Top 10 Helle Taschenlampe 300000 Lumen – Standardní svítilny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sofirn

#ad

21700 baterie, ultra jasná se 6 režimy, funkce powerbanky, Sofirn Dobíjecí LED kapesní svítilna 2100 lumenů, USB C, kapesní svítilna, super jasná kapesní svítilna IF22A TIR Outdoor Thrower

#ad
Sofirn #ad - Při nabíjení bliká kontrolka červeně a svítí trvale zeleně, jakmile je baterie plně nabitá. 4 rychlé kliknutí při vypnutém osvětlení aktivují a deaktivují zámek zapnutí. V měsíčním režimu svítí lampa až 400 hodin.

Skupiny světla: na výběr je plynulé stmívání ramping a klasické stupně svícení, Low, medium, druhé s 5 stupni: moon, High a Turbo. Díky funkci rychlého nabíjení 5 v / 3 A lze baterii nabít za cca 2, 5 nabitá. Tím dojde k náhodnému zapnutí, např. Dosah a jas: if22a dosahuje se svou tir čočkou až 2100 lumenů a díky úzkému úhlu otevření 5° dosahu až 697 metrů. Plná baterie se zobrazí zeleným světlem. To z ní dělá obzvlášť malou lampu se současně vysokým dosahem.

Powerbanka a funkce nabíjení: if22a používá přípojku usb-c pro interní nabíjení baterie 21700 Přípojku usb-c if22a lze naopak použít také pro nabíjení externích zařízení, jako např. Přepínání mezi oběma skupinami 4 rychlými kliknutími při zapnutém svítidle. V kapse kalhot nebo bundě bezpečně dolů. Model if22 je voděodolný podle IPX8 do hloubky 2 metry.
ZnačkaSofirn #ad
Výrobcesofirn #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.26
Šířka3.94
Číslo díluIF22A
ModelkaIF22A

2. Ledlenser

#ad

LED kapesní svítilna, Ledlenser MT14, 1000 lumenů v režimu Boost, dosah 320 metrů, s baterií, zaostřitelná, doba svícení 192 hodin, 1 ks., dobíjecí

#ad
Ledlenser #ad - Tyři osvětlovací funkce: "power" s vysokým světelným výkonem, jasným světlem, "nízkým výkonem" s energeticky úsporným světlem pro dlouhé termíny, "mid-power" s ekonomickým, homogenní, např.

Ledlenser mt14 venkovní taška lampa pro venkovní použití - robustní, šikovný, výkonný a tedy muset pro batohem a dobrodruh. Rozsah dodávky: 1 svítilna lithium iontová baterie, bag clip, pásový taška, ruční pásek, usB kabel - barvy: černá / stříbrná - záruka: 7 let - délka: 151 mm - hmotnost s baterií: 253 g. Při čtení čtení a "strobe" se světlem bliká | | mnoho funkcí: díky pokročilému zaostřovacímu systému, kulaté úzké světlo je příliš ostrý svazek vysoký nosník - technologie Smart Light umožňuje individuální přizpůsobení lampy na příslušnou aplikační situaci.

Nejvyšší světelný výkon: 320 m sortiment s až 1000 lumens až 144 hodin runtime - silný po dlouhou dobu.
ZnačkaLedlenser #ad
VýrobceLedlenser #ad
Výška7.87
Délka3.35
Hmotnost0.56
Šířka5.12
Číslo dílu500844
Modelka500844
Zárukažádné.

3. Blukar

#ad

Outdoor, zvětšitelná mini kapesní svítilna, dobíjecí Torch s 5 režimy a dlouhou dobou provozu, extrémně jasná, vodotěsná ruční svítilna pro kempování, Blukar LED kapesní svítilna, turistiku,, USB C

#ad
Blukar #ad - Ideální pro outdoorové aktivity: taktická kapesní svítilna je kompaktní a přenosná, lov, snadno se vejde do tašky, je ideální volbou pro outdoorové aktivity, kempování, ipx6 vodotěsná a vysoce kvalitní kryt z hliníkové slitiny pro lepší přizpůsobení komplexnímu outdoorovému prostředí, turistiku, domácí použití, rybaření, nouzové případy atd.

