Top 10 Schaukasten Abschließbar – Kombinované tabule

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. S SWANCROWN

#ad

Swansea Schaukasten 6XA4 Abschliessbar Innen, Magnetisch, Stabiler Alu Rahmen, Acrylglas, Infokasten Plakatschaukasten

#ad
S SWANCROWN #ad - Bruchsichere acryltür hilft, wichtige Nachricht zu schützen. Einfach an jeder wand zu installieren, kann vertikal oder horizontal montiert werden Anleitung und Befestigung inbegriffen. Kann nachricht auf Whiteboard-Oberfläche mit trocken abwischbaren Whiteboard-Stift schreiben. Fester und haltbarer aluminiumrahmen, sicheres Schloss und Schlüsselmechanismus mit 2 Schlüsseln. Einfaches posten und aktualisieren von Informationen auf der magnetischen Whiteboard-Oberfläche mit Magneten.
ZnačkaS SWANCROWN #ad
VýrobceLENAN #ad
Výška0.2
Délka26.38
Hmotnost8.82
Šířka28.35
Číslo díluNSWB670720
ModelkaNSWB670720

2. MAKELLO

#ad

Uzamykatelný, plstěná zadní stěna, šedá, 67 x 50 cm, MAKELLO Showbox 4 x A4 Alu Informační box Plakátový box uvnitř

#ad
MAKELLO #ad - Dobrý nápad pro: vhodné do kanceláře, konferenční místnosti, třídy, školy a tak dále. Jednoduché informace: jednoduché nebo aktualizace informací na povrchu látky.

Chraňte své informace: uchovávejte informace bezpečně pomocí robustního zámku ve vitríně. Lze namontovat na výšku nebo na šířku, ale bez opěrných vzpěr. Jednoduchá montáž: jednoduchá montáž na stěnu nebo jiné ploché povrchy. Nástěnka pro vnitřní použití: nástěnka pro vnitřní použití se zámkem a 2 vhodnými klíči, akrylové dveře odolné proti rozbití, hladký šedý plstěný potah a robustní hliníkový rám.
ZnačkaMAKELLO #ad
VýrobceMAKELLO #ad
Výška0.79
Délka26.38
Šířka19.69
Číslo díluNSF4A

3. net-xpress

#ad

Showbox 8x A4 hliník stříbrný informační box magnetický vnitřní 8xA4 vitrína

#ad
net-xpress #ad - Formát: 8 x din a4 4x2. Směr otevření: po straně. Rozměr: 880 x 615 mm. Rozměr rámu: 931 x 655 x 26 mm.
Značkanet-xpress #ad
Výrobcenet-xpress® #ad

4. Floordirekt

#ad

Pohlednice Floodirekt 6 x A4 odolná proti povětrnostním vlivům pro vnitřní i venkovní použití vč. 12 magnetů, magnetická a popisovatelná zadní stěna, plakát s, informační schránka, vývěsný box

#ad
Floordirekt #ad - Robustní a stabilní – informační schránka je vyrobena ze stabilního hliníkového rámu a akrylového skla a má křídlové dveře a bezpečný cylindrický zámek. Magnetická a popisovatelná – zadní stěna informační tabule je z pozinkované oceli a lze ji popsat popisovači a přiložené dokumenty upevnit pomocí přiložených magnetů.

Montážního příslušenství + dvou klíčů + 12 magnetů. Bezpečné – uzamykatelná vitrína nabízí ochranu před neoprávněným přístupem a krádeží. To je obzvláště důležité, pokud je vitrína postavena na veřejných místech. Odolný vůči povětrnostním vlivům – výstavní box se snadno montuje, vodotěsný a chrání dokumenty před deštěm, je odolný proti povětrnostním vlivům, je vhodný pro venkovní i vnitřní použití, sněhem a jinými faktory prostředí.

Vlastnosti – materiál: akrylové sklo & hliníkový rám zaoblené hrany, velikost: 70 × 67 × tloušťka cca 3 cm, vhodné pro 6 × listy A4, vč.
ZnačkaFloordirekt #ad
VýrobceFloordirekt #ad
Výška26.38
Délka27.56
Šířka27.56
Číslo díluGC-D9JC-UJI7
ModelkaExklusiv

5. Floordirekt

#ad

1 x DIN A4, odolná proti povětrnostním vlivům pro vnitřní i venkovní použití, informačních boxů,, Nástěnná vitrína Floodirekt, plakátová schránka s hliníkovým rámem a akrylovým sklem, včetně magnetů

#ad
Floordirekt #ad - Prémiová výstavní krabice – k dostání v různých velikostech, pracovní pokyny, vitríny nabízejí místo pro oznámení, rozvrhy nebo reklamu.

