Top 10 Schwimmen Lernen Kinder – Plavecké pásy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sport-Thieme

#ad

Sport-Thieme Plavecký pás | Pro děti a dospělé | pomůcka při plavání do 30 kg nebo 60 kg | 4- nebo 6dílná sada plavců | Plastazote | pro výuku plavání a školy plavání

#ad
Sport-Thieme #ad - Ideální také pro aqua jogging & aqua fitness: naše vodní pásy jsou také perfektně vhodné pro použití při aquajoggingu nebo při kurzech aquafitness. Vždy najdeme řešení. Modro-červený plovák je vyroben z plastazote, modrý popruh ze 100% polypropylenu.

Pokud máte dotazy nebo něco nesedí, můžete nás kdykoliv kontaktovat německá firma a německý zákaznický servis. Vysoce kvalitní zpracování: plovací pás sport-thieme je vysoce kvalitní pomůcka při plavání. 30 až 60 kg. Pevný, bezpečný a pohodlný: pomůcka na plavání je plynule nastavitelná, odpovídá normě EN 13138-1: 2014 a díky zacvakávacímu uzávěru zajišťuje rychlé nazouvání a vytažení popruhu. Rovnoměrný vztlak jednotlivých vztlakových těles zajišťuje efektivní trénink ve vodě.

To, co očekáváte od našich plovacích pásů, můžete očekávat také od našeho servisu. Optimální pomoc při plavání: naše plavecké pásy sport-thieme jsou ideální pro plavecké školy, učení plavání ve škole nebo při soukromém plaveckém tréninku. Podle provedení pro děti a dospělé od 15 do 30 kg resp. Německá značková kvalita: my ve společnosti sport-thieme klademe největší důraz na vysokou kvalitu našich výrobků.
ZnačkaSport-Thieme #ad
VýrobceSport-Thieme #ad
Výška2.56
Délka11.02
Hmotnost0.31
Šířka6.69

2. Beco

#ad

Plavecký pás Beco, 30

#ad
Beco #ad - Vaflový ražba. Od 2 – 6 let a 15 – 30 kg tělesná hmotnost. Nastavitelný popruh s patent uzávěr. TÜv a gs – certifikováno podle en 13138 – 1: 2008. Schwimmguertel s 5 blok prvky.
ZnačkaBeco #ad
VýrobceBeco #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost0.33
Šířka11.81
Číslo dílu96071-8_grün
Modelka96071-8
ZárukaKeine Herstellergarantie

3. Buddyswim

#ad

Buddyswim Schwimmgürtel für statisches Schwimmtraining. Verstellbares Zugseil für Krafttraining mit elastischem Latexband, geeignet für Kinder, Amateure und Profis.

#ad
Buddyswim #ad - Eine schwimmstrippe, die beim Training sehr bequem und praktisch zu verwenden ist. Genießen sie lange, ununterbrochene kraft- und ausdauertrainingseinheiten, wie es ist, um sich Schritt für Schritt zu verbessern.1, der ihnen hilft, 2 meter verstellbares nylonseil mit isc-sicherheitssystem.

Benutzen sie dieses elastische trainingsseil so lange Sie möchten, ohne Unterbrechungen. Statisches schwimmen. Testen sie ihre grenzen aus und passen das Level des Zugseils an, ohne Unterbrechung zu schwimmen. Endloser pool. Mehrere technikÜbungen. Verstellbarer neoprengÜrtel. Entdecken sie, ohne anderen Schwimmern im Pool ausweichen zu müssen. Ein für alle schwimmstile geeigneter trainingsgürtel, 8 Meter langes elastisches Widerstandsband plus 5, sich auf die Verbesserung Ihrer Kraft und die Feinabstimmung Ihrer Bewegungen zu konzentrieren.