Pokud v libovolném režimu nefunguje déle než 8 sekund, a ovládání je jednoduché a rychlé. 5 režimů osvětlení – jasné, normální, měkké, blesky a SOS jsou vhodné pro různé scénáře osvětlení. Uživatelsky přívětivý design: s ukazatelem stavu baterie můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat spotřebu baterie, stiskněte znovu tlačítko, abyste kapesní svítilnu přímo vypnuli, abyste zabránili situaci bez proudu. Kapesní svítilnu můžete nabíjet přímo pomocí nabíjecího kabelu USB C, který je součástí dodávky. Možnost zoomování a 5 režimů: se zommbarvým designem si můžete volně vybrat ohnisko mezi zářiči a světlomety, abyste splnili potřeby osvětlení na různé vzdálenosti.

Dobíjecí a dlouhá doba svícení: vestavěná baterie 1800 mha, doba osvětlení v měkkém režimu může dosáhnout 17 hodin a doba osvětlení v jasném režimu 4, 5 hodiny. Super světlá led kapesní svítilna: díky vysoce kvalitním led korálkům vyzařuje tato led kapesní svítilna jasné a rovnoměrné světlo, žádné blikání a oslnění, stabilní a dlouhotrvající osvětlení, které perfektně splní vaše každodenní potřeby.
ZnačkaBlukar #ad
VýrobceBlukar #ad
Výška1.26
Délka5.83
Hmotnost0.29
Šířka1.26
Číslo díluK9136
ModelkaK9136

4. OLIGHT

#ad

IPX8, OLIGHT Baton 3 Kit Mini LED kapesní svítilna s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, 6 světelných režimů, dobíjecí ruční svítilna pro kempování, super jasná 1200 lumenů, nouzové, výdrž až 94 dní

#ad
OLIGHT #ad - Olight baton 3 baton 3 používá zákaznickou dobíjecí baterii 3, 7 v, maximální doba provozu 20 dní, výkon dosahuje 1200 lumenů a maximální vzdálenosti 166 metrů. S bezdrátovým nabíjecím pouzdrem bezdrátové nabíjecí pouzdro má zabudovanou vysoce výkonnou baterii, takže můžete lampu nabíjet kdekoliv a kdykoli.

Vlastnosti a záruka 1, 5metrový test pádu, ipx8 vodotěsné pro kapesní svítilnu olight baton 3. Záruka: doŽivotnÍ zÁruka zakoupeno po 1. Je vhodný také pro olight S1R / S1RII. Kompaktní a přenosná kapesní svítilna váží pouze 53 g a je cca 6, 3 cm dlouhá, díky čemuž je lehká a kompaktní pro snadnou přepravu. Multifunkční použití díky magnetické spodní straně lze baton 3 připevnit na téměř všechny předměty obsahující železo.

S nabíjecím pouzdrem můžete nabíjet Baton 3 cca Nabíjení 3, 7krát. 2 roky záruka na baterie a nabíjecí pouzdro. Součástí dodávky je také nabíjecí pouzdro, které nezabírá místo a lze jej snadno uložit do tašky nebo batohu. Lednu 2023. Je k dostání také pro mcc1a a mcc3 a lze jej použít při kempování, turistice, rybaření, v případě nouze a pro všední den atd.
ZnačkaOLIGHT #ad
VýrobceOLIGHT #ad
Výška0.83
Délka2.48
Hmotnost0.12
Šířka0.83
Číslo díluO-Baton 3 BK#-DI VC-DE
ModelkaO-Baton 3 BK#-DI VC-DE

5. daphomeu

#ad

150 000 lumenů, provoz na baterie, s 5 světelnými režimy pro, kapesní svítilna, daphomeu Kapesní svítilna s LED nabíjením, vodotěsná, extrémně jasná, s možností zvětšení, taktická kapesní svítilna

#ad
daphomeu #ad - Je to také skvělý dárek pro členy rodiny, hlídat jízda na řízení, přátele a studenty. Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na náš vynikající zákaznický servis, abyste do 24 hodin dostali nejlepší řešení. Můžete ji vypnout tak, že tlačítka po dobu 3 sekund podržíte v libovolném režimu.

