Top 10 Aufnäher Patches Feuerwehr – Nažehlovací ozdoby

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wolfszeit

#ad

Wolfszeit Personalizovaná nášivka obdélník Rec1 10x3

#ad
Wolfszeit #ad - Nášivka se vyrábí v našem domě speciálně pro tebe! - made in germany! Pokud byste si před výrobou přáli náhled, sdělte nám to prosím po nákupu prostřednictvím zprávy. Mnoho velikostí, barev a druhů písma na výběr! - vnější rám je vyšívaný v barvě písma! Na pravé straně pod "přizpůsobit nyní" můžete zadat svůj text, zvolit druh písma a barvy. Svůj text si můžete prohlédnout ve zvoleném typu písma.
ZnačkaWolfszeit #ad
Výrobcesmartoutdoor #ad
Číslo dílu4250769850682

2. A TODA LECHE

#ad

Deutschland Patch, Patch klett, Bundeswehr Spartanischer Helm Patch Gestickt mit Klett, 8 cm 75 x 75 mm, Airsoft Patch, Militär aufnäher

#ad
A TODA LECHE #ad - Sie haben die besten klettpatches für Ihren Rucksack gefunden! Viel besser als der punisher patch. Bundeswehr patch - robuster klett patch militär für Ihre täglichen Kämpfe.

Es ist ein supreme patch! Flicken modern 100% Embroided gorgoroth patch. Patches klett lustig - der beste patches klett militär für Ihren Crossfit Rucksack, polizei, feuerwehr und fur die apokalyptischen reiter patch! Maße - 75 mm x 75 mm. Klett patch - unsere langlebigen militär Klett Patches sind aus hochwertigem Stickgarn, Baumwolle und sauber mit Kettelrand verarbeitet. Es ist ein immortal patch! Dieser skull patch wird jedes apokalyptischen überstehen. Nicht einmal ein Wikinger wird es dir nehmen. Militär patch - extrem robust wie die beste Patches Army.
ZnačkaA TODA LECHE #ad
VýrobceTom Callahan Associates, Inc #ad
Výška2.95
Délka2.95
Šířka0.16
Číslo díluATL-0015
ModelkaATL-0015

3. EXPRESS-STICKEREI

#ad

Veselá pyrotechnika nášivka s výšivkou s nápisem "Start something" aplikace zapalovací dřevo podpalovač pyromány ohňostroj emblém k přišití/nažehlení | 70 x 70 mm

#ad
EXPRESS-STICKEREI #ad - Věnujte prosím předem pozornost symbolům péče o textil. Instalace d i y: diy záplatu lze umístit dvěma různými způsoby našívat a nažehlit záplatu pozor! při nažehlování záplat potřebujete teplo, látkové boty, mikiny, které nesnáší dobře určité materiály.

Materiál: kvalitní výšivka záplat je ze 100% polyesteru. Nášivka se perfektně hodí pro džínové bundy, trička, šály, batohy, kožené vesty, tašky a všechny textilie s podobnými druhy látek a také záplaty na džíny. H i n w e i s e: 1 0 % záruka spokojenosti made in austria top kvalita nákup bez rizika díky právu na vrácení Rozsah dodávky: Nášivky - 1 kus.

Nášivky lze prát při 60 stupních a stálobarevné. Dné omývání – žádné stírání zadní strana je potažena nažehlovací fólií. Jednoduché a praktické návod k nažehlení umístěte záplatu na vybraný textil – na záplatu položte vlhký hadřík a připevněte záplatu žehličkou pod silným tlakem cca 20 sekund. RozmĚry: rozměry včetně vyšívaného okraje 70x70mm | motiv: Start Something.
ZnačkaEXPRESS-STICKEREI #ad
VýrobceExpress-Stickerei GmbH #ad
Výška0.04
Délka1.97
Hmotnost0.01
Šířka1.97
Číslo díluP00677

