Top 10 Buchstützen Transparent – Zarážky na knihy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. INNÔPLUS

#ad

Knižní zarážka, držák na CD, držák knih 3 páry černá, držák na pořadače DVD neviditelná knihovna, dětský kov, Opěrka na knihy, knihu, držák knih na regál

#ad
INNÔPLUS #ad - Knižní opěrka udržuje knihy čisté a současně slouží jako skvělá dekorace. Nejlepší pomoc při skladování: pomůže vám třídit a uklízet knihy, kanceláře, takže váš psací stůl vypadá řádně a uklizeně. Perfektní do školy, doma atd. Krásný design a skvělý dárek: uvnitř elegantní a jednoduchý design knižní opěrka pro kancelář, školu.

Lehce zaoblené rohy nepoškrábou prsty ani na vašich knihách. Perfektní pro velké knihy, 0 palců. Robustní kovové podpěry knihy: velikost kusu knižní opěrky činí 12 x 9 x 17, aby vaše knihy zůstaly čisté a vzpřímené a těžko se ohýbat. Robustní a robustní materiál: vyrobeno z robustního kovu s pokročilou technologií, dostatečně silná, dlouhá životnost a dlouhá životnost, aby udržela velké a těžké knihy řádně a vzpřímeně a těžko se ohýbala.

Povrch s práškovým nástřikem je hladký a nerezový. Design protiskluzové pěny: se 4 protiskluzovými pěnovými polstrováními na spodní straně každé opěrky knih, které jsou dekorativní, aby se zabránilo sklouznutí knižních opěrek vám umožní pohybovat účetním bez poškrábání psacího stolu. Vyrobeno z robustního kovu s pokročilou technologií, 7 x 3, 5 cm 4, dostatečně silné, 6 x 7, vaše DVD s pouzdrem, videohry nebo CD. Skvělý dárek pro čtenáře a čtenáře.
ZnačkaINNÔPLUS #ad
VýrobceINNÔPLUS #ad
Výška7.09
Délka1.18
Šířka4.72
Číslo díluB-3
ModelkaB-3

2. CY craft

#ad

4 Stück, für Regale, CY craft Buchstützen aus transparentem Acryl, 18,9 x 12,2 cm, robuste Buchstützen und Schreibtisch-Organizer, Buchstopfen für Bücher/Filme/CDs

#ad
CY craft #ad - Produktdetails: 4 stück, 12, dicke 0, bodenbreite 12, 2 cm, 2 cm breit, 5 cm hoch, je 18, 4 cm. Modernes design: das einfache und moderne "l"-förmige design hält bücher vertikal organisiert und in guter Balance, glatt und flach.

Tolles geschenk: hergestellt aus hochwertigem acryl, das so klar wie Kristall ist und sich nicht verformt und rostet, passt perfekt zu allen Arten von Möbeln und kann Ihr Bücherregal dekorieren, es ist ein perfektes Schreibwaren-Geschenk. International products have separate terms, including fit, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, labeling or instructions. Es hat abgerundete Ecken und abgerundete Kanten, keine scharfen Grate.

Im gegensatz zu eisen-bücherregalen können Sie auch schwere Bücher darauf legen oder die Buchstützen bewegen, es wird Ihre Arbeitsplatten oder Möbel nicht zerkratzen. Multifunktional: verabschieden sie sich von unordentlichen desktops und halten Sie Ihre Bücher, Kochbücher, Dokumente, Zeitschriften, Videospiele oder alles, Filme, Akten, Notizbücher, DVDs, was Sie sonst noch aufgeräumt haben möchten.
ZnačkaCY craft #ad
VýrobceChengHe #ad
Výška7.3
Délka4.8
Hmotnost1.4
Šířka5
Číslo dílubookend
Modelkabookend-1

3. Alco-Albert

#ad

Opěrky na knihy 85 x 140 x 140 mm, černé, 2 kusy, ALCO-Albert 4301-11

#ad
Alco-Albert #ad - S práškovým nástřikem. Dvě černé zarážky na knihy. Vhodné také pro katalogy a pořadače. Z kovu. S rozměry 85 x 140 x 140 mm.
ZnačkaAlco-Albert #ad
VýrobceAlco #ad
Výška5.51
Délka3.35
Šířka0.55
Číslo dílu4301-11
Modelka4301-11

