Top 10 Anc Kopfhörer Over Ear – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TOZO

#ad

Doba přehrávání 56 hodin, ovládání aplikací –, audio s vysokým rozlišením, křišťálově čisté hovory, hluboké basy, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear s hybridním aktivním potlačením hluku

#ad
TOZO #ad - Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.

Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení. Díky 3, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, když je baterie vybitá, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu.

Sluchátka můžete jednoduše uložit do tašek a cestovních kufrů a zabrat tak méně místa v batohu, což je perfektní pro cestování, sport a každodenní použití. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Skládací design skládací a lehký design vám umožňuje složit sluchátka přes uši bluetooth a umístit je všude. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT2
ModelkaHT2

2. TOZO

#ad

Hluboké basy, ovládání přes, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, křišťálově čisté hovory, doba přehrávání 56 hodin, audio s vysokým rozlišením

#ad
TOZO #ad - Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.

Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, takže neexistuje jediný způsob připojení. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily.

Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT205
ModelkaHT2

3. TOZO

#ad

TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, ovládání přes, audio s vysokým rozlišením, křišťálově čisté hovory, hluboké basy, doba přehrávání 56 hodin

#ad
TOZO #ad - Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Díky 3, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, když je baterie vybitá, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby.

Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení.

Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT203
ModelkaHT2

4. TOZO

#ad

Audio s vysokým rozlišením, doba přehrávání 56 hodin, křišťálově čisté hovory, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, ovládání aplikací –, hluboké basy

#ad
TOZO #ad - Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích.

Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, takže neexistuje jediný způsob připojení. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.

Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Díky 3, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, když je baterie vybitá, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT206
ModelkaHT2

5. TOZO

#ad

Audio s vysokým rozlišením, hluboké basy, křišťálově čisté hovory, doba přehrávání 56 hodin, ovládání aplikací –, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku

#ad
TOZO #ad - Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.

Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy.

Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Díky 3, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, když je baterie vybitá, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT204
ModelkaHT2

6. Philips Audio

#ad

Kompatibilní s hlasovými asistenty a až 50 hodin přehrávání hudby – černá, Philips Audio Bezdrátová Bluetooth sluchátka Fidelio L4 Noise Cancelling – vynikající kvalita hovoru

#ad
Philips Audio #ad - Zaoblená čelenka má kroužky do uší z tmavého satinovaného hliníku a akcenty z kůže Muirhead. Mikrofony beamforming se zaměřují na zvuk vašeho hlasu, pokročilé algoritmy AI brání tomu, aby hluk pozadí rušil vaši konverzaci.

Adaptivní potlačení hluku se rychle přizpůsobí vašemu prostředí a v reálném čase potlačuje vnější hluk, včetně větru. Polstrované náušníky z paměťové pěny pro příjemný pocit při nošení. Získáte citelně lepší zvuk a stabilnější spojení i na rušných místech. Nadčasový design fidelio: elegant. Plné nabití přes usb-c trvá 2 hodiny a 15minutové rychlé nabíjení zajišťuje dalších 14 hodin. Další generace bluetooth: tato sluchátka fungují se zařízeními, která podporují bluetooth LE Audio a kodeky AAC, LDAC a LC3.

Noise cancelling pro +: vynikající kvalita zvuku z každého zdroje, bezdrátově nebo kabelové připojení. Mimořádně pohodlné. Bezpečné. Vynikající kvalita hovoru: můžete bez problémů telefonovat i na hlučných místech. Doba hraní 40 + hodin: s aktivovaným anc můžete poslouchat hudbu déle než jeden den.
ZnačkaPhilips Audio #ad
VýrobceTP Vision #ad
Výška2.09
Délka8.23
Hmotnost0.73
Šířka8.43
Číslo díluL4/00
ModelkaL4/00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. soundcore

#ad

Soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, doba hraní 40 h v režimu ANC, hluboké basy, personalizace přes aplikaci, audio s vysokým rozlišením

#ad
soundcore #ad - Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %.

Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Vnímat okolní zvuky: pokud chcete vědomě vnímat své okolí, při překročení silnice nebo pokud chcete zůstat ve spojení se světem kolem sebe, například při hlášeních ve veřejné dopravě, jednoduše přepněte do režimu průhlednosti sluchátek s potlačením hluku. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam.

Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004Z11
ModelkaA3004G11
Záruka2 roky

8. soundcore

#ad

Soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, hluboké basy, doba hraní 40 h v režimu ANC, audio s vysokým rozlišením, personalizace přes aplikaci

#ad
soundcore #ad - Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %.

Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání.

Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004G31
ModelkaA3004G31

9. Sony

#ad

Wireless Noise Cancelling Headphones, Silver, Sony WH-1000XM3

#ad
Sony #ad - Quick attention mode für mühelose Gespräche ohne Abnehmen der Kopfhörer. Lieferumfang: wh1000xm3 / tragetasche / Ladekabel USB-C / Audiokabel für kabelgebundene Verbindung. Hochwertige klangqualität mit 40 mm Flüssigkristallpolymertreibern. Branchenführende Rauschunterdrückung bringt nur Musik, nichts anderes. Smart listening by SENSE ENGINE.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška9.92
Délka7.28
Hmotnost0.56
Šířka3.03
Číslo díluWH-1000XM3SME
ModelkaWH-1000XM3

10. Bose

#ad

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort s potlačením okolního šumu, černá, Bluetooth sluchátka přes uši, výdrž baterie až 24 hodin

#ad
Bose #ad - Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití. Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět.

15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny. Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat. Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí. Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby.

Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký. Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk. Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0100
Modelka884367-0100
Záruka2 roky výrobce