Das hochwertige latexband verleiht diesem schwimmgürtel große Festigkeit und Widerstandsfähigkeit, sodass Sie sich auf Ihre Schlagtechnik konzentrieren und Ihre Bewegungen verbessern können, als wäre es ein Fitnessstudio im Wasser. Elastisches seil. Das befestigungsband ermöglicht verschiedenste Positionen für das Widerstandsgummi, um den Widerstandsgrad nach Ihren Wünschen einzustellen. Der gürtel aus neopren lässt sich problemlos zwischen 58 cm und 105 cm anpassen.
ZnačkaBuddyswim #ad
VýrobceBUDDYSWIM #ad
Výška0.01
Délka47.24
Hmotnost1.5
Šířka47.24
Číslo dílu250866
Modelka250866

4. Beco Kids

#ad

Beco Sealife Kick Board Shark s plovacím pásem

#ad
Beco Kids #ad - Neposkytují žádnou ochranu před utopením, důležité je vždy, ani v mělké vodě. Plynule nastavitelný popruh, pro bezpečné usazení plováku. Vhodné pro děti od 2 do 6 let a hmotností mezi 15 a 30 kg. 5 vztlakových těles je z lehké pe pěny, vybavený patentovým uzávěrem bezpečným pro děti, veselý design BECO Sealife s mečounem RAY je velmi oblíbený u malých žáků plavání.

Materiál kickboardu: pe pěna, rozměry cca 47 cm x 31 cm x 3, 6 cm. Díky použití plaveckého pásu si paže malých plavců zachovávají plnou volnost pohybu, takže se děti naučí správné pohyby plavání jednoduše a s velkou radostí. Děti milují veselý design beco-sealife s mečounem RAY a kuličkovými rybami PINKY. Tato vesta není záchranná vesta! Slouží jako pomůcka při plavání.

Upozornění: Údaje o věku a hmotnosti jsou orientační hodnoty, aby vesta bezpečně seděla. Rozsah dodávky: 1x beco-sealife kickboard a 1x BECO-SEALIFE plovací pás. Plavecká prkna jsou certifikována EN13138-2: 2014 a mají značku GS. Kickboardy junior jsou skvělou pomůckou pro trénink a učení, která zvyšuje důvěru malých plavců na vodní prvek. Plovací vesty by se měly používat pouze pod odborným dohledem.
ZnačkaBeco Kids #ad

5. Beco

#ad

Beco Unisex plavecké manžety pro mládež 09705, tříděné/originální, jedna velikost

#ad
Beco #ad - Dvoukomorový systém se zploštělými vnitřními stranami. Extra silná, dvojitá fólie. Značka: Beco.
ZnačkaBeco #ad
VýrobceBeco #ad
Hmotnost0.33
Číslo dílu9705
Modelka9705
ZárukaŽádná záruka výrobce

6. Aqua Speed

#ad

Aqua Speed 5dílný pásek pro učení se plavání pro děti 3-6 let růžový

#ad
Aqua Speed #ad - Od nynějška se můžete zcela soustředit na trénink horní části těla. Výkon | vyvinuto pro odlehčení nohou při plavání díky vztlaku.
ZnačkaAqua Speed #ad
VýrobceAqua Speed #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluAqua Speed_5908217663030
ModelkaAqua Speed_5908217663030
Zárukane

7. B Best Sporting

#ad

Best Sporting dětský plovací pás I pomůcka pro plavání s dlouhou životností 15-30 kg I 6 pádlovacích plovacích pásů pro děti I nylonový plavecký pás pro děti s 2cestnou pojistkou I plavecké

#ad
B Best Sporting #ad - S best sporting se návštěva bazénu stane absolutním vrcholem. Od plaveckých nudlí pro děti až po surfovací prkno máme vše, po čem vaše srdce touží. Zábava při koupání – každý miluje léto, slunce a vodu.

Z tohoto důvodu je 152 cm dlouhá a 15 cm vysoká nastavitelná dětská pomůcka na plavání z robustního nylonu – prvotřídní doprovod k bazénu. Vysoká kvalita – dlouhá životnost nám leží na srdci. Kromě toho jsou vaše děti díky výrazným barvám dobře vidět. Bezpečné klouzání – náš plavecký pás pro malé děti zajišťuje, že se děti mohou naučit plavat na hladině vody, aniž by se obávaly jít dolů – pomůcka pro učení plavání v modro-žluté.

