Top 10 Homekit Ceiling Light – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KingMile

#ad

RGB LED stropní svítidlo, ovládání aplikací a kompatibilita s Alexa/Google, stmívatelné, synchronizované s hudbou, KingMile 24 W LED stropní svítidlo, Smart LED stropní svítidlo s dálkovým ovládáním

#ad
KingMile #ad - Kromě toho můžete jas flexibilně přizpůsobit od 0 % do 100 % podle svých preferencí a vybrat si z celé řady živých RGB barev, takže si můžete vybrat mezi teplým, toto stropní svítidlo vytvoří perfektní atmosféru pro každou příležitost. Snadná instalace: instalace této stropní lampy do ložnice je velmi pohodlná, protože nemá fyzický vypínač.

Můžete také nastavit časovač pro automatické zapnutí a vypnutí světel v určitých časech. 24w stropní svítidlo do koupelny má také vodotěsný design ip65 a má velikost 2, 5 x 29, tak i venkovní použití, ložnice, koupelny, a proto je ideální volbou pro obývací pokoje, chodby, 5 centimetrů. Poté podržte tlačítko a/b/c/d na dálkovém ovládání po dobu 5 sekund, že dálkové ovládání bylo úspěšně spárováno. Osvětlení můžete jednoduše zapnout a vypnout dálkovým ovládáním nebo aplikací a nastavit jas bez náročného zapojení.

Stmívatelné led stropní svítidlo: ① toto 24w stropní svítidlo nabízí celou řadu teplot barev od 2800 k do 7000 k, neutrálním bílým a studeným bílým osvětlením. S bezdrátovým síťovým připojením přes 2, 4 GHz 802. 11b/g/n není kompatibilní se sítěmi 5g vám umožňuje pohodlné ovládání osvětlení přes Wi-Fi pomocí aplikace "Smart Life". Užijte si nyní radost s rodinou a přáteli. Kromě toho se kulaté led stropní svítidlo dodává s instalačním příslušenstvím, aby byl zajištěn jednoduchý a rychlý proces instalace.
ZnačkaKingMile #ad
Výrobce‎Lideka #ad
Hmotnost0.01
Číslo dílu24W Smart Deckenlampe
ModelkaLED Ceiling Lamp

2. Philips Hue

#ad

Ovládání přes aplikaci, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, Philips Hue White & Color Ambiance Surimu panel bílý 60 x 60 cm 3350 lm, Echo Dot, až 16 milionů barev, stmívatelný

#ad
Philips Hue #ad - Personalizované osvětlení: vyberte si v aplikaci hue z 16 milionů barev a 50 000 odstínů bílé, abyste svému prostoru dodali vhodnou atmosféru. Vytvořte si své individuální světlo pro každou příležitost: ať už na večeři nebo uvolněný den, s Philips Hue vytvoříte vždy perfektní atmosféru v místnosti.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Generace. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí.

Chytré ovládání světla: hue surimu se hodí do každého moderního interiéru a lze jej jednoduše ovládat přes Bluetooth přes aplikaci Hue. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.74
Délka9.3
Hmotnost12.57
Šířka9.3
Číslo dílu929002966401
Modelka929002966401
Záruka2 roky.

3. twocolur

#ad

4000 K, balkónu,, lampa do koupelny, vodotěsnost IP44, kulatá stropní lampa, kulaté stropní svítidlo do koupelny, ultratenké, twocolur 24 W LED stropní svítidlo, Ø 30 × 2,4 cm, ložnice, studená bílá

#ad
twocolur #ad - Ideální jako kancelářská lampa, pokojová lampa, moderní design ultratenké těleso LED stropního svítidla studené bílé má tloušťku pouhých 2, lampa do ložnice, lampa do chodby, lampa do koupelny, 4 cm 0, kuchyňská lampa. Super jasné světlo bez oslnění kulaté led stropní svítidlo vyzařuje 4000 k přirozené jasné a pohodlné bílé světlo s velkou plochou osvětlení, čímž bude váš dům zářivější a živější, které se perfektně hodí pro osvětlení prostoru o velikosti 25 až 30 m².

Ultra tenký, perfektní pro moderní, 94 palce, minimalisticky uspořádaný obytný prostor.2 roky záruka led stropní svítidlo koupelna má 2letou záruku a záruku spokojenosti, takže můžete nakupovat a nakupovat s důvěrou. Dlouhá životnost našich led stropních svítidel do koupelny 30 000 hodin snižuje námahu s pravidelným výměnou stropního svítidla. Perfektní do koupelny, šatny, toalety, chodby, obývacího pokoje, kuchyně, haly, chodby, balkonu a dalších.

