Top 10 Kopfhörer Bluetooth – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. acabuma

#ad

Acabuma Bezdrátová sluchátka, sluchátka do uší 5.3 Sport, Bluetooth sluchátka, LED displej, HiFi stereo sluchátka pro práci a studium, doba hraní 22 hodin bílá matná

#ad
acabuma #ad - Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, televizory, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, laptopy, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení.

Kromě toho jedinečně integrované mikrofony zlepšují výkon konferenčních hovorů, online schůzky a další. Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití má každá bluetooth sluchátka přes uši 5 hodin poslechu. Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka acabuma in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, dvakrát se dotkněte pro nastavení hlasitosti, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu.

Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek. Můžete jej zcela jednoduše ovládat, aniž byste museli používat svůj telefon. Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel. Technologie Bluetooth 5. 3 výrazně zlepšuje přenosovou rychlost a nabízí vám zážitek z poslechu s nízkou latencí, počítače, chytré hodinky.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka1

2. acabuma

#ad

Doba hraní 22 hodin, LED displej, acabuma Bezdrátová sluchátka, HiFi stereo sluchátka pro práci a studium, Bluetooth, sluchátka do uší 5.3 Sport

#ad
acabuma #ad - Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, aby bylo zajištěno, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek. Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka acabuma in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu.

Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, televizory, počítače, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení. Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Digitální ukazatel baterie bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka acabuma jsou vybavena inteligentním led digitálním displejem, že stav baterie vždy jasně znáte.

Kromě toho jedinečně integrované mikrofony zlepšují výkon konferenčních hovorů, což je ideální pro hovory, videochatování, měděným 13mm reproduktorem, online schůzky a další. Můžete jej zcela jednoduše ovládat, dvakrát se dotkněte pro nastavení hlasitosti, aniž byste museli používat svůj telefon. Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití má každá bluetooth sluchátka přes uši 5 hodin poslechu. Technologie Bluetooth 5.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka1

3. acabuma

#ad

Doba hraní 22 hodin, acabuma Bezdrátová sluchátka, HiFi stereo sluchátka pro práci a studium, sluchátka do uší 5.3 Sport, LED displej, Bluetooth

#ad
acabuma #ad - Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, aby bylo zajištěno, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek. Digitální ukazatel baterie bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka acabuma jsou vybavena inteligentním led digitálním displejem, že stav baterie vždy jasně znáte.

Kromě toho jedinečně integrované mikrofony zlepšují výkon konferenčních hovorů, online schůzky a další. Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití má každá bluetooth sluchátka přes uši 5 hodin poslechu. Acabuma bezdrátová sluchátka jsou vybavena výkonným, měděným 13mm reproduktorem, videochatování, což je ideální pro hovory, který zajišťuje čistý zvuk a čisté basy a živě reprodukuje každý detail hudby. Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka acabuma in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu.

Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel. Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, televizory, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení. Můžete jej zcela jednoduše ovládat, dvakrát se dotkněte pro nastavení hlasitosti, aniž byste museli používat svůj telefon.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka1

4. acabuma

#ad

Acabuma Bezdrátová sluchátka, LED displej, HiFi stereo sluchátka pro práci a studium, sluchátka do uší 5.3 Sport, doba hraní 22 hodin bílá matná, Bluetooth

#ad
acabuma #ad - Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel. Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení.

Můžete jej zcela jednoduše ovládat, dvakrát se dotkněte pro nastavení hlasitosti, aniž byste museli používat svůj telefon. Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití má každá bluetooth sluchátka přes uši 5 hodin poslechu. Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek. Digitální ukazatel baterie bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka acabuma jsou vybavena inteligentním led digitálním displejem, aby bylo zajištěno, že stav baterie vždy jasně znáte. Acabuma bezdrátová sluchátka jsou vybavena výkonným, měděným 13mm reproduktorem, který zajišťuje čistý zvuk a čisté basy a živě reprodukuje každý detail hudby.

Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka acabuma in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu. Technologie Bluetooth 5. 3 výrazně zlepšuje přenosovou rychlost a nabízí vám zážitek z poslechu s nízkou latencí, počítače, televizory, laptopy, chytré hodinky.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka1

5. acabuma

#ad

Acabuma Bezdrátová sluchátka, LED displej, doba hraní 22 hodin matná, Bluetooth, HiFi stereo sluchátka pro práci a studium, sluchátka do uší 5.3 Sport

#ad
acabuma #ad - Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel. Technologie Bluetooth 5. 3 výrazně zlepšuje přenosovou rychlost a nabízí vám zážitek z poslechu s nízkou latencí, laptopy, počítače, televizory, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, chytré hodinky.