S paprskem, dokáže osvětlit místnosti až 180 metrů čtverečních a objekty až do 700 metrů vzdálenost zaostřenřen. Tato kapesní svítilna je vybavena funkcí zoomu pro zaměření na určité oblasti. Dobíjecí led kapesní svítilna led kapesní svítilna je usb nabíjecí a dodává se s prémiovou baterií s kapacitou 5000 mah. Kolem rampa kolekolekolekolesvětlo pro pozorování na dálku a reflektorové světlo pro velkoplošné osvětlení. Přes kapesní svítilna ukazatel stavu baterie, aby byl stav nabití zřetelně viditelný.

Nastavitelné zaostřování a 5 světelných režimůkapesní svítilna extrémně světlá má 5 režimů osvětlení: vysoké světlo, střední světlo, nízké světlo, stroboskop a SOS. Lze ji přepravovat v tašce, lov, batohu, kempování, turistiku a případ nouze. Zabudovaná nabíjecí přípojka usb-c umožňuje nabíjení přes powerbanku, což je velmi praktické jak uvnitř, zásuvku nebo laptop, tak i venku. Je ideální pro procházky se psem, výstupy proudu.
Značkadaphomeu #ad
Výrobcedaphomeu #ad
Výška6.69
Délka1.97
Hmotnost2.07
Šířka1.97
Číslo dílu‎M80
Modelka‎M80

6. Shadowhawk

#ad

5 režimů svícení pro kempování, nouzové případy baterie 26650, vodotěsná dle IP67, extrémně jasná kapesní svítilna, turistiku, 10000 lumenů, Shadowhawk kapesní svítilna LED Cree XHP70.2, nabíjení pomocí USB, taktické kapesní svítilny s pouzdrem

#ad
Shadowhawk #ad - Vhodná do deště, sněhu nebo pro případy nouze. V jakémkoli režimu ji můžete vypnout dlouhým stisknutím tlačítka po dobu 3 s. Led kapesní svítilna extrémně jasná: kapesní svítilna led 10000 lumenů má patent eu. Lze ji dokonce zmrazit nebo přejet kamionem a bude stále fungovat. Nastavitelné zaostření a 5 světelných režimů: tato kapesní svítilna s vysokým světelným tokem má 5 režimů svícení: silný, stroboskop s sos.

Zabudovaná nabíjecí přípojka micro USB umožňuje nabíjení z powerbanky, 100 %. Je perfektní pro outdoor, turistiku, nouzové situace a je to také ideální dárek pro muže. Kupte si výjimečnou hodnotu s důvěrou: obsah balení: 1x kapesní svítilna shadowhawk s baterií 26650 a nabíjecím usb kabelem, 1 x dárková krabička a uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. S čipem p702 může tato taktická kapesní svítilna shadowhawk dosáhnout až 10000 lm. Před odesláním jsme všechny výrobky pečlivě zkontrolovali a zajistili jsme, 1 x pouzdro na svítilnu, 3 x AAA baterie a klíčenka se světýlkem, že výrobek funguje řádně.

Kapesní svítilna s možností nabíjení přes usb a dlouhou životností baterie: až 12 hodin při středním režimu výkonného, 50 %, což je praktické pro nabíjení v uvnitř i venku. Podle potřeby můžete hlavu svítilny roztáhnout a nastavit tak zaostření, střední, slabý, reflektorové světlo pro pozorování na velkou vzdálenost a záplavu světla pro velkoplošné osvětlení. Nelze ji však ponořit nebo po delší dobu držet ponořenou do vody.
ZnačkaShadowhawk #ad
VýrobceShadowhawk #ad
Výška7.09
Délka1.65
Hmotnost1.08
Šířka1.73
Číslo díluDE-FR-S1476
ModelkaDE-FR-S1476
ZárukaPřed odesláním jsme pečlivě zkontrolovali veškeré zboží a zajistili jsme, že výrobek správně funguje. Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na náš vynikající zákaznický servis, abyste do 24 hodin dostali nejlepší řešení.

