Top 10 Geschenke Junge 6 Jahre – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amigo

#ad

Amigo 02510, Piráti Kapary

#ad
Amigo #ad - Autor hry: Shafir, Haim. Jazyk návodu ke hře: DE. Cílová skupina: Základní škola. Pohlaví: dívky a chlapci. Doba hraní: cca 30 min.
ZnačkaAmigo #ad
VýrobceAMIGO #ad
Výška4.8
Délka3.86
Hmotnost0.24
Šířka1.38
Číslo dílu2510
Modelka02510
ZárukaZákonné požadavky

2. Ravensburger

#ad

Ravensburger Dětské hry 22343, Lotti Karotti, závodní hra pro 2 až 4 hráče od 4 let

#ad
Ravensburger #ad - Lotti karotti je ideální společenská hra pro děti od 4 let a celou rodinu. Vynikající dárek k narozeninám, jako velikonoční dárek nebo vánoční dárek: oblíbená a známá dětská hra Lotti Karotti je překrásným překvapením pro děti od 4 let.

Kromě toho tři překážky komplikují cestu k mrkvi: krtek tlačí zajíce z kopce, tažný most lze překročit pouze dolů a brána posouvá zajíce o jednu úroveň do kopce. Trvalé napětí, jednoduchá pravidla a krátká doba hraní asi 20 minut zajišťují skvělý požitek ze hry. Ale pozor, v kopci se náhle otevřou díry a neklouzají, cesta k mrkvi má připravená překvapení: pokud se na mrkev otočí, spadne jeden nebo druhý zajíc dovnitř.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška4.41
Délka10.43
Hmotnost1.61
Šířka10.43
Číslo dílu22343
Modelka22343
ZárukaZáruka 2 roky

3. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug sehen & písmenieren | vývojová hračka pro děti | motorika | řešení problémů | 4+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Telefonní číslo od melissa & Doug se nachází na každém výrobku. Rozprašovací pomůcka: hračka na učení melissa a doug see and spell je pestrobarevné dřevěné puzzle s více než 50 díly a snadno ovladatelnými písmeny, které se hodí do 8 oboustranně vystřižených prken, aby bylo možné psát slova se 3 a 4 písmeny.

Třpytivé výrobky, které nbc news označil "zlatý standard ve hrách raného dětství". Pokud vaše dítě není inspirováno, zavolejte ji Melissa & Doug a ug to dělá správně. Jedná se o jednoduchou a vzrušující hračku, a to pomáhá rozvíjet důležité sociální schopnosti.

Uvolňuje více funkcí: tato sada hraček vyvíjí vokály, s nímž mohou hrát více dětí současně, pravopis a jemnou motoriku při čtení listů. Dárek pro děti od 4 do 6: tato sada puzzle je výjimečný dárek pro děti ve věku 4 až 6 let s úložným boxem, pro usnadnění praktického herního zážitku a dětem nabízí další zajímavou možnost pro zábavu bez obrazovek.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška19
Délka6.25
Hmotnost2.6
Šířka14.75
Číslo dílu2940
Modelka2940

4. Ravensburger

#ad

Ravensburger Labyrint – pohyblivý labyrint rodinná desková hra pro děti a dospělé od 7 let

#ad
Ravensburger #ad - Lze ji hrát znovu a znovu a je to skvělý dárek. Vysoce kvalitní komponenty – obsahuje 1 x hrací prkénko, 24 karty s pokladem, 34 x labyrintové karty, 4 x hrací figurky a návod český jazyk nelze zaručit.

Velká hodnota opakovaného hraní – navigace v neustále se měnícím bludišti je pokaždé jiná, tzn. Snadno srozumitelný návod – vysoce kvalitní, snadno srozumitelný návod umožňuje okamžitě začít hrát. Hra je pro 2-4 hráče od 7 let a cílem je dosáhnout všech svých pokladů a cílů, ravensburgerova velmi oblíbená rodinná desková hra pro chlapce a dívky musíte najít nejkratší trasu bludištěm, zatímco se pohybujete bludištěm. Dlouhodobá kvalita – ravensburger vyrábí výrobky pro ruku, hlavu a srdce již více než 130 let. Zábavný zážitek z hraní – v bludišti, abyste vyhráli.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.1
Délka14
Hmotnost1.98
Šířka10
Číslo dílu26448
Modelka26448

5. Spin Master Games

#ad

Für fingerfertige Perplexus-Fans ab 8 Jahren, Perplexus Beast, 3D-Kugellabyrinth mit 100 Hindernissen

#ad
Spin Master Games #ad - 3d-labyrinth: perplexus beast - der original-klassiker in neuem design. Sobald die beast-strecke gemeistert wurde, rollt die Kugel beim Perplexus Rebel Anfänger und Perplexus Epic Profis weiter jeweils separat erhältlich. Inhalt: 1 perplexus Beast, 1 Spielanleitung.

100 anspruchsvolle hindernisse: wer schafft es vorbei an den 100 hindernissen vom Perplexus Beast? Die Kugel muss auf der nummerierten Strecke an kniffligen Hürden wie dem lachenden Männchen, der rasanten Kurve und der Superspirale gelenkt werden, ohne aus der Spur zu fallen. Perplexus Beast lässt garantiert niemanden los. Perplexus beast ist ein spannendes, anspruchsvolles 3d-labyrinth und ein tolles geschenk für Kinder und Erwachsene ab 8 Jahren.