Pokud nejste s naším produktem spokojeni, kontaktujte nás a my vám rádi vrátíme peníze. Index reprodukce barev činí až 80, zatímco neoslňující světlo vás chrání před únavou očí. Odpuzuje prach a vodu led stropní svítidlo do obývacího pokoje je ip44 vodotěsné a odpuzuje prach a chrání vaše stropní svítidlo před stříkající vodou. Energeticky úsporné a s dlouhou životností led stropní svítidlo do koupelny nahrazuje tradiční 240w žárovku 24 w led a nabízí až 85% úsporu energie, což z ní dělá perfektní energeticky účinný světelný zdroj pro váš domov.
Značkatwocolur #ad
Výrobcetwocolur #ad
Číslo díluYB8007/300
ModelkaYB8007/300

4. SUNZOS

#ad

Stropní svítidlo, stmívatelné pro lampu obývací pokoj, LED panel, SUNZOS Stropní svítidlo LED stropní svítidlo stmívatelné 36 W, ložnici, jídelnu,, kuchyňskou lampu, 30 cm, 3000 K/4500 K/6500 K

#ad
SUNZOS #ad - Iroké použití led stropní lampy ►stropní svítidlo můžete upevnit v místnosti o rozloze cca 8 až 20 metrů čtverečních. S dálkovým ovládáním má vysokou propustnost světla, světlo je mírně a měkké rozptýlené po celé místnosti, světlo je příjemné a neoslňuje. Funkce časovače a funkce nočního světla ► pokud máte strach z černochů nebo dětí, můžete tuto stropní lampu postavit před spaním do režimu nočního světla a na půlhodinovou nebo 1hodinovou funkci časovače vypnutí, aby vám pomohla klidně usnout.

Naše led svítidlo má 168 vysoce kvalitních led žárovek, poskytuje energeticky úsporné 36 W světelný výkon 4000 – 4200 lumenů pro dostatek světla v každé místnosti. Stínidlo lampy lED stropní lampy stmívatelné. Jednoduchá montáž stropních svítidel led stmívatelné ► způsob montáže tohoto led svítidla je jednoduchý. Led žárovky, stmívatelná teplota barvy a nastavitelný jas► pomocí dálkového ovládání můžete nastavit svítivost led stmívatelné od 7 % do 100 % a teplotu barev od 3000 K do 6500 K.

Pokud jej po přečtení návodu nemůžete nainstalovat, můžete požádat elektrikáře o pomoc, jednoduše jej zasuňte na montážní lištu a můžete jej ihned použít. Ideální stmívatelné stropní svítidlo obývací pokoj, pracovna, dílna, předsíň, sklad atd. Schodiště, chodba, stmívatelné stropní osvětlení, kuchyň, chodba, balkon, jídelna, dětský pokoj, lampa ložnice, stropní lampa obývací pokoj, sklep, kde neutrální bílé světlo vytváří útulnou atmosféru.
ZnačkaSUNZOS #ad
VýrobceSUNZOS #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost2.2
Šířka11.81
Číslo díluQL-SC-0030-36W-G
ModelkaQL-SC-0030-36W-G

5. UBRAVOO

#ad

Koupelnová lampa do obývacího pokoje, ploché, kulaté žárovky, UBRAVOO 18 W, stropní lampa, koupelny,, stmívatelné, dětského pokoje, kuchyně, LED stropní svítidlo, 1900 lm, stropní svítidlo, LED panel

#ad
UBRAVOO #ad - Ultra tenký designkulatá stropní lampa tloušťka pouze 2, 4 cm, moderní design, ložnici, koupelnu, jídelnu, průměr 23 cm, chodbu. Upozornění: teplota barvy musí být nastavena ručně a nelze ji ovládat dálkovým ovládáním. Naše certifikace ce rohs nabízí jistotu, že je naše lampa do ložnice elektricky bezpečná.

Můžete si vybrat požadovanou teplotu barvy podle svých přání a místa použití. Nastavitelná teplota barvy led stropní svítidlo má 3 druhy barevných teplot, které lze přizpůsobit. Výměna žárovky je prakticky nadbytečná a světlo s dlouhou životností zajišťuje dlouhotrvající světlo. Stropní svítidlo může osvětlit většinu oblastí místnosti, cca 16 – 20 ㎡. Osvětlení koupelny lze jednoduše nainstalovat připojením kabelu a LED stropní svítidlo lze našroubovat bez dodatečného nářadí a personálu.