Acabuma bezdrátová sluchátka jsou vybavena výkonným, měděným 13mm reproduktorem, což je ideální pro hovory, videochatování, který zajišťuje čistý zvuk a čisté basy a živě reprodukuje každý detail hudby. Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití má každá bluetooth sluchátka přes uši 5 hodin poslechu. Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, aby bylo zajištěno, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek.

Digitální ukazatel baterie bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka acabuma jsou vybavena inteligentním led digitálním displejem, že stav baterie vždy jasně znáte. Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka acabuma in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu. Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Výška1.18
Délka3.74
Hmotnost0.01
Šířka2.95
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka1

6. acabuma

#ad

Bezdrátová sluchátka do uší, nabíjení přes USB-C, sluchátka do uší, práci, kancelář matná bílá, Bluetooth sluchátka, minimalistický design pro sport, telefonní hovory, Bezdrátová sluchátka

#ad
acabuma #ad - Digitální ukazatel baterie bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka septseven jsou vybavena inteligentním led digitálním displejem, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, aby bylo zajištěno, že stav baterie vždy jasně znáte. Můžete jej zcela jednoduše ovládat, aniž byste museli používat svůj telefon.

Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití má každá bluetooth sluchátka přes uši 5 hodin poslechu. Septseven bezdrátová sluchátka jsou vybavena výkonným, který zajišťuje čistý zvuk a čisté basy a živě reprodukuje každý detail hudby. Technologie Bluetooth 5. 3 výrazně zlepšuje přenosovou rychlost a nabízí vám zážitek z poslechu s nízkou latencí, chytré hodinky. Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel. Kromě toho jedinečně integrované mikrofony zlepšují výkon konferenčních hovorů, měděným 13mm reproduktorem, videochatování, což je ideální pro hovory, online schůzky a další.

Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, televizory, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, počítače, laptopy, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení. Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Výška1.18
Délka3.74
Hmotnost0.01
Šířka2.95
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka2

7. IKG

#ad

Bezdrátová Bluetooth 5.3 bezdrátová sluchátka se 4 mikrofony, sluchátka, 2024 nové měkké ucho, USB-C, doba hraní 120 h, in Ear sluchátka, vodotěsnost IP7, LED displej, Bluetooth sluchátka Sport

#ad
IKG #ad - Perfektní pro běh, jízdu na koni atd. Ušetřené čekací doby. Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro. Design sportovních háčků na uši a vodotěsnost ip7: q25 bluetooth sluchátka sportovní se 3 páry s/m/l špunty do uší mají inovativní design měkkého ušního oblouku, fitness, plně se přizpůsobí konturám vašeho ucha, noste je dlouho bez potíží a současně eliminujte nepříjemné spadnutí během tréninku.

Pohlcující zvuková sluchátka s enc: q25 bluetooth sluchátka s 14, 5mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku aac/sbc, okolní hluk je redukován o více než 38 db, zachycují každý detail hudby a přenášejí syté zvuky s ostrými výškami a pořádnými basy. Výdrž baterie 120 hodin a led nabíjecí pouzdro: jednou se nabije rychlé nabíjení typu c, můžete s těmito sluchátky v uších poslouchat celých 10 hodin hudby, zatímco nabíjecí pouzdro ji prodlužuje na 120 hodin.

Umožňuje přístup k přehrávání/pauze hudby, přepínání skladeb, jako jsou ios, přijímání/udání hovorů a dalších. Bluetooth 5. 3 2024 a okamžité spojení: bezdrátová sluchátka bluetooth jsou vybavena špičkovou technologií bluetooth 5. 3, která zvyšuje přenosovou rychlost audio dat až o 85 % a umožňuje stabilnější spojení při nižší spotřebě energie přenosový dosah je až 15 m. Bluetooth sluchátka do uší jsou vybavena inteligentním digitálním LED displejem, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon v digitálním formátu.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky

8. IKG

#ad

LED displej, Bluetooth sluchátka, doba hraní 120 h, vodotěsná sluchátka IP7, USB-C, 2024 nové měkké ucho, bezdrátová sluchátka do uší, se 4 mikrofony, Bluetooth 5.3

#ad
IKG #ad - Jedinečný design tlačítek a široká kompatibilita: sluchátka do uší bluetooth sport s novým designem tlačítek. Sluchátka jsou kompatibilní s většinou zařízení podporujících Bluetooth, přepínání skladeb, aktivaci Siri, Android atd. Výdrž baterie 120 hodin a led nabíjecí pouzdro: jednou se nabije rychlé nabíjení typu c, můžete s těmito sluchátky v uších poslouchat celých 10 hodin hudby, zatímco nabíjecí pouzdro ji prodlužuje na 120 hodin.

