Top 10 Kettcar Ab 4 Jahre – Dětská šlapací vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ezyroller

#ad

EzyRoller Classic dětské vozidlo tříkolka sedadlo hračka, barva: červená

#ad
Ezyroller #ad - Ezyroller classic se kromě zábavy při pohybu s tříkolkou postará také o trénink pohyblivosti celého těla. Ezyroller classic x je poháněn a řízen pohybem praporu. To je čistá radost z jízdy pro děti, při které je navíc ještě podporována koordinace a zručnost. Pomocí přiložené prodlužovací tyče se Ezyroller Classic jednoduše přizpůsobí výšce dítěte. To je nejen zábava, ale současně podporuje také pohyblivost a motoriku. Ezyroller classic se hodí pro děti od 4 do 14 let a až do hmotnosti řidiče 70 kg.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyroller #ad
Výška16.5
Délka12.8
Hmotnost13
Šířka18.5
Číslo díluEZY-001
ModelkaEZR4

2. Ezyroller

#ad

Ezyroller Drifter X Fun vozidlo dětské vozidlo tříkolka děti tříkolka zábavné vozidlo zelené

#ad
Ezyroller #ad - S koloběžkou ezy roller drift scootery se do vašeho domova nastěhují skvělé outdoorové dětské hračky. Patentovaný ezyroller drifter X byl v roce 2019 několikrát oceněn jako produkt roku a hračka roku.

Tříkolka pro děti je vhodná od věku cca 2 roky. Zároveň trénují jezdci na koloběžce koordinaci a pohyblivost a jsou skvělým sportovním vybavením pro venkovní použití. Nový ezyroller drifter x má svěží rám a design sedadel, který řidiči nabízí více pohodlí a bezpečnosti než kdy dříve. Procházíš se. 414 let nebo do 70 kg tělesné hmotnosti,.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyRoller #ad
Výška13.5
Délka39
Hmotnost17.38
Šířka17.6
Číslo díluEZD1XG
ModelkaEZD1XG

3. Ezyroller

#ad

Ezyroller Funfahrzeug Drifter Pro X mládež dospělí tříkolka od 10 tříkolka zelená

#ad
Ezyroller #ad - Tříkolka má robustní ocelový rám, širokou plachtu na sezení a lehce jezdící kolečka. Koloběžka trénuje pohyblivost celého těla, koordinaci a obratnost. Rám tříkolky lze pomocí prodlužovacích tyčí přizpůsobit výšce těla. Ezyroller pro x je vhodný pro děti od 10 let a pro mládež a dospělé. Oblíbené zábavné vozidlo pro venkovní i vnitřní použití je poháněno pohybem lana.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyroller #ad
Výška5.9
Délka25.16
Hmotnost18
Šířka22.83
Číslo díluEZDPRO1XG
ModelkaEZDPRO1XG

4. Rolly Toys

#ad

Děti 3–8 let, šlapací vozidlo pro děti 710362, pneumatiky, naviják, Rolly Toys rollyFarmtrac John Deere 7930 kompletní svítidlo, přední plnění

#ad
Rolly Toys #ad - Tento robustní a realistický traktor je vyroben speciálně pro malé malé pěšáky, jako jste vy, a nabídne vám hodiny zábavy z jízdy a napínavá dobrodružství. Ale zábava zde nekončí! Šlapací traktor je vybaven mnoha skvělými funkcemi, díky nimž je herní zážitek ještě více vzrušující. S cool šlapacím traktorem pro děti se můžete ponořit do vzrušujícího světa zemědělství. S šlapacím traktorem můžete prozkoumat svět zemědělství. Od velkých pneumatik až po detailní přední lopatu bude každý malý zemědělec nadšený.
ZnačkaRolly Toys #ad
VýrobceRolly Toys #ad
Výška20.87
Délka42.52
Šířka20.47
Číslo dílu710362
Modelka710362
Zárukabez záruky výrobce

5. Berg

#ad

Berg Gokart Buddy Cross | dětské vozidlo, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem, dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let, pneumatikami a volnoběžkou

#ad
Berg #ad - Bezpečnost nakonec jde předem! Berg buddy je vybaven pneumatikami. Berg buddy je vybaven závěsnou nápravou. Berg buddy zaručuje dlouholeté potěšení ze hry. Tak můžete rychle a bezpečně jezdit i úzkými zatáčkami.

Díky systému bfr se snadno prohraješ oblastí. Systém bfr umožňuje zabrzdit pedály a ihned po zastavení jezdit pozpátku. Dokonce i v nejostřejších zatáčkách zůstává stabilní na zemi. Díky tomu jezdíte velmi snadno a rychle. Berg buddy je vybaven jedinečným patentovaným systémem bfr. Tato skvělá pedálová motokára je solidní a bezpečná. Bfr je zkratka break, reverse brzdy, Forward, vpřed, vzad.