4. Ada Plaza

#ad

Airsoftová nálepka pásky na suchý zip pro batohy Custom dárky 8 x 5 cm, Patch Rakousko vlajka na suchý zip, Rakousko odznak na suchý zip, nášivka se suchým zipem

#ad
Ada Plaza #ad - Vysoce kvalitní zadní strana se suchým zipem: největší flexibilita zaručují nášivky se suchým zipem: suchý zip je pevně umístěn na zadní straně. Vodotěsné: naše záplaty se suchým zipem lze prát na 30 °C nebo méně; pokud chcete, můžete nášivky před praním bez námahy sejmout.

Ada plaza má sídlo v nizozemsku, pozor na prodejce se sídlem v zahraničí. Dlouhá životnost pro dospělé: rakouská vlajka záplata pro taktické oblečení je vyrobena z trvanlivé látky, snadno se čistí a je odolná proti poškrábání; tato nášivka má na zadní straně kvalitní suchý zip, super snadné použití. Perfektní pro opravy a dekoraci: naše záplaty na suchý zip jsou perfektním dekorativním doplňkem pro oděvy, bundy a džíny a příslušenství jako batohy; použijte je pro zajímavější a jedinečnější oblečení.
ZnačkaAda Plaza #ad
VýrobceADA PLAZA #ad
Číslo díluADA1PT43F1
ModelkaADA1PT43F1

5. Merchfy

#ad

Nažehlovací obrázky pro textilie Děti Jméno a písmeno text na přání Vlastní potisk. Nažehlovací obrázek vytvořte si sami. Jméno na přání Nálepka se jménem oblečení. Nažehlovací fólie pro textilie. Jméno k nažehlení.

#ad
Merchfy #ad - Ideální nažehlovací obrázky na textilie – 100% bavlna, bavlna/polyester, akryl/polyester. Není určeno pro – nylonová tkanina a tkanina s vodoodpudivou impregnací. Ehlící obrázek si sám vytvořte – zkrášlujte textilie svých dětí jménem a písmenem. Důležité: je to vždy extra zdarma žehlicí fólie, kterou lze předem otestovat. Výběr – krásná písmena a druh písma k nažehlení na dětské tričko nebo dětské body.
ZnačkaMerchfy #ad
VýrobceMerchfy #ad

6. ADA PLAZA

#ad

Patch Německo vlajka suchý zip, 8 x 5 cm, Německý odznak na suchý zip vojenské vlajky emblém nášivka se suchým zipem, Airsoftová nálepka pásky na suchý zip pro batohy Custom dárky

#ad
ADA PLAZA #ad - Perfektní pro opravy a dekoraci: naše záplaty na suchý zip jsou perfektním dekorativním doplňkem pro oděvy, bundy a džíny a příslušenství jako batohy; použijte je pro zajímavější a jedinečnější oblečení.

Ada plaza má sídlo v nizozemsku, pozor na prodejce se sídlem v zahraničí. Ití pro dospělé s dlouhou životností: německo nášivka pro taktické oblečení vyrobená z trvanlivé látky, snadno se čistí a je odolná proti poškrábání; tato nášivka má na zadní straně kvalitní suchý zip, super snadné použití. Vysoce kvalitní zadní strana se suchým zipem: největší flexibilita zajišťují nášivky se suchým zipem: suchý zip je pevně přišitý na zadní straně nášivky, díky čemuž lze vyšívanou aplikaci velmi snadno odstranit nebo vyměnit; nejdříve přišijte suchý zip na oblečení; najdete návod k šití v popisu výrobku níže.