Das ist die ultimative Herausforderung für die Geschicklichkeit. Einfach zu lernen, schwer zu meistern: der weg zum ziel windet sich um 360 Grad und kann nur durch Kippen, Drehen und Neigen überwunden werden. Das originelle, anspruchsvolle 3D-Labyrinth ist einfach eine runde Sache. Die kugel muss mit anspruchsvollen Bewegungen bis ins Ziel geführt werden, ohne von der Bahn zu fallen.
ZnačkaSpin Master Games #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška9.63
Délka8
Hmotnost1.18
Šířka8
Číslo dílu6053142
Modelka6053142
ZárukaPartial Warranty

6. smart games

#ad

IQ Puzzler Pro, 3 režimy přehrávání, Puzzle Game with 120 Challenges, 8+ let, Smart Games

#ad
smart games #ad - 120 výzev ve 3 různých herních režimech iq-puzzler pro je další úrovní úspěchu prodeje IQ-Puzzler: 120 výzev ze tří různých herních režimů, včetně výzev ve 2D a 3D.
Značkasmart games #ad
VýrobceSmart Games #ad
Výška2.23
Délka1.5
Hmotnost0.03
Šířka0.43
Číslo díluSG 455US
ModelkaSG 455US
Zárukano

7. Ravensburger

#ad

Od 3 let, 2–6 hráčů, Ravensburger Dětská hra 21420 – tempo malý šnek, desková hra a společenská hra pro dívky a chlapce, napínavý závod se šneky

#ad
Ravensburger #ad - Hráči nakrájí barevné kostky a táhnou odpovídající šneky dopředu. Díky trvalému napětí, délce hraní 10–15 minut a počtu hráčů 2–6 hráčů se tato vzdělávací hra stane zábavnou dětskou hračkou pro celou rodinu.

Dětská hra se ideálně hodí jako cestovní hra a jako dárek k narozeninám, vánoční nebo velikonoční dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Od roku 1985 je temppo považován malý šnek za klasiku mezi deskovými hrami pro děti a postará se o zábavu a vzrušení při každém herním večeru. Oblíbená klasika pro závodní šneky podporuje první porozumění pravidlům, rozpoznávání barev a koncentraci a zajišťuje tak hravý vývoj dětí od 3 let. Kdo jako první nakrájí šneka přes cílovou čáru, vyhraje hru.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška2.17
Délka13.19
Hmotnost0.66
Šířka9.09
Číslo dílu21420 4
Modelka21420
ZárukaZáruka 2 roky

8. ThinkFun

#ad

Rush Hour Rozluznij korek

#ad
ThinkFun #ad - Bestseller Thinkfun Spiel. Fördert sequenzielles Grenzen und Planung. Eine herausforderung, die Ihr Gehirn trainiert. Empfohlenes Mindestalter: 8 Jahre.
ZnačkaThinkFun #ad
VýrobceThink Fun #ad
Výška8
Délka8.88
Hmotnost0.66
Šířka2.5
Číslo dílu44005000
Modelka44005000

9. DENKRIESEN

#ad

DENKRIESEN, Město Land VOLLPFOSTEN®, JUNIOR Edition, pro děti a mládež

#ad
DENKRIESEN #ad - Stejně jako u všech myšlenkových produktů je zde kvalita psána ve velkém měřítku. Speciálně pro děti a mládež – skvělý, barevný design pro děti a rodiny. Denkriesen original – vysoce kvalitní značková hra v cool designu ze severoněmeckého kultovního nakladatelství her.

Kultovní nápad na dárek – tento vesnický blok se jistě postará o úsměv při darování a je ideálním vtipným nápadem na dárek k narozeninám, velikonocům nebo k Vánocům. Po vybalení můžete začít hned hrát a zábava může začít! speciální pole a nová abc lišta – stejně jako u všech bloků města land vollpfosten existují speciální pole s dvojitým skóre a inovativní ABC lišta pro identifikaci písmen, takže už neexistuje žádná šance pro podvodníky.

23 různých kategorií, 50 listů pro extra dlouhý herní zážitek. Eka města-země-zná koneckonců každý a kdo by si myslel, že tuto starou známou klasiku hry můžete tak pěkně "zabalit". Oficiální rozšíření hry "město země" "junior edition – každý bod se počítá" – Junior verze XXL – kultovní město-venkovské řeky s mnoha vtipnými kategoriemi. Denkriesen je synonymem pro dlouho známou herní klasiku v novém oděvu a skutečné bestsellerové hry s kultovním faktorem.
ZnačkaDENKRIESEN #ad
VýrobceDenkriesen UG #ad
Výška11.69
Délka8.39
Šířka0.35
Číslo díluDEN09010
ModelkaDEN09010
ZárukaBez záruky

10. Schmidt Spiele

#ad

Poslední kousají psi, rodinná hra, Schmidt Spiele 49331 DOG, FFP zboží

#ad
Schmidt Spiele #ad - Počet hráčů: 2 až 6 hráčů. Vzrušující taktická hra s vysokou přitažlivostí pro opakované hraní. Vypadá jako člověk, ale je to dog! dog, který tě nebude radovat, poslední kousání psů. Doba hraní: 30 až 45 minut. Doporučený věk: od 8 let. Ffp znamená balení bez frustrace, menší velikost krabičky, méně balení, obsah zůstává nezměněn.
ZnačkaSchmidt Spiele #ad
VýrobceSchmidt Spiele GmbH #ad
Výška8.86
Délka8.86
Hmotnost1.34
Šířka1.97
Číslo dílu49331
Modelka49331
ZárukaŽádná záruka výrobce