4. Alco-Albert

#ad

130 x 140 x 140 mm, černé, ALCO -Albert 4302-11, kovové zarážky na knihy, 1 pár

#ad
Alco-Albert #ad - Zaoblené rohy. Velmi stabilní. S práškovým nástřikem v černé barvě. Vhodné pro DVD. Vhodné také pro katalogy a pořadače.
ZnačkaAlco-Albert #ad
VýrobceAlco #ad
Výška5.51
Délka5.12
Šířka5.51
Číslo dílu4302-11
Modelka4302-11
Záruka- .

5. Maul

#ad

Maul – kovové zarážky na knihy, stříbrná

#ad
Maul #ad - Ideální pro postavení na psací stůl, knihovnách, skříň nebo polici. Extra silná tloušťka materiálu 0, 8 mm zaručuje vysokou stabilitu a zatížitelnost podpěry knihy.

S výškou 14 cm a šířkou 12 cm, vhodné pro téměř všechny knihy. Kovová podpěra knížky s vysoce kvalitním lesklým povrchem a zaoblenými rohy. Díky elegantnímu tvaru se opěrka na knihy optimálně hodí do police na knihy a hodí se zejména pro středně velké knihy, DVD, CD nebo Blue-Rays. Spojujeme udržitelnost a nové technologie s funkčností a řemeslným zpracováním. Díky nadčasovému designu je podpěra mnohostranně použitelná v kancelářích, školách nebo doma. V každém produktu maul se skrývá zkušenost německého rodinného podniku se 110letou historií.
ZnačkaMaul #ad
VýrobceMaul #ad
Výška5.51
Délka5.51
Hmotnost0.48
Šířka4.72
Číslo dílu3506295
Modelka3506295
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. INNÔPLUS

#ad

Knižní zarážka, Opěrka na knihy, DVD neviditelná knihovna, držák na knihu, držák knih, děti, kov, držák na CD, knihovna, knihu, držák na pořadače, kniha, 2 páry černé, držák knih na regál

#ad
INNÔPLUS #ad - Elegantní jedinečný design, podtrhují jedinečnou moderní krásu. Povrch s práškovým nástřikem je hladký a nerezový. Perfektní dárek – velikost: funguje dobře ve vaší kanceláři, pracovně, obývacím pokoji, ložnici nebo dokonce v kuchyni pro kuchařky.

Ideální pro organizaci knih, které chcete umístit ve svém pracovním prostoru, CD, časopisů nebo jiných prvků, DVD, doma, v kanceláři nebo ve škole. Díky všem kovovým konstrukcím jsou držáky knih trvanlivé pro velké a těžké knihy. Celková velikost: 18 cm v x 12 cm t. Protiskluzový design: na rozdíl od běžných knižních hrníčků je navržen s protiskluzovými polstrovanými základnami, které se připevňují k noze, že lze libovolně mnoho knih opřít proti nataženému rameni, zajišťuje, aniž by sklouzl.
ZnačkaINNÔPLUS #ad
VýrobceINNÔPLUS #ad
Výška6.89
Délka4.72
Šířka3.54
Číslo díluB-2
ModelkaB-2

7. OSCO

#ad

Osco ABE1-NE Neon Acryl Buchstützen, M

#ad
OSCO #ad - Maße: h 172 x b 120 x t 120 mm gewicht: 280 g. Osco feiert zwanzig jahre der belieferung britischer und europäischer führender Einzelhändler und Online-Händler. Ein absolut einzigartiges und erstaunliches neonfarbenes Acryl von OSCO diesen stilvollen, rutschfesten Buchstützen sind mit griffigen Gummifüßen ausgestattet. Klicken sie oben auf den blauen OSCO Link, um unseren Amazon Store zu besuchen. Osco die neue neon acryl-serie – mit stilvollen und lustigen Produkten für Zuhause und Büro.
ZnačkaOSCO #ad
VýrobceOSCO #ad
Výška6.77
Délka4.72
Hmotnost0.62
Šířka4.72
Číslo díluABE1-NE
ModelkaABE1-NE