Vodotěsné: naše záplaty se suchým zipem lze prát na 30 °C nebo méně; pokud chcete, můžete nášivky před praním bez námahy sejmout.
ZnačkaADA PLAZA #ad
VýrobceADA PLAZA #ad
Číslo díluADA1PT49F1
ModelkaADA1PT49F1

7. i-Patch

#ad

Nákladní vůz, hasiči, záplata, Trecker, 0168, Iron-on, DIY, Nášivka, k nažehlení, Nažehlovací obrázek, Auto, Bagrger, traktor, Policejní, i-Patch, záplata, aplikace

#ad
i-Patch #ad - Naše aplikace se jednoduše nažehlí jen horkou stupeň 3 – jsou obzvláště vhodné pro bavlnu, lnu a bavlněné tkaniny. Ideální pro děti a dospělé – zkrášlete nebo záplatujte své textilie, svetry, čepice, šály, jako jsou džíny, atd.

Materiály, které lze žehlit u stupně třemi stupni tak, aby bylo zaručeno bezpečné držení – dodržujte prosím naše pokyny k údržbě a údržbě, které přikládáme ke každé objednávce. Cca 11, 8 x. Naše záplaty se nejprve měří zleva doprava, a pak shora dolů. Všechny údaje o velikosti jsou přibližné. Udělejte z nudného oblečení oblíbený kousek a poutač! - překvapte své dítě sladkými zvířecími motivy, šátky, mikiny, tašky, kalhoty, bundy, trička, nebo si sami vyberte jednu z našich krásných sad pro dospělé.5

5dílná sada záplat – přesné a krásné vyšívané – zářivé a výrazné barvy. Německý prodejce – mnoho dalších sad v prime-nabídce – jednoduše klikněte na modrou "i-patch" – Nová strana se otevře – Nyní se nachází v našem obchodě – celá nabídka se zobrazí – Přejeme vám hodně zábavy.
Značkai-Patch #ad
Výrobcei-Patch #ad

8. ELLU

#ad

K nažehlení/našití, vyšívaný, Nášivka hasičský vozík

#ad
ELLU #ad - 10, 5 cm široký a 6, 2 cm vysoký. Nášivka hasičský vozík, k nažehlení/našití, vyšívané.
ZnačkaELLU #ad
VýrobceELLU #ad
Číslo dílu576890989777

9. Finally Home

#ad

Hasičské auto Little Chief Patch k nažehlení | hasičské záplaty na auto, nášivky hasiče pro děti chlapce a dívky Finally Home, záplaty, záplaty na žehlení

#ad
Finally Home #ad - K objednávce je přiložen návod k žehlení a návod na údržbu. Flexibilní použití – nažehlovací záplata může sloužit jako módní diy doplněk na oblečení i jako záplata na otvory.

Každý chlapec miluje ohnivé zbraně – má tvůj chlapec díru v kalhotách nebo svetru na koleni nebo loktech? Žádný problém, náš hasičský vůz může díru začistit. Vhodné pro jakoukoli látku – nažehlovací záplatu lze připevnit na jakýkoli druh oblečení. Alternativně lze záplatu připevnit také na oblečení textilním lepidlem. Nažehlovač se také skvěle hodí jako výhodný dárek pro přátele.

Snadné nažehlení – teplem aktivovaná lepicí plocha na zadní straně usnadňuje žehlení. Nažehlení, našívání nebo nalepení – záplatu lze umístit jak nažehlením, tak i klasickým šitím. Ať už bundy, džíny, batohy, kalhoty, tašky, džínové bundy, trička, polštáře nebo co jiného přijde na mysl!.
ZnačkaFinally Home #ad
VýrobceFinally Home #ad
Výška0.2
Délka2.56
Šířka3.43

10. ELLU

#ad

Jacken, Motiv: Feuerwehrauto, Jeans, Aufnäher zum Aufbügeln oder Aufnähen, für Jungen, Taschen

#ad
ELLU #ad - Bestickter aufnäher mit feuerwehrauto-Motiv, für Jungen, Jeans, Jacken, Taschen.10 cm breit und 6 cm hoch.
ZnačkaELLU #ad
VýrobceELLU #ad
Číslo dílu789065733333