Tím se berg buddy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. S berg buddy zažijete nejkrásnější dobrodružství. Tyto pneumatiky mají nižší valivý odpor a usnadňují šlapání pedálů. Díky vzduchovým pneumatikám se Berg Buddy jezdí velmi pohodlně. Tím zůstává berg Buddy stabilní na zemi. Kromě toho je sedadlo nastavitelné, díky čemuž budete mít na svém Berg Buddy vždy ideální pozici k sezení.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška24.8
Délka45.28
Hmotnost40.79
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.65.00
Modelka24.20.65.00
Záruka2 roky záruka na rám

6. Rolly Toys

#ad

Traktor rollyFarmtrac John Deere 7930, Rolly Toys 700028

#ad
Rolly Toys #ad - Tento robustní a realistický traktor je vyroben speciálně pro malé malé pěšáky, jako jste vy, a nabídne vám hodiny zábavy z jízdy a napínavá dobrodružství. S cool šlapacím traktorem pro děti se můžete ponořit do vzrušujícího světa zemědělství. S šlapacím traktorem můžete prozkoumat svět zemědělství. Ale zábava zde nekončí! Šlapací traktor je vybaven mnoha skvělými funkcemi, díky nimž je herní zážitek ještě více vzrušující. Od velkých pneumatik až po detailní přední lopatu bude každý malý zemědělec nadšený.
ZnačkaRolly Toys #ad
Výrobcerolly toys #ad
Výška20.67
Délka57.48
Hmotnost31.72
Šířka30.31
Číslo dílu700028
Modelka700028
Záruka2 roky

7. Berg

#ad

Dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let, pneumatikami a volnoběhem, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem, BERG Pedálový gokart Buddy Blue | dětské vozidlo

#ad
Berg #ad - Mimo jiné díky nastavitelnému sedadlu roste Berg Buddy s vámi. Pneumatiky – berg buddy je velmi pohodlný, protože vzduch v pneumatikách zajišťuje nižší valivý odpor, takže budete snadněji šlápnout do pedálů. Berg. Brzdový systém – systém bfr umožňuje brzdění pedály, ale také okamžitou couvací jízdu po zastavení. Stabilní – díky čtyřem kolečkům a kyvné ose leží motokára obzvlášť stabilně na silnici. Dlouhá životnost – vaše karetní karta buddy vám bude dělat radost po mnoho let.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys #ad
Výška25.59
Délka43.31
Hmotnost11.02
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.32.01

8. Berg

#ad

Dětská hračka vhodná pro děti ve věku 2–5 let, šlapací auto, BERG Buzzy Retro Green – dětské vozidlo, bezpečnost a stabilita

#ad
Berg #ad - Stylová retro barva, pečlivě vytvořené detaily a praktický koš tvoří skvělý kompletní balíček. S berg buzzy retro green gokart se kombinuje atraktivní vzhled a moderní technika.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys #ad
Výška19.69
Délka32.68
Hmotnost17.64
Šířka19.29
Číslo dílu24.30.15.00
Modelka24.30.15.00
Záruka3 roky

9. Berg

#ad

Dětské vozidlo, s možností soundboxu, dětská hračka vhodná pro děti ve věku 2–6 let.., BERG Pedálový gokart Reppy Rider, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem

#ad
Berg #ad - Prostě fantastická hrací zařízení. Pneumatiky eva jsou vyrobeny z high-tech pěny. Díky nízkému sedu není nutné volant nastavovat. Jak vpřed, tak vzad. Bez ohledu na to, v jaké poloze sezení – volant je pro dítě vždy pohodlně přístupný.

S nápadnou reppy ukradne vaše dítě show všude v sousedství. Tím se berg reppy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. Sedadlo skořepiny reppy lze zcela jednoduše nastavit otočným knoflíkem v sedadle. To znamená, že pohyb nohou se okamžitě změní na pohyb zadních kol. Reppy se hodí pro děti od 2, 5 do 6 let. Zcela bez nářadí. Všech pět provedení má vzrušující, nádherný design a pohodlně se s nimi manipuluje jak pro děti, Racer, Rebel, tak i pro rodiče.

Série reppy od berg zahrnuje pět modelů: roadster, rider a reppy bmw. Jen nízký skořepinový sedák a nápadný sportovní volant skutečně upoutají pozornost! Pro dospělé je Reppy díky rukojeti rámu zcela jednoduše přenosný. Kromě toho jsou při jízdě velmi tiché, díky čemuž jsou také ideální pro použití v bytě. Reppy je lehký a kompaktní, díky čemuž jej lze po hraní bez problémů uložit. Reppy se nachází ve velikosti a věkové skupině mezi řadou Buzzy a Buddy.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška22.83
Délka38.58
Hmotnost19.84
Šířka23.23
Číslo dílu24.60.00.00
Modelka24.60.00.00
Záruka2 roky záruka na rám

10. Berg

#ad

Dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let, BERG Pedálový gokart Buddy B-Orange | dětské vozidlo, pneumatikami a volnoběžkou, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem

#ad
Berg #ad - S berg buddy zažijete nejkrásnější dobrodružství. Bfr je zkratka break, forward, Reverse brzdy, vpřed, vzad. Dokonce i v nejostřejších zatáčkách zůstává stabilní na zemi. Tak můžete rychle a bezpečně jezdit i úzkými zatáčkami.

Díky vzduchovým pneumatikám se Berg Buddy jezdí velmi pohodlně. Díky této ose se mohou přední kola mírně pohybovat nahoru a dolů, aby se vyrovnaly nerovnosti podkladu. Objev svět s tímto skvělým pedálním motokárem! nemusíte si během dobrodružství dělat žádné starosti, protože Berg Buddy splňuje všechny bezpečnostní požadavky. Bezpečnost nakonec jde předem! Berg buddy je vybaven pneumatikami. Tato skvělá pedálová motokára je solidní a bezpečná.

Tím se berg buddy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. Díky tomu jezdíte velmi snadno a rychle. Berg buddy je vybaven závěsnou nápravou. Díky systému bfr se snadno prohraješ oblastí. Berg buddy zaručuje dlouholeté potěšení ze hry. Tento pedálový motokára má totiž robustní kovový rám, který může hodně odstrčit. Berg buddy je vybaven jedinečným patentovaným systémem bfr.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška24.8
Délka45.28
Hmotnost40.79
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.60.02_Orange_0
Modelka24.20.60.02
Záruka2 roky záruka na rám