7. Blukar

#ad

Nouzové případy, vodotěsná taktická ruční svítilna pro kempování, Blukar LED kapesní svítilna, outdoor, turistiku, super jasná mini branka se 4 světelnými režimy a dlouhou dobou provozu, nabíjecí

#ad
Blukar #ad - Dlouhá životnost a přenosnost: tato kapesní svítilna je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s vynikající tvrdostí, odolností proti opotřebení a odolností proti pádu. Super světlá led kapesní svítilna: nabízí rovnoměrný paprsek s vysokým jasem a větší oblast osvětlení, aby vyhovovala vašim každodenním požadavkům.

A 4 režimy osvětlení high light, strobe a SOS jsou vhodné pro různé scénáře osvětlení. Vodotěsná a praktická kapesní svítilna: díky třídě vodotěsnosti ipx6 se kapesní svítilna blukar led nebojí vodní mlhy a hodí se pro komplexní a rozmanitá prostředí. Hodí se nejen pro každodenní osvětlení, výpadky proudu a nouzové případy, ale také ideální pro outdoorové aktivity jako procházky se psem, rybaření, turistika, kempování, běh atd.

Možnost zoomování a 4 světelné režimy: s zoomovatelným tímto zařízením můžete volně zvolit ohnisko mezi bodovým paprskem a světelným paprskem, Low Light, abyste splnili požadavky na osvětlení různých vzdáleností. Design tašky se snadno přenáší a vejde se do tašky, batohu nebo sady pro přežití. Usb dobíjení: zabudovaná dobíjecí lithiová baterie 1800 mah. Tuto kapesní svítilnu můžete nabíjet přímo přes dodávaný USB kabel. Při běžném používání může pracovat až 16 hodin.
ZnačkaBlukar #ad
VýrobceBlukar #ad
Výška3.14
Délka5.11
Hmotnost0.19
Šířka1.25
Číslo díluK9132
ModelkaK9132

8. Shadowhawk

#ad

Extrémně jasná, USB, Shadowhawk Kapesní svítilna LED nabíjecí, silná taktická kapesní svítilna, kapesní svítilna, provoz na baterie, vodotěsná, 30 000 lumenů, Flashlight Torch pro venkovní, XHM77.2

#ad
Shadowhawk #ad - Pokud máte dotazy, 3 × aaa baterie, 1× návod český jazyk nelze zaručit. Vodotěsná a prakticky nezničitelná: taktická kapesní svítilna shadowhawk s1695 je vyrobena z letecké hliníkové slitiny, slabý déšť a mlha nejsou žádný problém, která má dlouhou životnost a není snadno rezivěná. Led kapesní svítilna extrémně jasná 30 000 lumenů: kapesní svítilna shadowhawk s1695 led je vybavena vylepšeným čipem 2023 xhm77.

2 a světelný zdroj je mnohem stabilnější. Světlá kapesní svítilna s ruční pákou: led kapesní svítilna s možností dobíjení, protřepáním po dobu 1 minuty při rychlosti dvou otáček za sekundu, může bez problémů svítit déle než 10 minut. Solární kolektor jako záložní napájecí metoda absorbuje všechny druhy světla, zabudovaná baterie, světlo lampy a další. Můžeme roztáhnout hlavu, abychom změnili ohniskovou vzdálenost a velikost paprsku, místo okamžitě, blikající světlo má výkonnější dlouhý dosah ve světlometech a širší pole ve světlometech.

Světlo je pronikavější a světelný paprsek dobře proniká prachem a mlhou. Nabízíme 7 * 24hodinový zákaznický servis. Díky háčkovému designu se snadno nosí při našem outdoorovém dobrodružství, jako je silné světlo, je perfektní pro každodenní použití, střední světlo, nouzové situace a outdoorové aktivity. Budete příjemně překvapeni jasem, 1× kapesní svítilna s ruční klikou, 1× výkonná baterie a kabel USB-C, kvalitou, neváhejte nás kontaktovat. Dokáže bez problémů osvětlit prostor o rozloze 200 metrů čtverečních nebo se zaměřit na objekty ve vzdálenosti 1000 metrů.
ZnačkaShadowhawk #ad
VýrobceShadowhawk #ad
Výška1.18
Délka6.69
Hmotnost1.39
Šířka1.77
Číslo díluDE-S1695
ModelkaDE-S1695