Kvalita od přesvědčování – my jako rodinný podnik brémy pro vás navrhujeme již více než 40 let trendy ve sportovních a volnočasových produktech – Vaše spokojenost je naším cílem. Chytré detaily – dětský plavecký pás má 2cestnou pojistku, takže uzávěr zůstává spolehlivě uzavřený.
ZnačkaB Best Sporting #ad
VýrobceBest Sporting #ad
Výška0.4
Délka7.08
Hmotnost0.22
Šířka0.5
Číslo díluOV65500
Modelka65500
Zárukazákonná záruka

8. VGEBY

#ad

Plavecký pás, Eva Auxiliary Aquatic Exercise Kids pomůcka na plavání pás Bezpečnostní podložka

#ad
VGEBY #ad - Dodává se s odolným popruhem, který bezpečně přiléhá kolem pasu a pohodlně se přizpůsobí. Vyrobeno z vysoce kvalitních, bezpečných a netoxických pěnových bloků EVA, které poskytují vztlak a stabilitu.

Lehké, snadné nošení a vysoká bezpečnost, nejlepší volba pro dětské pomůcky na plavání. Ideální pro neplavce nebo začátečníky, kteří potřebují dodatečnou podporu, protože to zajišťuje optimální plovoucí schopnost a bezpečnost. Vyvinuto pro nezatížené aquabasované cviky. Tento pásek lze použít i v pokročilých plavkách na vodní cvičení. Košíčky z materiálu eva můžete volně kombinovat podle vašich představ, protože jsou odnímatelné a jsou vhodné pro děti až do pasu.
ZnačkaVGEBY #ad
VýrobceVGEBY #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.17
Šířka0
Číslo díluVGEBYoum7r53e4i

9. PI-PE

#ad

Plovací pás PI-PE pro děti, Jednotná velikost, Růžová

#ad
PI-PE #ad - Prvotřídní výrobek od pI-PE Sportswear Inc, Miami Florida. Nastavitelný popruh s pevným uzávěr - tím vzniká bezpečné držení - ideální pro děti ve věku 2 - 6 let a cca 15 - 30 kg tělesné hmotnosti - nastavitelná velikost. Krásný design pro chlapce a dívky - nízká hmotnost - 100% EVA - délka pásu 33 cm. Plovací pás od pi pe k učení a řádění - 5 dílů - lze jednotlivě sundávat. Pás nefunguje jako plavecká nebo záchranná vesta - používat jen pod dohledem dospělé osoby.
ZnačkaPI-PE #ad
VýrobcePIPF3|#PI-PE #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.49
Šířka0
Číslo dílu2016-1148-002
Modelka2016-1148-002
Záruka2

10. wilsonzin

#ad

Nastavitelný plavecký pás plovací pás pro děti Pásek pro vodní gymnastiku vodní sporty pomůcka při učení plavání s pěti vztlakovými těly pěnou a nastavitelným nylonovým popruhem pro děti, dospělé

#ad
wilsonzin #ad - Pohodlné: plovací pás je upevněn v pase a disponuje robustní a uživatelsky přívětivou přezkou a nastavitelnými ramínky. Pásek je nastavitelný, což je velmi vhodné pro děti učit plavání, a nabízí bezpečnost pro první zkušenosti se studenou vodou.

Síla vztlaku lze změnit jednoduchým odstraněním segmentů pěny. El: je vhodný i pro jiné vodní aktivity, jízda na člunu atd. Jako je rafting, aby byla zajištěna dodatečná ochrana při závodech. Vysoká kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitního, bezpečného a netoxického pěnového bloku Eva, který může poskytnout vztlak a stabilitu. Přenosný: lehký, snadno se nosí a velmi bezpečný. Snadná obsluha: když jej nosíte v pase, naučíte se plavat. Je to nejlepší volba pro dětské plavecké vybavení.
Značkawilsonzin #ad
Výrobcewilsonzin #ad
Hmotnost0.18