou a očí malých kuchařů. Dřevěné díly jsou odolné proti pádu a jsou velmi robustní a mají dlouhou životnost.

Sada topinkovačů pro děti: airlab toustovač sada dřevo obsahuje 1 toustovač, 3 plátky másla, 1 sázené vejce, 2 krajíce chleba, 1 jahodovou omáčku, 1 dřevěný nůž a 1 krájecí prkénko. S kompletním kuchyňským příslušenstvím si mohou děti volně připravit vlastní snídani. Ideální dárek pro děti: airlab sada toustovače na hraní airlab je krásně zabalená, nejen poučná, ale také bezpečná a s dlouhou životností. Bezpečnost a kvalita: sada toustovače je vyrobena z ekologického přírodního dřeva a je nalakována bezpečnou a nejedovatou barvou na vodní bázi.
ZnačkaAirlab #ad
VýrobceAirlab #ad
Výška3.94
Délka6.69
Hmotnost1.12
Šířka5.91
Číslo díluJY-MBJ
ModelkaJY-MBJ
Zárukane

8. Battat Education

#ad

šálky na kávu, dřevěné hračky od, mléko, Battat Education Dětský kávovar ze dřeva pro dětskou kuchyňku a kuchyňku na hraní – polštářky, sušenky – hračka kuchyňské příslušenství, cukr, nádobí na hraní

#ad
Battat Education #ad - Tato dětská hračka se doporučuje pro děti od 2 let. Skvělý nápad na dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a dalším. Včetně příručky pro chutné recepty na nápoje a pedagogicky cenné herní nápady. Sada barista: kávovar na hraní s realistickými zvuky a příslušenstvím ze dřeva. 22 dílů: proměňte svůj dětský pokoj s realistickým příslušenstvím v imaginární kavárnu – k dispozici je cukřenka, polštářky, peníze, sušenky, šálky, menu a karton na mléko. Včetně baterií: jsou zapotřebí 3 x AG13 baterie a jsou součástí dodávky.
ZnačkaBattat Education #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška7
Délka5.6
Šířka5
Číslo díluBE3720Z
ModelkaBE3720Z
ZárukaZákonná záruka

9. HABA

#ad

HABA 305132 – Sada varných plotýnek Culina, knoflíky na sporák vydávají klikání od 3 let, prostorově úsporná alternativa k dětské kuchyni, 1 pánví a 1 sázeným vejcem, 31 x 22,1 x 8,3, se 2 plotýnkami

#ad
HABA #ad - Ideální pro kreativní hraní rolí. Sada varných plotýnek culina od hABA je praktická, prostorově úsporná alternativa k hrací kuchyni. Děti zde mohou smažit sázené vejce na pánvi. Desky na sporák a sázená vejce zvou ke společnému vaření s nejlepším přítelem nebo přítelkyní. Knoflíky na varné desky jsou otočné a vydávají vtipný zvuk cvakání.
ZnačkaHABA #ad
VýrobceHABA #ad
Výška3.27
Délka12.2
Hmotnost1.87
Šířka8.7
Číslo dílu305132
Modelka305132
Záruka2 roky zákonná záruka

10. Battat

#ad

Play Circle Kinderküche Zubehör Geschirr Set und Teekanne – Kinder Kochgeschirr für Spielküche – Spielzeug Küchenzubehör Spielgeschirr ab 3 Jahre 34 Teile

#ad
Battat #ad - Dieses set enthält eine teekanne mit abnehmbarem Deckel, Suppenteller, Löffel, Milchkännchen, Tassen, Gabeln, Teller, Zuckerdose mit Deckel, Messer und Tablett.

Das kinderspielzeug wird für kinder ab 3 Jahren empfohlen. Ein tolles geschenk set für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr. Diese küchenutensilien sind langlebig und feine ideale Ergänzung für jede Spielzeug Küche und Kaufladen. Kinder geschirrset zum spielen: Esse mit dem 34-teiligen Spielzeug Set, das buntes und realistisches Kindergeschirr bietet. Lernspielzeug: das spielen mit diesem Geschirrzubehör regt die Fantasie an und fördert die Kreativität.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBrandford LTD #ad
Výška12
Délka10
Hmotnost1.96
Šířka4
Číslo díluBT7250Z
ModelkaBT7250Z
Zárukaunzutreffend