9. WUBEN

#ad

Nouzové, nabíjecí, USB C, turistiku, extrémně jasná, WUBEN Kapesní LED svítilna C3, vodotěsná se 6 režimy, IP68, malá kapesní svítilna pro outdoor, 1200 lumenů, kempování, taktická kapesní svítilna

#ad
WUBEN #ad - Můžete ho dokonce zmrazit nebo přejet nákladním vozidlem a bude to stále fungovat. Extrémně jasná kapesní svítilna: díky výkonným led perlám p9 vytváří kapesní led svítilna široký rozsah osvětlení a jasný světelný paprsek. Stroboskopické světlo je praktická funkce, když cestujete po venkovských silnicích.

Je ideální pro horolezectví, hlídkové jízdy, batohu, manželku nebo studentku. Paprsek může dosáhnout maximální vzdálenosti 179 metrů. Usb nabíjecí kapesní svítilna : naše kapesní svítilna se dodává s dobíjecí baterií a může být provozována až 20 hodin v nízkém režimu nebo 2, zásuvku a laptop, 5 hodiny ve vysokém režimu. Nelze ho však ponořit nebo ponořit do vody po delší dobu. 6 světelných režimů a multifunkční tato super jasná kapesní svítilna má 4 stupně jasu vysoká/střední/nízká/eko a 2 speciální režimy stroboskop, se kterou můžete varovat blížící se provoz, vydrží až 143 hodin Eco. Spolehlivý design pro vícenásobné venkovní použití při nepříznivých povětrnostních podmínkách, sníh nebo nouzové případy.

Iroké možnosti použití naše led kapesní svítilny jsou vyrobeny z leteckého hliníku, výpadky proudu, kompaktní design lze nosit v tašce, procházky se psem, kempování, výlety lodí, turistiku a nouzové případy. Dodatečné blikající sos světlo může zachránit život lidem, SOS, kteří rádi putují nebo lezou. Se 1200 lumeny je tato extrémně jasná led kapesní svítilna mnohem více než u běžné kapesní svítilny. Je to také ideální dárek pro otce, manžela, lov, v tašce pro přežití nebo v přihrádce na rukavice auta.
ZnačkaWUBEN #ad
VýrobceWUBEN #ad
Výška3.94
Délka1.18
Hmotnost0.27
Šířka5.91
Číslo díluC3-Black
ModelkaC3
ZárukaPo registraci na oficiálních webových stránkách obdržíte pětiletou záruku.

10. OLIGHT

#ad

Pro kempování, OLIGHT I3T EOS Mini LED kapesní svítilna 180 lumenů, baterie AAA, dosah 60 m, malá kapesní svítilna s koncovým spínačem, do provozu a pro případ nouze Desert Tan, lov, vodotěsná IPX8

#ad
OLIGHT #ad - Lednu 2023. Perfektní nošení díky kompaktní velikosti a vícesměrnému pocketclipu. Měření. Kompaktní design s délkou o něco méně než 89 mm a hmotností pouhých 39 gramů se I3T EOS bez rušení vejde do každé kapsy.

Odolné baterie napájení baterií aaa. I3t má výkon 180 lumenů a dosah světla až 60 metrů. Až 16 hodin nepřetržitého jasu min. Vysoce kvalitní materiál hliníkové pouzdro je odolné proti nárazům a zároveň odolné, 1, 5metrový test pádu. Vlastnosti a zárukavodotěsné ipx8 2 m/60 min, vhodné pro lov, osobní a nouzové situace atd. Mini led kapesní svítilna i3t je vybavena vysoce výkonnou cw led a vysoce kvalitní tir čočkou, která vytváří jemný a vyvážený světelný paprsek. Záruka: doživotní záruka zakoupeno po 1.
ZnačkaOLIGHT #ad
VýrobceOLIGHT #ad
Výška0.59
Délka3.5
Hmotnost0.09
Šířka0.59
Číslo díluGD-D I3T-DE-FBA
ModelkaGD-D I3T-DE-FBA
ZárukaZáruka 5 let.