Magnetická a popisovatelná – zadní stěnu z pozinkované oceli lze popsat popisovači a přiložené dokumenty upevnit pomocí přiložených magnetů. Rám z hliníku – atraktivní a stabilní rám z eloxovaného hliníku zajišťuje elegantní vzhled a zajišťuje dlouhou životnost. Křídlové dveře s válcovým zámkem – informační boxy jsou vybaveny zámkem, takže zavěšené dokumenty jsou zajištěny před neoprávněným přístupem. AcrylovÉ sklo – dveře z 3mm akrylového skla poskytují pohled na obsah závěsné skříňky a jsou navíc velmi odolné vůči nárazům.
ZnačkaFloordirekt #ad
VýrobceFloordirekt #ad
Výška14.17
Délka11.02
Šířka0.01
Číslo dílufd-3307
ModelkaExklusiv

6. S SWANCROWN

#ad

Hliníková informační schránka, plakátová schránka, Swansea vitrína venkovní 8XA4, uzamykatelná, odolná proti povětrnostním vlivům, akrylové sklo 95 x 71 cm

#ad
S SWANCROWN #ad - Pro restaurace, oznámení nebo jiných zpráv jasným způsobem. Design odolný proti povětrnostním vlivům – uzamykatelná vitrína odolná proti povětrnostním vlivům je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Je odolný proti povětrnostním vlivům, aby vaše grafiky chránil před povětrnostními vlivy, a je odolný proti neoprávněné manipulaci, aby byl chráněn před vandalismem.

Uživatelé tak mají dostatek místa pro prezentaci výtisků. Instalace – tuto výstavní skříň pro venkovní použití lze instalovat dvěma různými způsoby: otevřená vpravo nebo vlevo, podle potřeby. Ideální pro naše venkovní vitríny, pro venkovní použití, plakátů, hotely a školy, odolné proti povětrnostním vlivům, jakož i úřady a podniky je perfektním řešením pro prezentaci nebo zveřejnění řady dokumentů, se vyznačují všestranností.

Vyšší kvalita robotu a z kvalitního hliníku s uzamykatelnými křídlovými dveřmi se 2 klíči, bílá kovová zadní stěna pro použití s magnety a tužkami na bílou tabuli. Vnitřní rozměry – vnitřní rozměry této bílé tabule jsou 82, 5 × 58, 5 cm a mohou pojmout 8 listů A4. Montážní návod a montážní materiál jsou součástí dodávky.
ZnačkaS SWANCROWN #ad
VýrobceLENAN #ad
Výška0.01
Délka37.2
Šířka27.8
Číslo díluNSWB8A-d
ModelkaNSWB8A-d

7. net-xpress®

#ad

Figurína schránka 6 x A4 hliníkově stříbrná Info schránka magnetická Vnitřní 6 x A4 Výlohy schránka

#ad
net-xpress® #ad - Oeffnungsrichtung: na straně. Vidění rozměr: 660 X 615 mm. Rám rozměr: 711 x 655 x 26 mm. Formát: 6 x din a4 3 x 2.
Značkanet-xpress® #ad
Výrobcenet-xpress® #ad

8. ARREGUI

#ad

ARREGUI PAN-42 hliník pro 2 listy DIN A4 | vitrína odolná proti povětrnostním vlivům | magnetická informační schránka s klíčem | informační tabule | 8 magnetů vč. | 35 x 48 x 5 cm | stříbrná

#ad
ARREGUI #ad - 2 listy din a4: ideální velikost pro 2 listy din a4. Dorazová tabule je lehká, s dlouhou životností a mimořádně odolná proti korozi.

Rozměry: 35 cm vysoký, 48 cm široký a 5 cm hluboký. Požadovaný list tak lze bez problémů nalepit do vitríny. Pohled: magnetická informační tabule, společnostech, vchodech domů, chodbách, garážích, kterou lze umístit ve společenských prostorách, sousedích atd. Lehké a bezpečné: pouzdro je vyrobeno z hliníku a dveře z metakrylátu, kromě toho jsou opatřeny klíčovým zámkem. Snadná upevnění: dodáváme 2 klíče, potřebné upevňovací šrouby a hmoždinky. Včetně magnetů: 8 magnetů je součástí dodávky.
ZnačkaARREGUI #ad
VýrobceARREGUI #ad
Výška13.98
Délka19.29
Šířka2.17
Číslo díluPAN42
ModelkaPAN-42
Záruka2 roky.

9. Bi-Office

#ad

Mangetische Innenfläche, abschliessbar, Bi-Office Schaukasten Vitrine"Enclore", silberner Aluminiumrahmen, 500 x 674 mm, geeignet für 4 x DIN A4, Whiteboard

#ad
Bi-Office #ad - Nutzbare innentiefe: 18 mm; gesamttiefe: 35mm, Aussenmaße: 50 x 67, 4 cm. Hochwertige acrylglastür für ausgezeichnete Sicht der angezeigten Dokumente. Wandmontagematerial und 2 Schlüssel im Lieferumfang enthalten. Hergestellt in europa / Made in EU - hochwertige Qualität. Schwingtür und wiederbeschreibbare und magnetische Whiteboardoberfläche in der Innenfläche.
ZnačkaBi-Office #ad
VýrobceBi-Office #ad
Výška1.38
Délka19.69
Hmotnost8.16
Šířka26.54
Číslo díluVT610109150
ModelkaVT610109150
Záruka2 Jahre

10. net-xpress

#ad

Venkovní 12 x A4, Prezentační schránka 12x A4 Alu Informační schránka na plakáty odolná proti povětrnostním vlivům

#ad
net-xpress #ad - Hmotnost: 10, 40 kg. Formát: 12 x din a4 4x3. Směr otevření: po straně. Rozměr rámu: 961 x 1004 x 23 mm. Rozměr: 880 x 922 mm.
Značkanet-xpress #ad
Výrobcenet-xpress® #ad
Hmotnost10.4