Energeticky úsporný a dlouhá životnosts životností 30 000 hodin můžete se stropním osvětlením odstranit problémy s žárovkou. Efektivně snižte mrtvý prostor osvětlení a zajistěte nejlepší zážitek z používání světla. Dný stoboskop a bzučení, může chránit oči před ostrým a oslňujícím světlem. Snadná instalace díky jednoduchému otočnému mechanismu lze plastový slunečník snadno připevnit a odstranit. Můžete nejen osvětlit svůj prostor, vhodné pro obývací pokoj, balkon, kuchyň, ale také vést elegantnější život.
ZnačkaUBRAVOO #ad
VýrobceUBRAVOO #ad
Výška0.94
Délka9.06
Hmotnost1.08
Šířka9.06
Číslo dílu1
ModelkaHX-XDD01

6. LEOEU

#ad

Obývací pokoj s dálkovým ovládáním, IP54 LED lampa plochá do ložnice, 24 W 2400 lm, dětského pokoje, na, koupelny, kanceláře, kuchyně, stropní lampa, LED stropní svítidlo, 3000 K-6500 K, stmívatelné

#ad
LEOEU #ad - Pozor: jas je řízen pouze dálkovým ovládáním. Toto led stropní svítidlo je vhodné také pro koupelny, do kuchyně, chodbu, dětský pokoj, na balkon, na chodbu, do kanceláře, vlhké prostory, domovní dveře atd. Můžete přepínat režim nočního světla s dálkovým ovládáním jas: 10 %.

Noční světlo a časovač: stmívatelná koupelnová lampa má funkci nočního světla a funkci časovače světlo se vypne po cca 30 sekund se vypne. Ip54 vodotěsné: s třídou ochrany ip54 můžete tuto stmívatelnou lampu používat v exteriéru i interiéru. Paměťová funkce: tato led stropní lampa má chytrou paměťovou funkci. Pomocí dálkového ovládání lampa do obývacího pokoje automaticky uloží poslední světelný stav po vypnutí. Pokud použijete nástěnný spínač, funkce paměti se projeví teprve poté, co světlo zapnete na 60 sekund a poté na 15 sekund zhasnete.

Stmívatelné: pomocí dálkového ovládání můžete nastavit jas od 10 % do 100 % a teploty barev od 3000 k do 6500 k. Tuto stropní lampu můžete upevnit v prostoru o rozloze cca 15 až 25 m². Kromě toho můžete tohoto světelného režimu teplá bílá – neutrální bílá – studená bílá – noční světlo dosáhnout i díky nástěnnému spínači průběžného zapínání a vypínání. Super světlá a energeticky úsporná: tato 24w 2400lm svítidla odpovídají běžné 200w žárovce a šetří více než 90 % nákladů na energii.
ZnačkaLEOEU #ad
VýrobceDeckenleuchte #ad
Výška2.36
Délka11.02
Hmotnost1.87
Šířka11.02
Číslo díluTYL20191224001
ModelkaLEO215A

7. slochi

#ad

Slochi 2 kusy LED stropní svítidlo, 5000 K, obývací pokoj, LED stropní svítidlo čtvercové pro ložnici, 20 W ultra tenké stropní svítidlo, koupelnu, balkon, chodbu,, 2,4 cm, ploché, studená bílá

#ad
slochi #ad - Ultra tenký design & prachotěsná a vodotěsná tato koupelnová lampa má ultra tenký design 24 mm a kompaktní design je vodotěsný a prachotěsný podle IP44, šatny, kuchyně, čímž zabraňuje pronikání stříkající vody a mlhy. Perfektní pro koupelny, chodby, chodby, technické prostory, toalety, balkóny a další.

Nakupujte bez starostí záruka: 60 dní právo na vrácení, 90denní záruka vrácení peněz, 1 rok záruka. Ochrana očí a bez blikání stropní lampa do dětského pokoje průsvitná zadní část, stropní svítidlo, chodbu, dětský pokoj, led žárovky najdou živé a přirozené měkké světlo, schodiště, pracovnu, kuchyň, jídelnu, chodbu, sklep, ložnici, dílnu, balkon, chrání oči před poškozením silným světlem. Je také velmi pohodlná pro jednu osobu, zatřetí světlo zasuňte a zajistěte, kterou lze samostatně instalovat pomocí dodaného příslušenství. Pokud potřebujete pomoc, můžete nám poslat e-mail přes Amazon a my vám co nejrychleji pomůžeme.

Několik minut a 3 kroky: nejprve upevněte montážní držák, poté zašroubujte dráty, pak hotovo. Ivotnost 30 000 hodin může ušetřit náklady na výměnu nového stropního svítidla. Jednoduchá montáž způsob montáže tohoto led svítidla je jednoduchý, montážní držák pro posunutí a zamykání umožňuje jednoduchou a bezpečnou instalaci. Super jasné a úspora energie stropní led lampy poskytují 1950 lumenů energeticky úsporný světelný výkon 20 w, stropní svítidlo můžete upevnit v místnosti o rozloze cca 10 až 15 metrů čtverečních.
Značkaslochi #ad
Výrobceslochi #ad
Výška0.94
Délka8.66
Hmotnost2.41
Šířka8.66
Číslo dílu1
Modelka62422006S-01
ZárukaZáruka: 60 dní možnost vrácení peněz, 90denní záruka vrácení peněz.