8. Maul

#ad

Bílá 10 x 10 x 13 cm, Akrylový stojánek na knihu Maul

#ad
Maul #ad - Stojánek na knihu s vysoce lesklým povrchem, se zaoblenými okraji, bez ostrých hran. Silná tloušťka 3 mm zaručuje vysokou stabilitu a nosnost stojánku. Ikmé okraje usnadňují posun stojánku. Díky transparentnímu akrylu stojánek knihu nezakrývá. Ideální pro kuchařky. Vhodný pro všechny výrobky Maul. Vyroben z nízkoemisních a recyklovatelných materiálů.
ZnačkaMaul #ad
VýrobceJakob Maul GmbH #ad
Výška3.94
Délka5.12
Hmotnost0.18
Šířka3.94
Číslo dílu3513505
Modelka3513505
Záruka2 jahre garantie.

9. MerryNine

#ad

Buchstütze, MerryNine Acryl Transparente Buchstützen mit Rutschfester Auflage für Bücherregal Büro Schule Bibliothek

#ad
MerryNine #ad - Halten sie die beiden buchstützen wie möglich zusammen, versuchen Sie bitte, um ein Dumping durch ungleichmäßige Kraft zu vermeiden. Hohe qualität – hergestellt aus hochwertigen Acryl-Materialien, sind die Buchstützen stark genug, um mehrere Bücher zu halten.

Bitte reißen Sie die Folie vor Gebrauch ab. Anwendung: wenn sie es verwenden, das buch auf der vertikalen Tischplatte zu platzieren. Klares design – die transparente buchstütze ermöglicht einfachen Zugriff auf Ihr Lieblingsmagazin, Rezept oder sogar Bücher und hält Publikationen sauber, intakt, staubfrei und unzerknittert. Geeignet für mehrere szenen – eine transparente buchstütze ist einfacher zu kombinieren als jede farbige Buchstütze.

Verarbeitungsdetails – wir legen eine klare Folie auf die Oberfläche des Buches, um Kratzer zu verhindern. Egal, ob sie es auf einem bücherregal, auf einem Schreibtisch, im Büro oder in einem Klassenzimmer verwenden, Sie müssen sich keine Sorgen um die Kollokation machen.
ZnačkaMerryNine #ad
VýrobceMerryNine #ad
Výška7.28
Délka5.1
Hmotnost0.53
Šířka5.4
Číslo díluJ007
ModelkaJ007

10. HUAD

#ad

64 × 94 × 125 mm 8 kusů černé, časopisy, DVD, 4 páry HUAD zarážek na knihy, vysoce kvalitní kovové zarážky na knihy

#ad
HUAD #ad - Protiskluzové knižní podpěry: tři malé pěnové látky na spodních koncích knižních opěrek drží kovové podpěry v pozici bez klouzání a nepoškrábe váš psací stůl a regály. Ukliďte svůj pokoj: tato knižní opěrka je tenká a malá, nepřidá vašemu psacímu stolu nebo policím žádné viditelné rozměry.

1 rok zákaznického servisu: snažíme se každému zákazníkovi nabídnout lepší produkty a zkušenosti. Silný design a malá velikost, ideální pro knihy. Perfektní pro udržení a klasifikaci knihy ve vzpřímené poloze. Pokud máte otázky, obraťte se na nás, podpoříme vrácení peněz a výměnu do 12 měsíců. Elektrostatický povrchový sprej pro větší stabilitu a dlouhou životnost. Design se zaoblenými rohy nepoškodí vaši ruku.

Funkční podpěry knih: s touto robustní knižní opěrkou můžete doma ve škole, cd, dvd, v knihovně, VIDEOS, ve třídě, na psacím stole nebo ve vašem polici vytvářet knihy, časopisy, kuchařky a další věci. Pak můžete požadovanou knihu zcela jednoduše najít. Díky kvalitní ušlechtilé oceli je opěrka knihy stabilnější a trvanlivější, není snadné ohýbat. Design tvaru t činí knihu stabilnější, udrží více knihy.
ZnačkaHUAD #ad
VýrobceHuaD #ad
Výška4.92
Délka3.7
Šířka2.52
Číslo díluFK541