Perfektní pro běh, fitness, jízdu na koni atd. Plně bezdrátová sluchátka do uší bluetooth přesvědčí ve fitness studiu díky uživatelsky přívětivému ovládání. Pohlcující zvuková sluchátka s enc: q25 bluetooth sluchátka s 14, zachycují každý detail hudby a přenášejí syté zvuky s ostrými výškami a pořádnými basy. Bezdrátová sluchátka používají potlačení okolního hluku enc a 4 hd mikrofony, okolní hluk je redukován o více než 38 dB, 5mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku AAC/SBC, čímž je zajištěno, že váš hlas bude na druhém konci slyšet jasně.

Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro. Ušetřené čekací doby. Design sportovních háčků na uši a vodotěsnost ip7: q25 bluetooth sluchátka sportovní se 3 páry s/m/l špunty do uší mají inovativní design měkkého ušního oblouku, plně se přizpůsobí konturám vašeho ucha, noste je dlouho bez potíží a současně eliminujte nepříjemné spadnutí během tréninku. Vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bluetooth sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky

9. IKG

#ad

Sluchátka, Bluetooth sluchátka Sport, in Ear sluchátka, USB-C, doba hraní 120 h, LED displej, bezdrátová Bluetooth 5.3 bezdrátová sluchátka se 4 mikrofony, 2024 nové měkké ucho, vodotěsnost IP7

#ad
IKG #ad - Bluetooth sluchátka do uší jsou vybavena inteligentním digitálním led displejem, můžete s těmito sluchátky v uších poslouchat celých 10 hodin hudby, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon v digitálním formátu. Sluchátka jsou kompatibilní s většinou zařízení podporujících Bluetooth, Android atd.

Výdrž baterie 120 hodin a led nabíjecí pouzdro: jednou se nabije rychlé nabíjení typu c, zatímco nabíjecí pouzdro ji prodlužuje na 120 hodin. Plně bezdrátová sluchátka do uší bluetooth přesvědčí ve fitness studiu díky uživatelsky přívětivému ovládání. Bezdrátová sluchátka používají potlačení okolního hluku enc a 4 hd mikrofony, okolní hluk je redukován o více než 38 dB, čímž je zajištěno, 5mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku AAC/SBC, že váš hlas bude na druhém konci slyšet jasně. Pohlcující zvuková sluchátka s enc: q25 bluetooth sluchátka s 14, zachycují každý detail hudby a přenášejí syté zvuky s ostrými výškami a pořádnými basy.

Vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bluetooth sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště. Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro. Umožňuje přístup k přehrávání/pauze hudby, hlasitosti +/-, jako jsou ios, aktivaci Siri, přepínání skladeb, přijímání/udání hovorů a dalších. Bluetooth 5. 3 2024 a okamžité spojení: bezdrátová sluchátka bluetooth jsou vybavena špičkovou technologií bluetooth 5.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky

10. IKG

#ad

LED displej, doba hraní 120 h, sluchátka, vodotěsnost IP7, bezdrátová Bluetooth 5.3 bezdrátová sluchátka se 4 mikrofony, USB-C, Bluetooth sluchátka Sport, 2024 nové měkké ucho, in Ear sluchátka

#ad
IKG #ad - Design sportovních háčků na uši a vodotěsnost ip7: q25 bluetooth sluchátka sportovní se 3 páry s/m/l špunty do uší mají inovativní design měkkého ušního oblouku, plně se přizpůsobí konturám vašeho ucha, fitness, noste je dlouho bez potíží a současně eliminujte nepříjemné spadnutí během tréninku.

Jedinečný design tlačítek a široká kompatibilita: sluchátka do uší bluetooth sport s novým designem tlačítek. Umožňuje přístup k přehrávání/pauze hudby, přepínání skladeb, jako jsou ios, přijímání/udání hovorů a dalších. Plně bezdrátová sluchátka do uší bluetooth přesvědčí ve fitness studiu díky uživatelsky přívětivému ovládání. Ušetřené čekací doby. Bluetooth 5. 3 2024 a okamžité spojení: bezdrátová sluchátka bluetooth jsou vybavena špičkovou technologií bluetooth 5. 3, která zvyšuje přenosovou rychlost audio dat až o 85 % a umožňuje stabilnější spojení při nižší spotřebě energie přenosový dosah je až 15 m.

Pohlcující zvuková sluchátka s enc: q25 bluetooth sluchátka s 14, 5mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku aac/sbc, čímž je zajištěno, zachycují každý detail hudby a přenášejí syté zvuky s ostrými výškami a pořádnými basy. Sluchátka jsou kompatibilní s většinou zařízení podporujících Bluetooth, hlasitosti +/-, aktivaci Siri, Android atd. Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky