Top 10 Doppeltasche Gepäckträger Fahrrad – Tašky na kolo a cyklodržáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lynfjord

#ad

LYNFJORD Travel Trek 25 taška na kolo 3 v 1 | optimalizovaná taška na nosič, batoh, Cross Bag | vodotěsná | polstrování zad | síť na helmu | 3bodové zavěšení Quick-Clip | taška na laptop | zadní stěna

#ad
Lynfjord #ad - Zavěšení: 4násobně nýtované. Pro každý nosič zavazadel | systém quick-clip lze přizpůsobit všem nosičům zavazadel o průměru 7–15 mm, vč. Ebikes. 3bodové upevnění udrží tašku bezpečně v zatáčkách a na nerovné cestě.

Helmu lze uložit do helmy. Optimalizovaná inovace | brašnu na nosič lze rychle přestavět na batoh s komfortním polstrováním zad nebo jako Cross Bag. Design gunmetal/Fiord se hodí ke každému kolu. Vysoká stabilita | materiál se skládá z vodotěsného pvc 520d odolného proti roztržení a svařovaných švů.

Rychlé a stabilní upevnění | systém quick-clip zavěsí trek 25 rychle a bezpečně na nosiči. Stabilní zadní stěna a vkládací dno zabraňují kontaktu s paprsky a zvyšují nosnost. Všestranný | díky vyjímatelné tašce na laptop a velkému objemu balení se IRON 25 hodí jako Office Bag, jako taška na sbalovací taška na kolo a na nákupy.
ZnačkaLynfjord #ad
VýrobceBoldfire #ad
Výška17.72
Délka7.09
Hmotnost4.08
Šířka12.6
Číslo dílu2023-1-01
Modelka2022-1-01
Záruka2 roky

2. VAUDE

#ad

Zelená, Vaude Aqua Back – zadní taška na jízdní kolo, Jednotná velikost

#ad
VAUDE #ad - Vodotěsná rolovací klopa, maximální nosnost: 25 kg. Ramenní popruh a břišní pás. Odnímatelný ramenní popruh. Rolovací zavírání lze zavřít směrem nahoru i dolů. Prostorná hlavní přihrádka.
ZnačkaVAUDE #ad
VýrobceVaude #ad
Výška7.48
Délka14.57
Hmotnost1.09
Šířka12.99
Číslo dílu12411
Modelka12411

3. Eyein

#ad

Vodotěsná a reflexní multifunkční taška na jízdní kolo pro nosiče, 8 l, taška přes rameno, Eyein Taška na nosič jízdního kola, taška na přenášení na cesty dojíždějící venku s ochranou proti dešti, více přihrádek

#ad
Eyein #ad - Velká reflexní oblast a bezpečná noční jízda : tato taška na nosič jízdních kol je vybavena velkým reflexním povrchem pro zlepšení viditelnosti v noci. Spolu s poutkem na zadní světlo není součástí dodávky nabízejí cyklistům bezpečnější jízdu v noci. Nastavitelný ramenní popruh délka 62-92 cm.

Snadná instalace bez nářadí: tato brašna na zadní sedadlo na kolo se dodává se 4 nastavitelnými suchými zipy, jako jsou horská kola, které se během sekundy snadno instalují a vybíjejí a jsou vhodné pro většinu nosičů jízdních kol, závodní kola atd. Dodává se s bonusovým krytem proti dešti pro lijáky. Speciální aminovaný vodotěsný zip zabraňuje průniku deště. Vysoce kvalitní materiál odolný proti dešti : vyrobeno z tkaniny oxford 600d, povrstvené polyuretanem, odolné proti dešti a snadno se čistí. Obsahuje hlavní přihrádku, 2 boční kapsy, ve kterých můžete své nejdůležitější věci dobře uspořádaně uložit.

Kromě toho se díky pohodlnému poutku na rukojeť také stane kabelkou. Multifunkční & mnohostranné použití: lze použít nejen jako tašku na nosič jízdního kola, ale také jako stylovou náprsní kapsu na dojíždění, když vyndáte skrytý ramenní popruh a zaháknete. Velká kapacita 8 l a praktický organizér : rozměry 38 × 16 × 16 cm, dostatečně velká pro peněženku, malé nářadí, horní kapsu na zip a 2 vnitřní kapsy ze síťoviny, výrobky pro venkovní použití, ručníky, karty, telefony, lahve na vodu, potraviny atd.
ZnačkaEyein #ad
VýrobceEyein #ad
ModelkaEyein

4. Borgen

#ad

Borgen Jízdní kolo nákupní taška na nosič zavazadel s vyjímatelnou chladicí vložkou – použitelná jako taška na nosič, taška 23 litrů, taška na kolo

#ad
Borgen #ad - Pro každého nosiče zavazadel – cyklistický batoh lze namontovat na každý běžný nosič jedním pohybem ruky. Tašky na zavazadla/tašky jsou tak přímo připraveny k použití.

Tak můžete v horkých dnech přepravovat nákupy v chladu a udržovat teplotu. Vč. Ramenního popruhu a držadla. Teplé a studené – inovace! tašky na nosič mají vyjímatelnou izolační vložku. Dodatečný popruh udrží laptopy a tablety bezpečně na místě – nesklouzne. Proto obdržíte na tašku na nosič náš slib spokojenosti Borgen – 100% spokojenosti nebo 100 dní právo na vrácení zboží.

Držák na laptop – vnitřek tašky přesvědčí svou prostorností a je přesto kompaktní. Náš slib – sázíme na kvalitu, která se vyplatí. Suchý batoh – díky vodotěsné látce tašky na nosič zůstává vše, co uložíte v brašnách na nosič jízdních kol, suché.
ZnačkaBorgen #ad
VýrobceBorgen #ad
Výška9.45
Délka15.75
Šířka6.69
Číslo díluB-06-010
ModelkaB-06-010

5. BikyBag

#ad

BikyBag Classic CL, dvojitá taška na kolo taška na nosič červená louka

#ad
BikyBag #ad - Extra zesílení ve vnitřních kapsách a po stranách pro bezpečné přenášení věcí. Reflexní popruhy na zadní straně tašky výrazně usnadňují, aby bylo kolo vidět v noci. Uživatelsky přívětivé uzávěry pro pohodlné umístění na rámu kola. K dispozici je celá řada krásných vzorů. Polyester potažený pvc chrání obsah vlhkosti zvenku a před poškozením.
ZnačkaBikyBag #ad
VýrobceEMK Commerce Ltd #ad
Číslo díluBBL-706-FBA
ModelkaBBL

6. JOLY FANG

#ad

Batoh, kabelka, nosič zavazadel, s ochranou proti dešti, 8 l, JOLY FANG Taška na nosič jízdního kola, vodotěsná a reflexní taška na kolo, multifunkční brašny na jízdní kolo

#ad
JOLY FANG #ad - Zadní světla nejsou součástí dodávky lze zavěsit pro dodatečnou bezpečnost. Ať už cestujete, nakupujete nebo pracujete, bude to určitě vaše nejlepší volba na cesty! Lze ji použít jako tašku na nosič, batoh, tašku přes rameno, jdete na procházku, kabelku. Snadná instalace tato taška na nosič zavazadel na kolo se dodává se 4 nastavitelnými suchými zipy, je vhodná pro většinu nosičů jízdních kol, je stabilní a neklouže snadno, během sekundy ji můžete nainstalovat a odinstalovat, jako jsou horská kola, závodní kola atd.

Uživatelsky definované pláštěnky mají reflexní proužky, který v noci varuje chodce a vozidla, abyste mohli bezpečně jezdit za deštivých dnů. Exkluzivní zpracování s laminovaným, odolná proti opotřebení, která odpuzuje vodu, vodotěsným zipem, je odolná proti roztržení, dodává se s dodatečnou pláštěnkou pro silné litiny.

Bezpečnost při nočních jízdáchtaška na nosič jízdních kol je vybavena velkým reflexním povrchem, aby byla zajištěna bezpečnost při nočních jízdách. Design s velkou kapacitou může nosit různé každodenní sporty a každodenní potřeby, kamery atd. Můžete si flexibilně zvolit, jak je chcete používat podle svých potřeb. Prvotřídní materiál odolný proti dešti taška na nosič jízdních kol je vyrobena z tkaniny oxford 600d, má dlouhou životnost a snadno se čistí a splňuje nejvyšší standardy kvality. Chraňte své předměty perfektně.
ZnačkaJOLY FANG #ad
Číslo díluFGWB-BK
ModelkaFGWB-BK

7. MIVELO

#ad

MIVELO Cyklistická taška dvojitá taška z recyklovaného materiálu I taška na nosič na kolo 36 l vč. ochrany proti dešti I taška na nosič kompatibilní s adaptérem MIK & Racktime I taška na kolo dvojitá

#ad
MIVELO #ad - Z recyklovaného materiálu – u naší dvojité tašky na nosič zavazadel jsme kladli velký důraz na udržitelnost, protože taška na kolo je vyrobena z recyklovaného a kvalitně zpracovaného materiálu RPET. Navíc je pouzdro kompatibilní s upevňovacími systémy MIK & Racktime.

Navíc má taška na nosič velký objem 36 l a nabízí díky dalším přihrádkám na uložení a nápojů dostatek místa pro všechno důležité. Bezpečná a kompaktní na cestách – dvojitá taška na kolo je vybavena několika reflexními prvky a díky dodatečné ochraně proti dešti je 100% vodotěsná. Rodinná společnost zaměřená na zákazníky – mivelo je mladý rodinný podnik z kraichgau, který klade důraz na vysoce kvalitní cyklistické výrobky a spolehlivý zákaznický servis pro vytvoření co nejlepšího zákaznického zážitku.

Plně reflexní ochrana před deštěm – lepší viditelnost a tím větší bezpečnost v noci, díky plně reflexnímu povlaku proti dešti, který je součástí dodávky a nabízí pro vás další přidanou hodnotu. Jednoduché a bezpečné upevnění – tašku na kolo lze jednoduše a rychle připevnit na každý běžný nosič. Garantujeme 100% spokojenost nebo vrácení peněz! .
ZnačkaMIVELO #ad
ModelkaFDT-SW-40L-01

8. Valkental

#ad

Velká & vodotěsná taška na nosič, Valkental, brašna na nosič zavazadel s reflexními prvky v černé barvě, objem 20 l

#ad
Valkental #ad - 100% vodotěsný – svařovaný materiál plachty nepropouští žádnou tekutinu a je tak vhodný pro každé počasí. Valkental slib – protože 100% důvěřujeme kvalitě našich tašek na kolo, nabízíme našim zákazníkům možnost bezplatně vrátit do 30 dnů po objednání zboží.

Kromě různých barevných variant je nyní k dispozici také plně reflexní. Pro bezpečnost v silničním provozu byly na každé straně přidány reflexní prvky. Perfektní pro nákupy, výlety a práci. Sedí pevně – taška se upevňuje dvěma horními háčky a spodním aretačním hákem.

Pro každý den – díky dodanému popruhu lze tašku na kolo flexibilně přepravovat. V přední přihrádce lze uložit drobnosti. Musíte mít na kolo – valkbasic je vodotěsná brašna na kolo k dostání ve dvou velikostech. Vše lze velmi nekomplikovaně připevnit bez dalšího nářadí.
ZnačkaValkental #ad
Výška20.08
Délka5.31
Šířka11.81
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka30

9. tectake

#ad

Tectake 401616 Taška na nosič zavazadel na jízdní kolo, vodoodpudivé PVC, dvojitá taška s reflexními proužky a držadlem, taška na nosič jízdních kol, 35 l

#ad
tectake #ad - Objem: 35 litrů oba dohromady. Celková délka dxŠxv: cca 34 x 17 x 30 cm // Hmotnost: cca 1, 5 kg. Pvc odpuzující vodu // snadné čištění. S reflexními proužky a držadlem. Jednoduchá a rychlá montáž na nosič zavazadel.
Značkatectake #ad
VýrobceTecTake #ad

10. Forrider

#ad

Forrider Sada vodotěsných tašek na nosič zavazadel objem 2 x 22 l s ramenním popruhem | taška na nosič | jednotlivé | taška na kolo drží na každém nosiči

#ad
Forrider #ad - Už nikdy nepřemýšlíte, jestli si něco ještě uložíte. Sundat. Ložný prostor, oblečení, spací pytel atd. Jednoduše do brašny na kolo a hotovo.

Užijte si všechny výhody bez omezení. Díky novému přepravnímu systému drží brašny na kolo na každém nosiči a lze je rychle a jednoduše připevnit, resp. Stačí se dostat ven a prozkoumat svět. Alespoň zůstane ve vašich kapsách vždy suchý. Taška na nosič s objemem 22 litrů nabízí dostatek místa pro vaše pochůzky. Kdykoliv to chceš, popadni si kolo. Uložte vše do kapes, s ramenním popruhem si ho můžete vzít všude s sebou. Perfektní společník pro vaše kolo. Užívejte si čerstvého vzduchu.
ZnačkaForrider #ad
ModelkaBasic
ZárukaPoskytujeme vám 3 roky záruku na inzerované zboží od data faktury v Německu. Záruka se vztahuje na vady materiálu a výroby, ale ne díry a trhliny způsobené vlastní chybou. Také vyloučeny jsou škody způsobené opotřebením, nesprávným zacházením, zneužíváním a násilím, resp. cizím působením. V případě oprávněné záruky nabízíme volitelně vrácení kupní ceny nebo bezplatnou výměnu za ekvivalentní zboží, příp. také nástupnický model. Při výměně zůstává 3letá záruka platná od prvního data faktury. Využití záruky vyžaduje předložení fotografií a kopie originální faktury pro ověření záručního případu. Kontaktujte nás e-mailem pro další kroky. Tento záruční závazek neomezuje vaše zákonná vadná práva. V případě záruky se na nás obraťte: Ecommerce.de Brands GmbH Rosenstraße 16, 10178 Berlin [email protected]