8. Philips Hue

#ad

16 milionů barev, Echo Dot, ovládání přes aplikaci, černé, Philips Hue Stropní svítidlo Xamento, stmívatelné, kompatibilní s Amazon Alexa Echo

#ad
Philips Hue #ad - Inteligentní bluetooth osvětlení od philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí.

Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Personalizované osvětlení: vyberte si z nejrůznějších odstínů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste místnosti dodali požadovanou atmosféru. Perfektní pro vaši koupelnu: vytvořte individuální akcenty a vytvořte dekorativní světlo na stropě. Jednoduché nastavení přes bluetooth: připevněte stropní bodová světla hue, stáhněte si aplikaci a vyberte si z 16 milionů barev a nejrůznějších odstínů bílé od chladného až teplého světla.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Generace. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Generace, echo Plus a Echo Show 2.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška3.31
Délka15
Hmotnost6.92
Šířka15
Číslo dílu8719514452251
Modelka929003526301
Záruka2 year manufacturer.

9. Philips Hue

#ad

Chytré ovládání světla přes jazyk nebo, Philips Hue Stropní svítidlo White & Color Ambiance Surimu Panel 120 x 30 cm 4 150 lm, stmívatelné stropní svítidlo pro světelný systém Hue s 16 miliony barev

#ad
Philips Hue #ad - Jednoduchá instalace: stropní svítidlo osvětluje obývací pokoj, ložnici nebo chodbu a díky funkci Easy Mounting ji může dokonce namontovat jedna osoba sama. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G.

Jedinečná atmosféra: díky 16 milionům barev a chladným až teplým odstínům bílé vytváří individuálně přizpůsobitelná, stmívatelná LED stropní lampa vhodnou náladu pro každou příležitost. Upravte si svůj domov: ať už na večeři nebo uvolněný denní závěs, LED panel vždy vytváří perfektní stropní osvětlení pro harmonickou atmosféru. Generace lze stropní lampu Hue ovládat hlasem nebo jedním kliknutím. Chytré rozšíření: Řídicí centrála hue bridge k dostání samostatně může stropní svítidlo Philips Hue společně s dalšími lampami nebo příslušenstvím ovládat, automatizovat a obsluhovat odkudkoliv na světě.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Pohodlné ovládání světla: kompatibilní s amazon echo dot 3. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.74
Délka18.6
Hmotnost12.57
Šířka4.65
Číslo dílu929002966501
Modelka929002966501
Záruka2 roky.

10. LVL

#ad

LVL LED panel 30 x 30, kancelář černá, kuchyň, ploché, LED stropní svítidlo, ložnici, CCT změna barvy, černé, chodbu, 30, kuchyňská lampa, stropní svítidlo pro obývací pokoj, koupelnu, čtvercové

#ad
LVL #ad - Použití: naše led panelové stropní svítidlo s indexem podání barev až 90 cri, kuchyň, kuchyňské lampy, prádelnu, obývací pokoj, osvětlení koupelny, chodbu, balkon, ložnici, ideální pro chodbu, šatnu, stropní svítidla.

Instalace trvá pouze tři kroky: nainstalujte držák, abyste LED panel stropní svítidlo upevnili na stěnu nebo strop. Snadná instalace: led panelové stropní svítidlo je koncipováno tak, připojte dráty a otočte je, že je jednoduché. 3 barvy v 1 led panelovém stropním světle: pokud nevíte, jaká teplota barvy denní světlo 5000 k/přirozené světlo 4000 K/teplé světlo 2800 K se hodí do vašeho prostoru, můžete si vybrat svou oblíbenou barvu tak, že posouváte knoflík na zadní straně stropního LED panelu.

Ultratenký design: celková tloušťka led panelového stropního svítidla činí pouze 0, je opravdu tenké, 95 palců / 2, 4 cm, může ušetřit spoustu místa a lépe se hodí na strop nebo na stěnu. Jednoduché a moderní: toto elegantní led panelové stropní svítidlo je perfektní pro každý domov v moderním stylu, prachotěsný design se snadno čistí.
ZnačkaLVL #ad
VýrobceLVL #ad
Výška0.94
Délka11.81
Hmotnost2.2
Šířka11.81
Číslo díluCCT-S-24W-B
ModelkaLF300